Znovu upozorňuji, že číst toto může být skutečně nebezpečné a je to (alespoň pro některé) vysoce spoileroidní :o)).

Předpokládám tedy, že většina z vás, kteří návštěvujete tyto stránky, asi sleduje nové řady, proto by pro vás nemělo být překvapením, že 18. 8. 2006 (tedy zítra :o)) bude v USA odvysílán 200-stý díl SG-1. A nebylo by přeci normální ho něčím neobzvláštnit. Stý díl (Wormhole X-Treme) parodoval SG-1 jako takovou a podle dosavadních informací o dvoustovce... No moc jiné to nebude :o) Akorát tentokrát si scénáristi zřejmě vezmou na špacír i jiné slavné sci-fi seriály. Zřejmě, aby světu ukázali to, co už dlouho každý ví: že Stargate SG-1 je seriál s nejvyšším počtem sérií. Předehnal tak Akta-X i každou "linii" Star Treku. A kdybyste to náhodou někde nepostřehli, jsou tím pánové od psacích strojů skutečně posedlí. A jak to poznáte? Sledujete-li dobře ukázky a trailery, pak jste si zajisté všimli, že místo SG-1 s dlouhým popiskem "season 10" je všude SGX.

Ale proč to zajímá právě nás. Oh ano, konečně se k tomu dostávám. Ulevilo se vám? :o) Fajn, končím s výkladem nám všem dobře známým a pokračuji s taktéž známým, nýbrž alespoň k tématu. ...vážně chcete ještě číst něco ode mě nebo se rovnou podívat na již zmiňovaný důkazní materiál? :o) ...že se vůbec ptám, no užijte si :o).

 

ten poslední sice nespadá do kategore Sam/Jack, ale já jsem na něj zvědavá úplně maximálně :o). Takže se těšme! Už za několik hodin budeme znát pravdu :o).

Za nalezení těchto scannů děkuji Icarovi (http://www.amanda-tapping.sg1.cz).