Abecedně dle názvu:
0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Abecedně dle autora:
0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Chronologicky dle data:
do 29.3.06 .... 17.7.06... . 17.8.06.. .. 17.9.06.. .. 20.1.07
dd 15.6.07.. .. 20.9.07.. .26.11.07.... .29.3.08.... .29.7.08
dd 11.1.09d...d 2.7.09

---------------------Vám všem, kteří píšete, děkujeme a zároveň prosíme všechny stávající autory/ky, překladatele/ky (i ty budoucí, kteří u nás zatím nic nemají), aby nám posílali svá díla. Pomozte nám v naší snaze vytvořit českou databázi povídek a to především Sam/Jack. Povídky zasílejte na e-mail: ehlana@centrum.cz.

Pokud nám budete posílat nějakou svou práci, přidejte prosím do e-mailu i tento vyplněný formulář. Pro každou povídku samozřejmě zvlášť:
Titul: (např. Nový věk)
Autor: (např. Annie)
Překladatel: (např. Fiona) - tohle vyplňovat pochopitelně jen u těch, co jsou překládané :-)
Žánr: (např. romance/humor/akce)
Páry: (např. Sam/Jack, Jack/Laira)
Hodnocení: (např. Dospělí/Mládež/Děti) (chápete snad proč :o))
Délka: (např. dlouhé) (abychom se sjednotili, tak: dlouhé: 30-nekonečno stran, středně dlouhé: 29-15 stran, krátké: 14-a méně)
Časová osa: (např. A hundred days)
Stav: (kompletní/zatím xy.částí)
Synopse:
(Následky Jackova uvíznutí na Edoře)

Zároveň bych všechny chtěla požádat, aby mi zasílali povídky ve formátu, jaký má již většina - prosím, prosím! neformátujte písmo (např. držte se jedné velikosti) jinak než ztučnění/kurzíva. Čtenářům také zpříjemníte četbu tím, že mezi jednotlivými odstavci necháte volný řádek. Rovněž všechny moc prosím, než mi povídky předáte, překontrolujte po sobě gramatiku/překlepy, já to bohužel z časových důvodů dělat nemohu a je škoda, když se čtenář zasekne právě kvůli nějaké, při psaní přehlédnuté, chybce.