Titul: Babies and White Lies
Autor: Teryl
Překladatel: Alis
Žánr: -/-
Páry: Sam/Jack
Hodnocení: Děti
Délka: Krátké
Časová osa: Neurčeno
Stav: Kompletní.
Synopse: Volně navazuje na God and my angel borther.

__________________________________________________________

Odkud se berou děti?
Stvořil je bůh, tak jako stvořil Ježíše? Nebo je opravdu najdeme v hlávce zelí? A nebo mého malého bratra přinese lodyha ? Máma mi říká, že už brzy budu mít malého bratříčka, o kterého se budu starat, táta říká, že proto máma vypadá jako balón, protože má v sobě dítě. Znamená to, že má v sobě dítě i děda George? Táta říká, že mu děda George připomíná Homera Simpsona, znamená to, že máma taky? Někdy si myslím, že máma mého bratra snědla. Táta se smál, když jsem se jí zeptala, ale řekl, že ano. Máma mu říkala, aby mi nelhal, tak mi řekl, že ho přínese lodyha, jako v Dumbovi. Pořád nechápu, proč už tu není hned teď, možná se mu líbí být v mámě. Možná se rozhodl,že tam zůstane napořád. Protože jsem starší, než můj malý bratr, budu se o něj starat, tak jak na mě dohlíží Charlie z nebe. Přeji si, aby sem přišel a pozdravil mě. Moc bych se s ním chtěla setkat.
Co je to nevinná lež?
Táta je používá často, máma mu vždycky říká, aby jí nelhal. Strejda Daniel mi říká, že někdy lhát, může být dobré, protože to může být pro lidi dobré. Říká, že je to jako když se táta ptá mámy, jestli si myslí, že je starý a ona mu vždycky řekne, že ne, jenom aby se cítil líp. Ale jak to, že nemůže být táta starý? Strejda Daniel říká, že někdy může hodně nevinných lží být špatné, protože člověk, který je říká, je jako pavouk, který spřádá sítě, aby do nich někoho zatáhl. Daniel jim říká sítě lží a že mohou, když jsou moc velké, lidem ublížit. Lži lidi rozzlobí, tak se budu snažit nelhat, i když Daniel říká, že každý v životě někdy lže. Buď aby pomohl někomu jinému nebo sobě. Znamená to, že budu svému bratrovi lhát?
Cassie říká, že někdy budu kvůli svému bratrovi lhát, abych ho ochránila. Říká, že táta taky kvůli mámě lže, protože ji miluje. A máma kvůli tátovi taky. Zajímalo by mě, jestli budou lhát i kvůli mně.Jejich úkolem je, abych byla v bezpečí, že? Doufám, že mému bratříčkovi neublížím, mám ho moc ráda už teď. Zajímalo by mě, jestli už má jméno. A jak mu budu říkat, když je nemá? Každý má svoje jméno, dokonce i máma a táta. Slibuji, že ti nevinnými lži neublížím, mám tě ráda bratříčku. Máš mě taky rád? Jak vypadáš? Doufám, že se brzy uvidíme, okay? Mám tě moc ráda, Rachel. Jak brzy je brzy.....?
KONEC