http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> http://www.w3.org/1999/xhtml"> Sam and Jack

Titul: Back Messages and Blindfolds
Autor: neznámý
Překladatel: Marty
Žánr: romance/erotika
Páry: Sam/Jack
Hodnocení: dospělí
Délka: krátké
Časová osa: nezařazeno
Stav: dokončená
Synopse: Jste unavení? Bolejí vás záda? Jack je na masáže expert… :-D

______________________________________________________________

Devatenáct pater pod povrchem Cheyenské Hory, Sam seděla v laboratoři, pracujíc hluboko do noci. Seděla na židli, zády ke dveřím, sestavujíce hlášení. Byl to dlouhý den. Mise nešla přesně podle plánu, tým byl donucen lézt do strmé strže, aby lokalizovali místo, kde sonda našla velké ložisko minerálů. Sam doufala, že to bude ložisko Naquadahu, ale neměli štěstí. Minerál byl něco jako titan. Vzali pár vzorků a vraceli se k bráně. Výstup byl nesnadný a Sam teď cítila jaké následky to zanechalo na jejích svalech. Zívnula a podívala se na hodiny:02:00.
Základna v tu dobu byla tichá a na tom patře nebylo ani živáčka. Protáhla si ruce. Promnula si oči, světélkující světla ji uspávala. Vstala a zhasnula normální světlo a pokoj se ponořil hlouběji do tmy. Jediné co tam vydávalo nějaké světlo byl její lap top. „To je lepší.“ Pomyslela si, když se vrátila ke své židli. Znovu zívla. Byla odhodlaná dokončit tohle hlášení ještě tu noc, potom mohla jít domů a ponořit její bolavé kosti do horké bublinkové koupele. Sledovala svítící obrazovku, pokoušejíce se vzpomenout na to jak šli události které se na té misi stali. Vzdychla a položila hlavu na ruce. „Jen na chvilku zavřu oči… jen na chvilku.“ Pomyslela se a neúmyslně usnula.

Na ramenech ucítila silné ruce, probouzejíce ji ze spánku. Nemohl tam být, ale ona ho cítila. Byl to jen další z “těch“ snů? Snů ve kterých ji sváděl, připravený vzít ji do jeho postele a nejvášnivěji se tam milovat. Posadila se a mohla za sebou cítit jeho přítomnost, zatím neviděla jeho tvář, zatím. Jeho prsty jí masírovali krk, palci se pohyboval na její lebce. Uvolnila se pod jeho dotekem a naklonila se k jeho hrudi, jak za ní pevně stál. Zhluboka se nadechla a zavřela oči. Mohla ho cítit, jeho krásnou vůni. Jeho prsty cestovali od zadní části jejího krku k jejím spánkům, kde je masírovaly, otírajíce se v malých něžných kolečkách. Projel prsty přes její vlasy, otřel se o vlasy za jejíma ušima a znovu nechal spadnout ruce k jejím ramenům. Jeho ruce ji pevně masírovali, uvolňujíce všechno napětí a vyčerpání po únavné misi. Uspokojený vzdech jí unikl ze rtů, jak jeho prsty dělali svoji práci.
„Mmmm…“ zašeptala. Jeho ruce se přesunuly z jejích ramen dolů po jejích rukou, kde hladily její jemnou obnaženou kůži. Jeho prsty našly její bolavé místa. Hladil malé kosti na jejích rukou tím nejjemnějším dotekem. Potom se vrátil znovu k ramenům a masíroval její ztuhlé svaly. Když se nechala úplně obklopit jeho dotekem, nepřemýšlejíce o ničem jiném než ve vesmíru, než o jeho rukách. Pomalu pohyboval dlaněmi přes její ramena dolů dopředu na její hruď. V tom momentu Sam otevřela oči, přemýšlejíc co se děje.  Kam tyhle citlivé ruce směřují? Brzy to zjistila když jeho ruce přejely přes její ňadra a přes materiál jejího trička je vzaly do dlaní. Vzdychla, když si jeho palce tak něžně začaly hrát s jejími bradavkami. Zavřela oči a tiše zakňourala. Po pár dalších pohybech jeho sladkého mučení, posunul ruce níž, přejíždějíce přes její napjaté, svalnaté břicho. Chytil její tričko, přetáhl jí ho přes hlavu a odhodil ho pryč. Neprotestovala. Všechny logické myšlenky ji opustily, když začal v takzvané *masáži*. Jeho ruce se vrátily k jejím ramenům, tentokrát držely obnaženou kůži . Jeho pomalé, pevné masáže, vypadaly, že se dotýkaly její duše a způsobily že na všechno zapomněla. Náhle se nezajímala o hlášení nebo termín nebo pravidla a řády, všechno o co se zajímala byl pocit jeho rukou, které přejížděli přes její tělo. Jeho ruce se pohybovaly přes její záda k jejím lopatkám, kde jeho prsty bušily na napjaté svaly a páteř. Další uspokojený sten jí uniknul z úst a znovu zavřela oči. On věděl co dělá. Když její záda a ramena byla úplně uvolněná a každý náznak bolesti tam opustil její svaly. Jeho ruce s natáhly dolů ke sponě na její podprdě. Rozepnul ji a stáhnul ramínka přes její ruce, odhazujíce podprdu na podlahu, aby se připojila k jejímu tričku. Teď se pohyboval v neprozkoumaném teritoriu a Sam cítila, jak se jí začíná zrychlovat tep v očekávání jeho dalšího pohybu. Jeho ruce na okamžik opustily její tělo, jak se natáhnul do své kapsy a vytáhnul pásku na oči. Hned ji dal Sam okolo hlavy. Opatrně jí ji přiložil přes oči a jemně jí ji za hlavou zavázal. Natáhla se pokoušejíc ho zastavit, ale on něžně chytil její pěsti.
„Ah, ah.“ Zaprotestoval tiše s náznakem škodolibosti v hlase. „Jen se uvolni.“
„Ale já tě chci vidět.“ Zašeptala.
„Později.“ Řekl jí. Vrátil ruce k jejím ramenům a znovu je začal masírovat. Jeho ruce přejely přes její klíční kost. Pocit jeho prstů na její jemné kůži ji vzrušoval.
„To je tak příjemné.“ Zašeptala. Sklonil hlavu dolů vedle ní a něžně otřel rty o její krk. Mohla cítit teplo jeho dechu na její kůži, lechtalo to a Sam se mírně smála.
„Hej, žádné hihňání.“ Řekl a vrátil hlavu k jejímu krku, tentokrát se silou úplného polibku. Jeho rty byly tak něžné, jak cumlaly její jemnou kůži. Tak něžné. Jeho ruce cestovaly dolů po jejích pažích, když se soustředil na to co dělal rty. Nahoru a dolů přes její světlou kůži a zpátky přes její ramena, kde začaly. Jeho polibek teď byl intenzivnější, přičemž ji něžně kousal na krku. Sam byla úplně ponořená do pocitu jeho úst na jejím krku. Bylo to tak krásné a teplé. Tenhle muž byl skutečně poklad a ona byla ta šťastná která ho získala. Zoufale chtěla cítit jeho rty oproti těm jejím. Asi musel číst jejím myšlenky, protože najednou jeho rty začaly cestovat nahoru po jejím krku, po straně její tváře, dostávajíc se pokaždé blíž k jejím rtům. Mírně k němu natočila hlavu. Nemařil čas, zajmul její rty těmi jeho v hladovém polibku.
Byl skvělý kisser (perlička: překladač mi řekl ksicht :o)), byl všechno na co pomyslela. Jeho jazyk se líně potuloval vevnitř v jejích ústech, provokujíce její jazyk. Zdálo se, že se budou líbat věčně ani jeden z nich se nechtěl vzdát pocitu úst toho druhého, ani přes zoufalé volání jejich plící po vzduchu.  Jejich jazyky se spolu potýkaly a Sam ucítila ve tříslech hlubokou touhu. Přírodní volání bylo jen po něm. Chtěla ho cítit hluboko v sobě.
„Potřebuju Tě, Jacku.“ Řekla mu, pomalu se odtrhávajíc od jeho rtů.
„Ještě ne, srdíčko, ještě ne.“ Řekl jí něžně a vzal její tváře do dlaní a políbil jí špičku nosu. Otočil její židli dokola, takže si teď byli tváří v tvář. Sam se začala zvedat z její židle, aby ho mohla obejmout, ale on ji přidržel na židli, nutíce ji, aby zůstala sedět. „Uvolněte se doktorko, říkám vám aby jste se uvolnila.“
„Ale…“ začala protestovat.
„Věř mi, později mi budeš děkovat.“ Smál se její netrpělivosti. „Teď se uvolni.
Sam si uvědomila, že její pokusy protestu jsou zbytečné, tak ho poslechla a uvolnila se. Pár vteřin tam bylo ticho a Sam nic neslyšela. A páska kterou jí Jack dal přes oči jí znemožnila cokoliv vidět. Cítila se neznepokojeně. Bylo to neobvyklé ale ne úplně nepříjemné, potom ucítila jeho ruce, jak se plazí okolo jejích boků. Klečel před ní, jeho tělo bylo mezi jejími nohami, jeho ruce obtočené okolo jejího úzkého pasu. Potom znovu ucítila jeho rty na krku, tentokrát na druhé straně. Znovu ji líbal, tentokrát se pomalu posunoval dolů k jejím ňadrům. Její bradavky, které byly ztuhlé už když ucítila jeho ruce na ramenech, hned jak vstoupil do místnosti, se zdály ještě ztuhlejší v očekávání toho, kam se jeho rty pohybovaly. Jack postupoval polibky dolů po její hrudi a na stranu k jejím ňadrům. Oblíbal okolo nich kolečko a vzrušoval tím Sam. Po pár dalších minutách mučení, obrátil pozornost k bradavkám, uchopujíc jednu mezi zuby a tvrdě ji cumlajíc. Přejel jazykem přes jejich tvrdý povrchu, vyvolávajíc ze Sam dlouhý sten. Když už dopřál dost pozornosti i její druhé bradavce, pokračoval v jeho cestě dolů. Líbal jí směrem dolů přes žebra k jejímu břichu, kde byly napnuté břišní svaly. To byla jedna z věcí, které si pohledem užíval. Po tou starou nudnou uniformou, měla Sam nejkrásnější tělo, které kdy viděl. Byla to kombinace pružné kůže, smyslných křivek a silných svalů, ukazujíce fakt, že byla voják, ale taky žena. Když dorazil k jejímu pupíku, jeho ruce se přemístily od jejích boků dopředu k jejím kalhotám. Prsty našly malý zip, který je držel zavřené. Pomalu ho stáhnul dolů, uvolňujíce jeho zoubky, což ho přineslo trochu blíž k jeho konečnému cíli. Když si uvědomila, co Jack hodlá udělat zarazila se ve zlé obavě. Nikdy neměla nikoho, kdo by jí dopřál rozkoš touhle cestou. Jistě, že před tím měla sex, několikrát, ale nikdo ji před tím neochutnal.
„Jacku, nikdy jsem neměla nikoho, kdo by tohle dělal.“ Řekla nervózně.
„To je v pořádku Sam. Budeš v pořádku.“ Řekl, stáhnul jí kalhoty dolů ke kotníkům a potom je odhodil pryč. Láskyplnost jeho hlasu, ji uvolnila. Měl na ni vliv a ona mu plně důvěřovala. Zvuk jeho hlasu ji přiměl přemýšlet snadně. Přejel rukama po jejích nohách a přes její kolena, zopakoval cestu a dorazil k jejím tenkým bavlněným kalhotkám, které ještě pořád měla. Stáhnul jí je a odhodil je na zem.
(tady by ty slabší povahy měli přestat!)
Potom se podíval na její vlhkou píču (pussy), její stydké pysky se třpytily vlhkostí a on se pro sebe usmál, když si uvědomil, že to byl on kdo jí to udělal. Tak nutně ji chtěl ochutnat, ale trpělivost byla klíč. Chtěl věci, pomalu a chtěl Sam ukázat, ten druh rozkoše který ještě nikdy před tím nezkusila. Chtěl aby sténala svíjela se oproti němu.
Jeho průzkum začal u jejích kolen. Jemně políbil její koleno. Sam se zhluboka nadechla a pevně se opřela o opěradlo židle, pokoušejíce se uvolnit. Začal se přibližovat, teď ji líbal na vnitřním stehně. Provokoval ji, přicházejíce tak blízko k tomu co chtěla, ale pořád jí to nebyl ochotný udělat. Schválně se vyhýbal místu, kde chtěla aby ji políbil nejvíc. Přesunul se na druhou nohu, znovu začal u kolena a posunoval se blíž k jejímu centru. To už to bylo hodně blízko k tomu, aby Sam popadla jeho hlavu a přitáhla ji k jeho výhře. Zhluboka zasténala, při prvním kontaktu jeho rtů s jejím vlhkým centrem. Bylo to ohromující, jako nic co kdy před tím cítila. Jemně ji políbil, než přejel jazykem nahoru a dolů okolo jejího otvoru. Sam hodila hlavu zpět, proti vrchu židle. Jedna její ruka spočinula na Jakově hlavě, pevně držící jeho vlasy, přičemž druhá se dotýkala jejích ňader. Nenasytně ji jedl (nebo co), přičemž ji celá jeho ústa zakryla, ochutnávajíce její juices ( asi ne džus co? J) Série malých zakňourání jí unikla ze rtů, jak do ní strčil jazyk.
„Oh, Bože, Jacku.“ Sténala. Jeho jazyk se pohyboval dovnitř a ven a zpátky nahoru přes její klitoris.  Mírně se zatřásla, když se ho jeho jazyk dotknul. Byla blízko, věděla to. „Ano…“ zasténala, její prsty provokovaly její vlastní bradavky. S posledním cumláním jejího klitorisu, ji poslal přes okraj. Sam cítila jak ji zaplavuje orgasmus a strhnula si pásku na očích, odhazujíce ji na podlahu. Nahnula se dopředu a přitáhla Jacka nahoru k ní. Obtočil ruce okolo jejích obnažených zad a držel ji. Její nahá postava v jeho objetí. Těžce dýchala, ponořená do rozkoše, kterou právě prožila. Odtáhla ho od sebe dál a podívala se mu do očí.
„Whow… nikdy jsem nezažila nic jako tohle.“ Usmála se.
„Hmm, takže tady bylo něco co můj major nezná. Jsem překvapený.“ Provokoval. Usmál se a objal ji pevněji. Potom se najednou odtáhnula zpět.
„Ale co ty, ty musíš…“ začala, ale byla zastavena prstem na jejích rtech.
„Hej.“ Zašeptal. „Neboj se o mě. Budeme na to mít spoustu času později. Pojďme odtud pryč a půjdeme domů.“
„Domů?“ zeptal se.
„Jo, ke mně. Domů.“ Usmál se. Podívala se mu do očí a smála se, dávajíce mu jeden z jejích speciálních úsměvů.
„Dobře, o tom nebudu debatovat.“ Řekla
„Radši se oblečte, majore. Máme před sebou dlouhou noc. A potom se budete potřebovat znovu vysléct.“ Zamrkal na ni.
„Ano, pane.“ Zazubila se.

THE END