http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> http://www.w3.org/1999/xhtml"> Sam and Jack

Titul: Fun in the Sun
Autor: Angel
Překladatel: Marty
Žánr: romance
Páry: Sam/Jack, Janet/Daniel
Hodnocení: mládež
Délka: středne dlouhé
Časová osa: nezařazeno
Stav: dokončená
Synopse: Daniel a Janet slaví svatbu a to dokonce na Hawai. Že by se tu ovšem chystala i svatba druhá?

______________________________________________________________

„No tak Carterová, bude to zábava.“ Řekl plukovník Jack O’Neill své podřízené, majoru Samantě Carterové.
„Pane, jet na Hawai? Jen kdyby… Nemůžu si to dovolit!“ Opáčila Sam.
„O to už je postaráno, Carterová. Hammond řekl, že kongres všechno zaplatí! Myslí, že jak jsme zachránili svět a takové, tak že nám něco dluží. A k tomu to bude zásnubní večírek Daniela a Janet.“ Řekl Jack s úsměvem.
„Opravdu?! Dobře, tak to se mnou počítejte!“ Řekla Sam nadšeně.
„Dobře, Carterová, letíme zítra.“ Řekl Jack.
„Dobře, pane.“ Řekla Sam a vyrazila balit.

„VÍTEJTE NA HAWAI!“ Křičel Jack, když dorazili do jejich hotelu.
„Pánové, dámy, odvedu vás do vašich pokojů.“ Pronesl pikolík, když dorazil ke skupině. „Děkujeme.“ Řekl Danny, pokládajíc ruku okolo Janet.
„Oh Bože, Danny! Nemůžeš s tím počkat aspoň pokoje?“ Zeptal se Jack sarkasticky.
„Hmm nevím Jacku… je neodolatelná…“ Řekl Danny zírajíc na svoji snoubenku a zlehka ji políbil.

„Whow, tohle vypadá tak poklidné, pane.“ Řekla Sam, jak vyšli na pláž, byla v plavkách a v sarongu a Jack v surfovacích kraťasech a tričku. Jack zíral na západ slunce, přičemž si Sam rozprostřela deku a sedla si na ni. „Možná bych jí měl říct teď, co k ní cítím.“ Pomyslel si, krátce se dívajíc na Sam.
„Sedněte si a uvolněte se, plukovníku. Nekoušu.“ Usmála se Sam.
„Oh, ale já ano.“ Zamumlal si pro sebe Jack.
„Prosím, pane?“
„Nic… říkejte mi Jacku a možná bychom si měli promluvit.“ Řekl Jack, sedajíce si těsně vedle ní.
„Dobře, Jacku.“ Sam se nahnula dozadu, lehla si a rukou si podepřela hlavu, usmála se, když Jack papouškoval její pohyby, takže si teď byli tváří v tvář. Sam se ztrácela v Jackových tmavě hnědých očích a pomalu se nahnula dopředu. Když se jejich rty skoro dotýkaly, Jack zašeptal. „Miluju Tě.“ Což udělalo Samin polibek mnohem intenzivnější. Jejich těla se smotala dohromady na dece.
Rychle se odtrhli, když za sebou uslyšeli ostrý vzdech. Jack se otočil a uviděl majora z SG-5 a doktora z SG-3.
„Majore!“ Vyštěknul Jack, vyskočil z deky a podíval se majoru McCloudovi do očí. „Nic jste neviděl! Rozumíte, majore?“ Pokračoval.
„Neviděl co, pane? Myslím, že když kdybych něco viděl, tak řeknete generálu Hammondovi, že jste viděl mě s Maritou… takže pokud vy nic neřeknete, tak já taky ne, pane.“
„Domluveno.“ Řekl Jack. „Nevrátíme se do hotelu… vyspat se… ten zásnubní večírek začíná brzy…“ Řekl Jack, vzal Sam za ruku a zvedl ji z deky.

Další den byl plný vzruchu. Každý pobíhal dokola pokoušejíce zabezpečit, aby všechno bylo perfektní na ten zásnubní večírek. Byl tam prakticky každý z SGC, vojíni, desátníci, seržanti a pár vyšších důstojníků.
Sam se pokoušela každého někam umístit, když k ní zezadu přišel Jack a obtočil jí ruku okolo pasu.
„Ahoj.“ Zašeptal jí do ucha.
„Ahoj.“ Opáčila.
„Připravena na náš rozhovor?“ Zeptal se Jack, když se mi protočila v objetí.
„Vždycky, já nejsem z těch kteří mají problémy mluvit, když přijde na věc…“ Sam se nahnula dopředu a políbila no na špičku nosu.
„Hej… to nebyla moje chyba, bylo by to delší, kdyby mě Thor nepřenesl na jeho loď.“ Řekl Jack než zajmul její rty ve vášnivém polibku.
„MAMI! DANIELI! Pojďte sem rychle! Sam a Jack se líbají!“ Ječela Cassie pár metrů od nich, způsobujíc, že se od sebe ti dva velmi rychle odtrhli.
„Cass, co to křičíš?“ zeptal se Danny, vcházejíc do pokoje s rukou okolo Janetina pasu. Podíval se na dívku, která brzy bude jeho dcera a potom na Sam a Jacka, kteří nemohli skrýt své rozpaky. Všimnul si jejich zčervenalých tváří a začínal si uvědomovat co se děje. Podíval se na Janet a všimnul si, že si to taky uvědomila.
Cass nekřičela… chtěla vám jen ukázat, jak poskládala ubrousky. Že, Cassie?“ Sam spěchala ke Cass, vzala ubrousek a zakryla jí jím ústa.
„Mmm hmm“ Souhlasila Cassie.

O hodinu později

Každý byl na svém místě a večeře už byla prostřená. Všechno to vypadalo báječně, večeři měli venku všude se svíčkami. Sam, Janet a pár dalších družiček byly v jednoduchých šatech a muži v kraťasech a tričku.
Jack zlehka zaklepal vidličkou na jeho sklenku a vstal, připravujíc se na svou řeč.
„Dobře, nezačnu dokud se neujistím, že mě nikdo nevyruší.“Začal a rozhlédl se po obloze, dostávajíc z každého smích.
„Dobře, myslím ,že už je bezpečné začít. Danielovi a Janet, kéž by můj život byl tak jednoduchý a plný lásky jako ten váš. Trochu jsem to zestručnil… Sam?“ Pronesl Jack a posadil se.
Sam vstala a usmála se na Jacka. „Stejně Jako Jack nebudu mluvit déle než deset sekund. Janet a Danielovi, vy dva jste nejlepší přátelé, které si můžu přát a jen doufám, že vaše láska přejde přes všechno a budete pořád spolu. Když už se vaše srdce spojí jste schopní udělat cokoliv.“ Řekla Sam než si taky sednula.
„Ehm… dobře, myslím, že budu další.“ Řekl štábní seržant Stu. „Doktor Jackson byl první člověk, který na mě promluvil, když mě přeložili na základnu. Přeju vám všechno nejlepší. Gratuluji.“ Zase se posadil vedle své ženy Linz.
Po večeři dostali Janet a Danny gratulace od spousty lidí jako techniků, seržanta Mela, majora McClouda, vojákyně Ann, od vojína první třídy Pepsiho a dalšího personálu SGC…
Později ten večer, se Janet s Dannym rozhodli ,že se vezmou tam na Hawai.
V průběhu ceremonie, Jack stál vedle velice nervózního Daniela a usmál se když usmívající se Sam zamířila k nim ve světle modrých večerních šatech, následována seržantem Dixonovou, která byla oblečená ve stejných šatech. O pár sekund později je následovala Janet, která byla v jejích svatebních šatech.
Svatba proběhla bez jediné chybičky, všechno bylo perfektní. Na večeři Sam a Jack veřejně oznámili jejich novou lásku. A k jejich překvapení, každý už to věděl, nebo si to myslel.