Titul: Hazardous Enterprise
Autor: Gen Varel
Překladatel: Ehlana
Žánr: Humor/romance
Páry: Sam/Jack
Hodnocení: Dospělí
Délka: Krátké
Časová osa: 10.sezóna
Stav: Kompletní
Synopse: Sam je malá, pomstychtivá mrška. Kdyby to jen Jack věděl o nějakou dobu dřív...

__________________________________________________________

Sam nadšeně vkráčela do Jackova bytu v DC. Těšila se na jejich věčně odkládaný a zoufale vytoužený prázdninový víkend. Spokojeně si zabroukala, upustila svoji tašku u předních dveří a vešla do kuchyně, aby do lednice uložila dvě lahve vína, které akorát koupila.
Náhlý, tlumený zvuk ji donutil přestat broukat a místo toho pozorně poslouchat. Bylo stále brzy a on ještě neměl být doma, takže všechny její smysly byly v pozoru.
Odtamtud! Ty zvuky přicházely z ložnice! Že by odešel z práce dřív?
Tiše jako zloděj prošla chodbou k pootevřeným dveřím a mírně do nich strčila. Pohled, který se střetl s jejíma očima donutil její srdce padnout k podlaze a náhle viděla rudě.
Jack klečel nahý na jejich posteli, před ním nahé ženské tělo, jež se pro svůj drahý život drželo záhlaví postele, její oči zavřené v extázi a ústa otevřená, jak lapala po dechu. On do ní zezadu tvrdě přirážel, vrčíc námahou a postel se třásla s pravidelným pohybem jeho těla. Ženino hlasité sténání a skuhrání z rozkoše jasně naznačovalo, že si užívá jako nikdy v životě.
Jeho nádherné, svalnaté tělo bylo pokryto leskem potu, jeho zadek se pohybujíc, jak přirážel do brunety, držíc se jejích bílých boků a brousíc o její zadek každých pár sekund, nutíc z ní tak její hlasitou odezvu.
„JACKU!“ Sam zaječela, vraždící vztek explodujíc v hrudi a náhle si přála, aby po ruce měla svou Berettu.
„CO!“ Vykřikl, vyskakujíc několik desítek centimetrů od postele a otáčejíc se na ni s náhlou hrůzou v očích. Její rozzuřené modré oči byly na něm a on věděl, co přijde jako další. Měl v úmyslu na ni zakřičet něco jako „Sam, počkej!“ ale nedostal na to čas.
Štíhlá, dlouhá noha se rychle zvedla a holé chodidlo našlo jeho bok, pak těžce koplo. Jeho tělo odlétlo z postele a přistálo na koberci. „AUU!“
Jednoduše tam zůstal ležet, hledíc na strop, kroutíc si s palci a trpělivě čekajíc, až se naprosto probudí. Přemýšlel, jestli by ho argument, že to byla pouze sebeobrana, dostal z vězení, kdyby ji ve spánku uškrtil.
O pár minut později se ani ne trochu lítostivá a ospalá tvář objevila nad ním, mrkajíc na něj beze slov. Kousla se do rtu a Jack si nebyl jistý, jestli to bylo protože se cítila vinná, nebo pobavená.
„Jsi v pořádku?“ Zeptala se, ani kousek viny, který by tam měl správně být, v jejím hlase evidentní nebyl. Rozhodně se smála. Znovu!
„Přežiju. Co jsem provedl tentokrát?“ Zeptal se ze svého místa na podlaze v pokuší sebrat svůj polštář a jít spát na zbytek noci na gauč... nebo ji s ním zadusit.
„Podváděls!“ Obvinila ho.
 „Ah!“ Obrátil oči v sloup.
„A byla to bruneta. Říkal jsi, že se ti líbí blondýny!“ Přidala ještě na svou obranu.
„Řekl jsem, že se mi líbí moje blondýna. Nejsem zrovna vybíravý, co se barvy vlasů týče.“ Namítl, stále natažený na podlaze. „Je to už bezpečné pro návrat do postele?“ Zeptal se sarkasticky.
„Jo, můžeš jít zpět,“ velkomyslně mu odvětila. „Ale zůstaň na své straně! Ještě stále jsem na tebe naštvaná!“ Zabručela, když se otočila na svou stranu a objala svůj polštář, stále si přejíc mít u sebe onu Berettu.
Jack trpělivě vstal a bázlivě vlezl zpět pod přikrývky, velmi opatrný, aby se nedotkl svého pichlavého náměsíčníka. „Sladké sny, Carterová,“ popřál ji a skutečně to mínil, už jen pro jeho vlastní zdraví.
„Jen si ho udrž v kalhotech a budeš v pohodě,“ popudlivě zavrčela. Její tiché pochrupávání následovalo hned poté a Jack si oddechl.
Ráno tam samozřejmě bude mít modřiny, o tom nebylo pochyb. Pohlédl na její rozcuchanou blonďatou hlavu, hoříc touhou si ji přehodit přes koleno a dát jí ten nejsladší výprask, který si tak zasloužila, nicméně to mohlo počkat. Místo toho se usmál v očekávání.
Jakmile přijde ráno a ona si vzpomene, že ho opět neprávem napadla, bude se cítit celá rozpačitá a vinná, že udělá všechno, jen aby mu to vynahradila. A ona udělá pokaždé tak skvělou práci, když se cítí vinna!
Žití s Carterovou nikdy nebylo nudné. Spaní s Carterovou bylo jednoznačně nebezpečné. Ale bylo to toho všeho taaaak hodno!


The End