Titul: He did it all
Autor: LilFerret
Překladatel: Alis
Žánr: Romance/sex
Páry: Sam/Jack
Hodnocení: Dospělí
Délka: Krátké
Časová osa: Neurčeno
Stav: Kompletní
Synopse: Jack má přání...

__________________________________________________________

Jeho úsměv v jediném okamžiku pohasl, když si uvědomil, že to tahle žena myslí vážně.
"Ty chceš, abych to udělal?"
"Vždyť jen ... no tak, Jacku.....potřebuji vidět, který bude lepší."
"Carterová, ne."
Sam si povzdechla, v rukách držela obě pro něj urážlivé věci. Jack věděl, co Sam chce. A to se určitě nestane. Může ho klidně úpěnlivě prosit, může žadonit, ale on si ty kostýmy nikdy neoblékne. Nikdy. Ne. To se tedy nestane.
"Já si na sebe vezmu ...." na chvíli zmkla, nakrčila nos, jak jí to bylo evidentně nepříjemné, ale Jack to považoval za roztomilé. "Však víš ... dneska večer .... když tohle uděláš..."
Jeho obočí okamžitě vyletělo vzhůru a když si uvědomil, co přesně mu slibuje, objevil se mu na tváři úsměv. Přistoupil blíž a naklonil se, aby si od ní ty kostýmy vzal.
A když položil svoje ruce na ty její, aby si vzal ramínka, otřel se prsty o její prsa.
Ústy jí přejel přes ucho a jazykem je olízl.
"Takže je mezi náma jasno," zašeptal, prsty jí škádlil bradavky, až ztuhly. "Když si tohle zkusím, tak můžu očekávat něco víc než je to červené prádélko ...." Cítil, jak se lehce otřásla. "Ale i večeři a desert. V posteli. A podpatky. Musíš si vzít boty na podpatcích."
Odstoupil od ní, vzal jí kostýmy z jejích rukou a vydal se ke zkušební kabince.
"Ty jsi krutý Jacku O´Neille."
"Jdu si to vyzkoušet," odpověděl, aniž by se otočil.
******************************
Ten den večer

Ležel natažený vedle ní. Ruku měl majetnicky položenou přes její přirození, které bylo ukryté pod červeným saténem a jazykem jí přejížděl přes odhalená prsa. Čokoládová poleva byla perfektní, rozehřátá na pánvi na tu správnou teplotu, byla lepkavá, něco nádherně sladkého, co jen přidalo na Samině už tak lahodné chuti. Právě odstraňoval z jejích bradavek poslední stopy polevy a prsty jí třel její horké nitro. Sam vykřikla a nadzvedla svoje boky, jak ji Jack hladil její rozpálenou šrěrbinku a druhou rukou jí laskal její mokré prso a svá ústa přesouval k jejímu momentálně zanadbávanému pahorku, aby slízal čokoládu, která se mu tu nabízela.
Sam ztěžka dýchala a třela se o jeho prsty. Už se mu podařilo ji jednou udělat, jeho ústa našla i přes satén jejího prádélka její ztuhlý klitoris a on nepřestal, dokud neochutnal její nektar skze ten satén. Skoro ho shodila, ale to ho neodradilo. A teď byla opět na okraji dalšího, intenzivního orgasmu a on měl v plánu, aby po něm chtěla ještě víc.
Nehtem na palci jí rychle přejel po klitorisu a její rudé vysoké podpatky se zaryly do postele. Prudce do něj narazila, celá se třásla, jak moc silné byly jednotlivé vlny rozkoše, které procházely jejím tělem. Byl na ni fantatický pohled a ona se tak později i cítila.
"Jacku .... to prostě .... bože ..."
Zvedl svá ústa od jejího ňadra a olízl si rty, díval se na její zvětšenou bradavku, pak na tu druhou a potom ji rozepnul a rukou jí vklouzl do vlasů, zaklonil jí hlavu, aby se tak lépe dostal k jejímu krku. Zabořil se do něj a rty a zuby sevřel její kůži a současně navedl chvějící se konec svého penisu k její pochvě. Prudce přirazil a jeho penis se dostal přes její chvějící se a stahující se svaly, zavrčel něco hlubokým hlasem, když to vypadalo, že i ho pohltí rozkoš vlastního orgasmu tak, jak jeho penis pohltilo její tělo.
Sam zvedla nohy a podpatky mu škrábala záda a zadek, jak se snažila se kolem něj udržet. Pohyboval se rychle a tvrdě, už víc nečekal. A ona ho chápala. Vlastně se jí to líbilo. Mnohokrát mu to říkala. Milovala způsob, kdy nespěchal a kdy ji udělal. A potom ho chtěla .... strašně moc .... potřebovalo to rychle a tvrdě. Bylo to jak pro její potěšení, tak i pro jeho.
A mu to nevadilo. Lízal ji a zlehka kousal do krku a ramene, prsty jí svíral ve vlasech, opíral se o loket a druhou rukou vklouzl pod její nohu a zvedl její neskutečně dlouhou nohu z jeho zad a natáhl ji dozadu, až se její koleno skoro opíralo o její vlastní tělo.
"Bože Carterová...." zavrčel. "Jak můžeš být .. zatraceně tak ..... DOBRÁ?"
Potom znovu zavrčel, jeho boky se proti ní pohybovaly ještě rychleji, dokud nepocítil ve svých koulích počátek svého orgasmu. Měl pocit, jako by ho trhal, obrovskou rychlostí prošel jeho penisem a dál jako jeho horké sperma do nitra jejího těla právě v okamžiku, kdy ho její tělo svíralo a Sam dosáhla dalšího orgasmu.
Jeho pohyby byly nepravidelné, vtáhl její ušní lalůček mezi své rty a sál ho, povolil svoje sevření kolem její nohy a rukou zajel k jejímu prsu, aby je vzal do dlaně, palcem a ukazováčkem ji tiskl bradavku, zatímco její tělo svíralo jeho pulsující penis.

Když v obou jejich tělech už jen doznívaly jeho poslední záchvěvy, Jack z ní vyklouzl a položil se vedle ní na záda, oči měl zavřené a hrudník se mu prudce zdvíhal.
"Jacku .... já ..... sakra ..."
Nemohl si pomoct a usmíval se, otevřel oči.
"Carterová, můžeš to klidně říct ještě jednou."
"Musím tě brát častěji nakupovat."
"Nepřeháněj to moc."
Když se k němu otočila, usmívala se. Dala mu ruku kolem těla a nohy propletla s těmi jeho, hlavu si položila na jeho hrudník. Objal ji a zlehka ji hladil po zádech.
"Nermůžu uvěřit, že sis na sebe vzal ten ´Little Bo Peep´ kostým, generále." Jack se na ni škaredě podíval. "Ten ´Elmo´ byl legrační, ale tenhle ´Little Bo Peep´ ...." Hihňala se Sam.
"To je legrační, Carterová, fakt moc legrační," zamumlal a plácl ji po rameni. A ona se ještě víc rozesmála.
"Hej....Hej! To ty jsi to chtěla koupit jako vtipný dárek pro McKaye. Já jsem jen splnil svou mezigalaktickou povinnost a pomáhal ti."
"Nic si nenamlouvej Jacku," podařilo se Sam ze sebe dostat mezi jednotlivými salvami smíchu. "Ty uděláš pro sušenku cokoliv."
Otevřel pusu, aby zaprotestoval, ale místo toho se usmál. On přece vlastní ´kundičku´( slang: cookie - povedná hříčka, ne?) jednoho blond plukovníka s modrýma očima.
"Tak to je sakra přesný, Carterová. Sakra přesný."
KONEC