Titul: Hot shower
Autor: ??
Překladatel: Dena
Žánr:Sex/Romance
Páry: Sam/Jack
Hodnocení: Dospělí
Délka: Krátké
Časová osa: Neurčeno
Stav: Kompletní
Synopse: Co se stane, když se rozbijí pánské sprchy a dámské jsou *volné*? Tedy až na jednu ženu....

______________________________________________________________

::SAM::

Dámské šatny/sprchy, Pátek, půlnoc

 

Byl to dlóóóóuhý a únavný den. Šli jsme na P3X- něco, protože Daniel tam našel nějaké skály...promiňte, vlastně artefakty. Takže jsme na té pitomé planetě strávili pět hodin, k smrti znudění. Takže teď stojím v dámských sprchách, před zrcadlem, na sobě mám jenom spodní prádlo.

O horké sprše přemýšlím od doby, co nemůžu spát. Rychle si sundám spodní prádlo a prohlížím si obraz vlastního nahého těla v zrcadle. //Bože, tolik potřebuju muže! Muže, který by byl mou společností v dlouhých nocích, kdy nedokážu spát.// Dávám přes sebe ručník a musím si opláchnout obličej chladnou vodou.

 

::JACK::

Před dámskými šatnami, stejný čas

 

//Prima! Skvěle!// Pánské sprchy se zdají být rozbité, takže nemám, kde bych se uprostřed noci osprchoval. Nemohl jsem spát, takže jsem se rozhodl pro horkou sprchu, ale ty pitomý... moment! Jsou tu přeci dámské sprchy! Ale pak mě dezertují – ne, je Pátek, půlnoc a skoro všichni lidé ze základny odjeli na víkend a ti kdo zůstali jsou převážně muži, takže myslím, že nebude problém, když... stojím přede dveřmi. Jsou trochu pootevřené a zevnitř vychází proužek světla. Zachycuji obraz kohosi ve velkém zrcadle nad umyvadly. Je to snad... ne to nemůže být ona, nebo ano? Zkouším nahlédnout dovnitř, tak aby mě nikdo neviděl a oči mi ulpívají na mojí spoře oděné kolegyni. Ale co ta tu tak pozdě ještě dělá?

 

Jedna z mých nejdivočejších fantazií by se mohla splnit!

 

Carterová si pomalu svléká prádlo, pak stojí úplně nahá před zrcadlem. Dobrý Bože!! Zadržuju dech a moje oči lačně jezdí po jejím nahém nádherném těle, neuvěřitelných křivkách a pevných prsou, hladké bříško, svůdné boky a její pevně tvarované hýždě. Trochu se posunula a mě se naskytl báječný pohled ne dlouhé nohy a cestičku chloupků mezi nimi. K mému zklamání a zklamání mého malého přítele se zakryla ručníkem. Potřebuju sprchu – ale ledovou! Uvolněně jsem vstoupil, chování takové, jako bych vůbec nic neviděl.

“Carterová!“ předstíral jsem překvapení.

„Pane!“ polekaně se otočila a přitiskla ručník pevněji k tělu.

„Co tu děláte?“

„Co *já* tu dělám?“ zopakovala. „Pane, tohle je dámská šatna. Co tady děláte *vy*?“

„No, víte, nemohl jsem spát tak jsem myslel, že bych si mohl dát sprchu, ale pánské sprchy jsou rozbité. Nečekal bych tu někoho takhle pozdě. No a ještě k tomu vás. V tuhle hodinu?“ dotázal jsem se se zvednutým obočím.

„Mám stejný problém, pane,“ usmála se.

„Nemohla jste spát, co?“

Přikývla a pak se mezi námi na chvilku rozhostilo trapné ticho.

„Bude vám vadit, když se teď osprchuju? Jste hotová?“

„Ne, ještě ne, ale klidně běžte, já půjdu později.“

Usmál jse mse na ni, vzal svůj ručník a zamířil ke sprchám.

 

*~*~*~

 


::SAM::

 

Proboha! Kdyby jen přišel o chvilku dřív... Tak moc a moc potřebuju muže! Slyším jak zapíná sprchu a zhluboka dýchám. Zírám na svůj odraz v zrcadle a v tom okamžiku mě napadá vzít Jacka a beze smyslů se s ním začít líbat od sprchou. Nevím, co zapříčinilo můj další krok, možná potřeba, rozkoš, vášeň, láska a touha. Sundala jsem si ručník a šla jsem pod sprchu naproti té Jackově. Vím, že si mě všiml, ale neřekl jediné slovo. Pomalu jsem otočila hlavu a prohlédla si jeho vypracované zádové svaly, jeho široká ramena a na nich svaly, které se mu rýsovaly  s každým pohybem, jak si vtíral šampon do vlasů. Pevné hýždě vzývyjící k doteku, následovány dlouhýma pevnýma nohama. Musela jsem se pro sebe usmát. Vzala jsem šampon a taky začala umývat vlasy.

 

*~*~
::JACK::

Dobrý Bože! Nahá Samantha Carterová prošla v mé těsné blízkosti. Můj dech se zastavil! Vzala si sprchu proti mě a pustila vodu. Sprchy byly brzy zaplněny párou a horkým, dusným vzduchem. Vtíral jsem si šampon do vlasů a věděl, že Sam pozoruje každý můj pohyb. Červenal jsem se až ke kořínkům svých vlasů. Otočil jsem se. Uhnula pohledem. Znova jsem musel obdivovat její krásné tělo, jezdil jsem očima nahoru a dolů. Rychle jsem otočil hlavou, aby můj pohled nezachytila. Uslyšel jsem, jak (k mému zklamání) vypnula sprchu. Pak jsem i přes tekoucí vodu slyšel tlumené kroky mířící přímo ke mě. Pak jsem ucítil její vztyčené bradavky jemně se otírající o moje záda. Vzala mycí houbu a začala otírat má záda. Můj malý přítel se probudil k životu a já začal cítit ten známý pocit. Sam pokračovala v pohybu dolů a pak ještě níž a s každým posunem jemně přitlačila. Pak vrátila houbu na místo a ještě víc s ke mně přitiskla. Cítil jsem její jemné poprsí posunující se po mých zádech... její ruka, pohybující se nahoru a dolů po mé páteři. Líbala mě na krk a pak něžně zašeptala:

„Já tě chci, Jacku!“

 

Ta slova mě dočista uvolnila.


~*~*~*~*~*~*~*~

 

::SAM::

nevím, co mě k tomu přimělo, ale když on je tak... Cítila jsem jeho nervozitu a přitiskla se ještě blíž, místo abych utoupila. Za chvilku jsem z jeho záchvěvů poznala  uvolnění.

 

„Já tě chci, Jacku,“ zašeptala jsem a posouvla prsty po jeho páteři. Hbitě se otočil a přitlačil mě ke zdi. Vnímala jsem kapky prýštící o naše nahá těla. Podíval se mi do očí a já v těch jeho mohla vidět zračící se touhu. Divoce přitiskl svá ústa na moje... naše jazyky se propletly. Přerušili jsme náš polibek jenom protože jsme neměli dostatek kyslíku. Odtrhli jsme s eod sebe a hluboce oddechovali. Věděla jsem, že je dost vzušený a tak jsem se odvážila snížit pohled k jeho erekci. Jeho oči slídily na mém těle, pak ulpěly na mých očích, hořících touhou a vášní.

 

„Taky tě chci, Sam,“ přiznal než se naše rty opět hladově setkaly.

 

Jackovi ruce cestovaly dolů po mých zádech. Pokud to vůbec ještě šlo, přitiskl se ke mě ještě a ještě víc. Jedna jeho ruka opustila mé hýždě a přesunula se o něco níž, jho prsty něžně prozkoumávaly mé vlhké a horké intimní partie. Jemně do mě zasunul jeden, a pak dva prsty a palcem pomalu třel můj klitoris... zvolil správnou rychlost, správný tlak, a pomalu mě vedl k zapomnění.

 


“Jacku,“ zasténala jsem, posunujíc ruku k jeho erekci. Překvapilo ho to a vysunul se ze mě – to mi dalo šanci si kleknout na zem, jemně laskat jeho penis a konečně – vzít si ho do pusy. Zasténal a pohl boky proti mě. Přivedla jsem ho k vrcholu a lačně polykala jeho sperma. Chvilku jsem jen zůstala a vyčkávala než jeho vzrušení opadne. Na nic ale nečekal. Postavil mě a přisál se k mým rtům.

 

„Přísahám, že tě přiměju křičet,“ zašeptal a přejížděl jazykem po mém vlhkém krku. Posunoval se níž, věnoval pozornost jednomu mému prsu, pakdruhému – třel je, sál a masíroval. Zaklonila jsem hlavu a nechala rozkoš zmítat mým tělem. Klekl si, což patrně nenídobré pro jeho kolena, ale pro mě to udělal. Pak se jeho jazyk posunoval přes můj pupík níž.

 

Nadechla jsem se. Usmál se a dál útočil na mé tělo. Zalapala jsem po dechu, když se mě dotkl v rozkroku. Přisál se k mému klitorisu, vsunul do mě opět dva prsty... pomalu mě naváděl k orgasmu. Bezmocně jsem s svezla na jeho ramena a znova a znova křičela jeho jméno.

Když jsem se trochu vzpamatovala a podívala jsem se mu do tváře, měl na ní ten nejtriumfálnější výraz a pak zašeptal: „říkal jsem to.“

Překvapil mě, když mě znova opřel o stěnu. Obtočila jsem nohy okolo jeho boků a ucítila jak do mě vstupuje. Něžně a pomalu, bych se dokázala přizpůsobit jeho velikosti. Podíval se na mě... pak jsme se políbili. Dostal se do mě celý. Zasténala jsem.

 

„Jacku,“ vydechla jsem, abych si získala jeho pozornost. „Už se neudělám, ale nepřestávej.“

 


To byla pravda. Nikdy jsem nedosáhla orgasmu dvakrát. A abych byla upřímná, vlastně nikdy jsem během sexu nedosáhla vrcholu... jen jsem předstírala.

 

„Dobrá, uvidíme,“ odpověděl. Pomalu do mě pronikal.

„Rychleji, Jacku. Prosím.“


Poslechl a přirazil hlouběji a tvrději. Jeho ruka se přesunula z mých hýždí a začal masírovat můj klitoris. Přesně v rytmu naší vzrušující soulože. Bože, co tenhle člověk dokáže s prsty? Znovu jsem začala cítit ten známý pocit v mých slabinách, když přirážel tvrději a rychleji do mého svolného těla. //Tohle. Není. Možné. Nemůžu. Se. Prostě...// svou myšlenku jsem nedokončila, protože jsem dosáhla vrcholu a v extázi křičela jeho jméno. Ještě několikrát přirazil, a sténajíc mé jméno i on dosáhl vrcholu. Nohy ho neudrželi a oba jsme klesli na podlahu.

~*~*~*~*~*~*~*~
::JACK::

Saminy ruce jsou pevně omotány kolem mého krku, její hlava spočívá na mém rameni.

“Myslíš, že bychom se mohli přesunout někam, kde to je pohodlnější?“ zeptal jsem se a líbal její rameno. Podívala se mi do očí a přikývla.

„Okay.“

Vstali jsme. Můj ochablý přítel vyklouzl z jejího nitra, její kolena se ještě třásly po prožitém orgasmu. Rychle jsme se oblékli. Jenom proto abychom se záhy mohli zase svléknout.

 

Leželi jsme na mojí posteli. *Naší* posteli. Ležela mi v náručí, hlavu opřenou o mé rameno a něžně kreslila prsty srdíčka po mém hrudníku. Moje ruka taky nezůstala nečinná. Laskal jsem její záda a pomalými pohyby jí líně kroužil kolem páteře. Usmál jsem se, když se zachvěla. Políbil jsem ji do vlasů a ona se ke mně ještě víc přitiskla.

“Miluju tě,“ řekl jsem váhavě. Bál jsemse její reakce. Zvedla hlavu a naše oči se setkaly.

„Taky tě miluju,“ široce se usmála.

Vášnivě jsem ji políbil.

“Můžeme to tentokrát udělat pomalu? Má kolena mě zrazují.“

Chápavě se usmála a kývla hlavou.

„Moc ráda.“

Žádná další slova jsme už nemuseli použít. Pomalu, jemně a něžně jsme se milovali... moje srdce to naplnilo pocitem tak neuvěřitelným, že mi připadalo, jako bychměl každým momentem shořet láskou.

Když jsme nakonec leželi ve společném objetí, řekl jsem:

„Jednou jsem tě zaslechl mluvit s Cassie o sexu a říkala jsi, že když se s někým miluješ, jako bys sdílela jeho duši. Takže? Sdíleli jsme ty naše?“

„Ne,“ odpověděla samozřejmě a překvapila mě. Ale než se mohl ten okamžik pokazit, řekla:

„My si je vyměnili (trade??).“

Usmál jsem se a ještě jednou ji políbil.

~*~*~*~*~*~*~*~
::DANIEL::

06:10 am (EST), Sobota, chodby SGC

Do SGC jsme vstoupil trochu líně... no ano, i mě přepadla nespavost. Celá základna ještě není vzhůru... to mě vážně těší. Najednou se přede mnou ale otevírají dveře od... Jackova pokoje. Vidím dámskou postavu. Sakra, to je Sam. Opouští Jackův pokoj, v šest ráno, a... políbila ho. Wow, to ale musela být noc. Usměju se a jdu zpět do svého pokoje.

Kantýna, Sobota, 8:00
Teal'c, Jack a já sedíme v kantýně a snídáme. Jack je v hodně dobré náladě, což je poslední dobou dost vzácně. Musí být skutečně šťastný... no, však já vím, jak se věci mají. Oh, přišla Sam. A zdraví nás úplně jinak než kdykoli dřív.
“No, ahoj. Jak se máte? Krásný den, ne?“

Vidím, jak Teal´c zvedl své obočí. „Dobré ráno, majore carterová,“ odpovídá svým obvyklým způsobem.

„Ahoj, Sam,“ odpovídám hadajíc Jackovu reakci.

„Carterová, vy jste se dneska probudila na pravé straně postele, co?“ ptá se jí.

//JO, ale na pravé straně Jackovi postele.// pomyslím si ďábelsky.

„Něco, co byste s námi chtěla sdílet?“ naléhal.

„Ne, pluovníku, prostě se cítím šťastná.“

Snídaně brzy skončila a my se zvedli k odchodu. Všiml jsem si, že Sam a Jack pokračovali v jejich konverzaci až k Samině laboratoři, vešli dovnitř a zabouchli za sebou dveře.

"Všiml jste si nějaké změny chování Majora Carterové a O´Neilla, Daniel Jacksone?“ zašeptla ke mě Teal´c.
"Jo, Teal´cu. Všiml. Viděl jsi jejich tváře? Všiml sis toho pohledu.“

„O jakém pohledu to mluvíte, Danieli Jacksone?“

„*Včera v noci jsme měl ten nejúžasnější sex* pohled.“

Teal´c na mě zmateně pohlédl. Mávl jsem rukou a vydal se ke své kanceláři.

THE END