Titul: I´m happy, Dad
Autor: ??
Překladatel: Mainly
Žánr: Romance
Páry: Sam/Jack
Hodnocení: Děti
Délka: Krátké
Časová osa: Rok po Threads
Stav: Kompletní
Synopse: Sam píše svému otci  dopis k 1. výročí jeho smrti

__________________________________________________________

Tati,

 


Říkal jsi,


*"Jenom chci vědět, že jsi šťastná."*


Jsem šťastná, tati. Skutečně. Nikdy jsem nebyla šťastnější. Vlastně právě teď můj život vypadá daleko víc jako sen, mám špetku sama sebe, někdy se přesvědčuji, jestli je to skutečné. Ano, jak jistě víš, práce je stále plno, nečekané problémy a radosti ... nic nového. Jsem pořád na základně, miluji to tam každou minutu víc a víc. Pracuji se samými bystrými lidmi, což mi občas trochu snižuje sebevědomí. Je to náročné a uspokojující zároveň. Neumím si představit život bez mé práce.


*"Nenech si pravidla stát ve tvé cestě."*


Nenechala jsem, tati. Věděla jsem, o čem jsi mluvil, ale měla strach ukázat své pocity. Pošetilé, vím, ale bylo to něco, co mě určitou dobu zraňovalo. Už je to v pořádku. Ba co víc. Byla bych ráda, kdybys věděl něco o mně a Jackovi. Vzali jsme se! Můžeš tomu věřit?! Miluji ho tak moc, mnohem víc, než je to snad možné! Děkuji ti, že jsi mě ponoukl rozhodnout se a udělat správné rozhodnutí. Díky tobě ... to teď vše mám, tati.


*"Stále můžeš mít všechno, co chceš."*


Mám, tati. Budu mámou. Nikdy jsem si nemyslela, že je to možné, ale jsem těhotná. Jsme tak nadšení. Jsem v posledním trimestru a přiznám se, že se trochu bojím smrti. Jack mě ovšem ujistil, že se nemám čeho bát a že budu skvělá máma. Jen doufám, že ho nezklamu, a taky sebe. Když to bude kluk, bude se jmenovat po jeho dědečkovi, Jacob Patrick O´Neill. A když to bude holčička, bude se jmenovat po její babičce, Emma Katie O´Neill. Přála bych si, abys tu s námi byl nejen na tuto událost.


Mám tě ráda,

 


Sam