Titul: Just like a woman
Autor: Venom_69
Překladatel: Mainly
Žánr: Romance
Páry: Sam/Jack
Hodnocení: Mládež
Délka: Krátké
Časová osa: po 8. sérii
Stav: Kompletní
Synopse: Jak to vypadá, když se tihle dva dají dohromady

__________________________________________________________

Bylo horko na to, aby někdo mohl spát. Jack se rozhodl, že vyklouzne z postele. Byli zpocení, když si lehali a místo po něm zůstalo mokré. Bylo to tak před dvěma hodinami a teď bylo nepříjemné na tom ležet.
Červnový vzduch byl vlhký, mnohem víc než předpovídali a jeho dům byl po tři dny zamčený, jak byl na základně. Teplo vzduchu cirkulovalo po všech místnostech, bylo cítit všechno, od kondicionéru až po já nevím co, ale pak se to spravilo. Najednou pocítil zoufale neočekávanou potřebu se jít vyčůrat.
Příjem starosti o měchýř následoval problém.
Jack se potichu prosmekl kolem spící ženy v jeho posteli. Nebezpečná čarodějnice. Mohla by vedle ní spát nukleární bomba, nevadilo jí horko, nic. V koupelně byly tampóny vedle holící pěny a spousty černých krajek – ne jeho velikosti, ale měl je přidané u sebe v šuplíku se spodním prádlem. Ona měla ale skutečně hezké oblečení. Nebylo to pouze období, měl na ní rád všechno …co bylo její.
Pak se tiše prosmekl halou a nudně v televizi sledoval show Davida Lettermana. Překlikl kabel, kterej byl tak nudnej, že ho mohl uspat. Tak tohle nezabere. Bezmyšlenkově se díval na stolek. Divil se, že: „Pokročilá fyzika – teorie o něčemconemohlvyslovit“ měl přidat ke své kolekci. Ve stejnou dobu furt něco čmáral tužkou na papír. Zvedl se a šel pomalu do kuchyně, otevřel ledničku a koukal na nízkotučný jogurt, světlé pivo a salát typu, který by normálně nejedl. Zmačkal poslední krabici mléka a otevřel nový karton a zvednul si ho k ústům. Předtím si ale vzpomněl, že neměla ráda tyhle věci, když dělal. Co normální člověk „nedělá“ je, že pije mléko z otevřené krabice mléka. Nebyla to stejná pointa jako ze sklenice? Podle něho prostě šetřil myčku.
Stejně ale, nepotřeboval vyvolávat malé konflikty, takže vytáhnul hrnek, maličko zatáhl šoupací dveře, jak to měl udělat před několika týdny, nalil si mléko a otevřel mikrovlnku. Divil se, proč nikdo na Zemi nemá rád teplé mléko, možná nebylo zvláště chutné, ale pomohlo mu spát, když nebyl zrovna moc v pohodě.
Počkal na vyžádaných 29 sekund a potom stopl mikrovlnku, než stačila udělat „píp“. Tak moc tvrdě zase nespala a tak si nechtě vzít na krk, že ji vzbudí. Zapojil svoji ohleduplnost pro další osobu, usrkl teplého mléka, ale mělo to slabou chuť. Měli jít do obchodu s potravinami. Včera, dneska, teď – rozhodně.
Bylo to tak nádherné zase s někým žít, musel si přiznat, že to měl rád. Ne, že by si chtěl připustit, že díky ní všechno jeho oblečení tak nádherně voní po jablku, nějaká změkčující aviváž, kdo ví? Co všechno se nestane během chvilky v jednom stroji s tkaninou ( samozřejmě, že se předpokládalo, že všechny kapsy jsou prázdné ). Oj.
Ženský byly chytrý, to rozhodně.
Vlastně, stálý sex se Sam Carterovou po devíti letech osamělé masturbace byl bonus, ale byly to převážně malé věci, které vyvolávaly jeho úsměv. Jako třeba vždycky, když šla zkontrolovat poštovní schránku, ale předtím zašla dovnitř a snažila se vzpomenout, kam před ním schovala katalogy k prohlížení. Svíčky byly kolem jeho vany. Nebylo to moc mužské, světlo svíčky mu rozhodně sráželo jeho hrdost, ale jak by jí mohl odolat?
Dopil mléko, hotovo. Opláchnul hrnek ve dřezu – další věc, kterou má ráda – a opřel ho vrchem dolů.
„Učíš se.“
Otočil se, usmívajíce se na ni. Byla odpočatá, opřená oproti vchodu do kuchyně, smála se. A měla jeho tričko, čarodějka. Vypadala lépe v jejím, opravdu.
„Vážně?
„Ano, oplachuješ si svůj hrnek.“
Věděl, že ji tím potěší.
„Snažím se.“
„Proč jsi vzhůru? Jsou teprve 3 ráno.“
„Nemohl jsem spát.“
„Moc horko?“
„Jo. Proč jsi ty vzhůru?“
„Nemohla jsem spát.“
„Moc horko?“
„Ne, nebyl jsi vedle mě.“
To byla možná nejhezčí věc, kterou mu kdy řekla. Vedle toho byla ta 1: „Miluji tě,“ přirozeně.
Nemohl ve svých poloospalých mimických svalech udělat ten obličej, který chtěl, aby viděla, takže se na ni jen šklebil jako idiot.
„Pojď zpátky do postele, Jacku.“
„Stále je moc horko,“ zaprotestoval, ale když její štíhlé prsty začaly pracovat na knoflíkách jeho košile, byl nadšen, proč.
„Neříkala jsem nic o spaní.“
Jeho tričko spadlo na podlahu a ve stejnou chvíli mu klesla čelist úžasem. A ona se na něho jen usmívala, odbočila za roh a udala směr k ložnici.
Jo, žít se ženou nemůžu být lepší jako tohle.

Především s touhle konkrétní ženou.

konec