Titul: Když má Daniel co dělat
Autor: Lina
Překladatel: -/-
Žánr: Romance
Páry: Sam/Jack
Hodnocení: PG 13
Délka: Krátké
Časová osa: Neurčeno
Stav: Kompletní
Synopse: Samotní na pláží a široko daleko nikdo.

______________________________________________________________

Sam Carterová ležela na písečné plážičce a četla si knížku. Foukal klidný větřík a pohrával si s jejím šátkem ovázaným okolo boků. Všude bylo ticho a klid. Snad až na občasný vzrušený výkřik zpoza vršku. ‚A, Daniel zase něco našel‘. Usmála se při pomyšlení na nadšenou Danielovu tvář, když najde starý víčko od piva.
Tahle planeta byla vskutku idylický ráj na zemi. Když je sem generál posílal, řekl, že to mají brát jako odpočinek. Daniel sice pracoval s SG-4 na vykopávkách, ale pro něj to znamenalo zábavu.
Teal’c se zde rozhodl pro meditaci. Našel si jeden klidný útes a od té doby o něm nikdo neslyšel.
Jack si rozložil rybaření nedaleko od Sam. Nadzvihla se na loktech a nahnula se, aby se ujistila, že je Jack u prutů. Nebyl tam. Otočila se k moři a viděla plukovníka, jak se noří z vody. Na pláži odhodil potápěčské vybavení a rozeběhl se k ní.
„Né!“ Zaječela na poslední chvíli, než se ne ní vrhnul. Celou jí smáčel svým mokrým tělem a vlhké rty přitiskl na její. Bránila se mu a tloukla okolo sebe pěstmi, ale příliš dlouho jí to nevydrželo. Nechala se líbat a stejnou vášní polibky opětovala. Objala svého mokrého Jacka kolem pasu a v nestřeženém okamžiku ho převrátila na záda. položila si hlavu na jeho hrudník a hrála si s jeho mokrými vlasy.
"Co to děláte plukovníku?" Vyčetla mu.
"Bál jsem se, že se spálíte, majore, tak jsem vám chtěl udělat stín vlastním tělem." Roztáhl úsměv od východu na západ.
"Ty kecko." Sam ho znovu políbila. Cítila, jak jí rukama klouže po zádech až k zadečku.
"Jacku! Co když nás někdo uvidí." S vážným obličejem se mu posadila na kyčle.
Jack se zvedl na lokty a zcela klidně odpověděl. "Nemyslím si. A když, tak to budu řešit pak. Notak, Sam?!“
"Řekli jsme si, že to utajíme." Prohrábla si vlasy a vyčítavě se ne něj podívala.
"Já vím." Smířlivě jí pohladil po tváři. Čekal, až se zase usměje.
Sam by nikdy nevěřila, že tak zneužije její naprosté důvěry. Jen co se sklonila, že ho znovu políbí, Jack jí dostal znovu na záda. Pak si ji lehce zvedl a bezmocně si ji přehodil přes rameno. Jack s ní utíkal k moři a jen co tam doběhl, i se Sam na ramenou se vrhl do vln. Vynořili se společně. Sam se smála a pověsila se Jackovi na krk.
"Asi tě utopím!"
"Zkus to!" Přijal její výzvu. Sam na nic nečekala. Vrhla se po Jackovi.
Netrvalo jim to dlouho a už leželi na samém kraji pláže. Moře je po pás omývalo vodou. Ani to nevnímali. Vášnivě se líbali. Zatímco Sam prsty prozkoumávala co má Jack pod plavky, on se lehce zbavil jejího horního dílu. Oba byli velice vzrušení. Nechtěli teď poslouchat svět, jen se věnovali jeden druhému.
"Našel jsem to! Mám to!" Daniel vítězně křičel a nad hravou držel cosi, co bylo určitě strašně důležité. Archeolog se najednou zarazil. Vteřinu nebo dvě před sebe zíral s otevřenou pusou. Ruka s předmětem klesla. Pak duchapřítomně udělal čelem vzad a opustil pláž. Jack se usmál. Sam si Daniela nejspíš nevšimla, a on jí neměl nejmenší chuť přiznávat, že byli přistiženi. Raději se věnoval ženě, která ležela pod ním. Byl nejšťastnější muž v téhle galaxii.


Konec