Titul: Machellův přepínač
Autor: Redneck
Překladatel: Alis
Žánr: Romance/Humor/Sex
Páry: Sam/Jack
Hodnocení: Dospělí
Délka: Krátké
Časová osa: Holiday (trošku jinak :o))
Stav: Kompletní
Synopse: Ocitnout se v těle opačného pohlaví může být nepříjmené, ale i velmi vzrušující. Obzvlášť, patří-li to tělo jistému plukovníku a to druhé krásnému majoru.

______________________________________________________________

Některé sny se člověku splní. Jak jinak by se tohle dalo nazvat. Kolikrát o tom přemýšlel, kolikrát o tom snil?No, sice takhle přesně si to nepředstavoval. Jeho sny byly trochu jiné. No, vlastně zase tak odlišné nebyly, akorát se na to všechno díval z jiné perspektivy. Ale stejně si to užíval.

Byla to teprve asi hodina, co byli v jejich nynější situaci, když se mu chtělo na záchod. Přirozeně šel na pánské, teprve potom si to uvědomil. Tehdy mu došlo, co se stalo. Byl v těle Sam. V tom velice přitažlivém těle kapitána Samanthy Carterové.

Takže teď stál v prázdné koupelně a díval se na její prsa. To proto si to zatím tak užíval. Nikdy na ni nezíral. Choval se jako profesionál. Pro jednou se snad nic nestane. Byl u vytržení, že si ji může pořádně prohlédnout.

Přál si, aby mohl sám se sebou strávit víc času, ale věděl, že se musí zase vrátit ke své práci, takže vešel do jedné kabinky. Rozepnul si kalhoty, stál čelem k záchodu. Kousek si je stáhnul…a teprve potom si uvědomil, že je v úplně jiné situaci. Podíval se dolů a jediné co viděl, byl jen holý Venušin pahorek. Kompletně vyholený.

„A sakra,“ kdyby byl ve svém těle, byla by patřičná část jeho těla tvrdá jako skála. Jeho ruka se pomalu sunula dolů, aby se toho místa dotknul. Ale náhle se zastavil, jen několik milimetrů od svého cíle. Na co myslel? Tohle je ….špatné. Je to přece pořád její tělo.
On je má jen na nějakou dobu půjčené. Na to, aby je takto *zkoumal* nemá právo.
Ale kdo by se to nakonec mohl dozvědět?
*Ne, ne, ne. Nebudu se ho dotýkat. Nebudu se ho dotýkat.*
Pořád si tohle opakoval. Tohle teď byla jeho nová mantra.

Opět se soustředil na to, co má udělat. *Ok, tak v žádném případě si nesednu*, řekl si, když se podíval na záchodovou mísu. Takže přemýšlel, jak to udělá. *Stát nemůžu, tohle je špatné zařízení …..žádné sedátko…Co to ty ženský jednou říkaly?….Nadlehčit se? To je ono. Tak to udělám. ….Cokoliv to k čertu znamená.*

Stáhl si kalhoty víc dolů, otočil se zády k záchodu, dřepl si dolů, až byl skoro nad sedátkem. *Sakra, tohle je teda těžké.* Snažil se ve své pozici vydržet (neúspěšně)
a ve stejný okamžik se sám sebe snažil přinutit se vyčurat. Nikdy si nemyslel, jak moc je těžké se vyčurat, když se přitom člověk soustředí na něco jiného.
A když už se mu to podařilo, ztratil rovnováhu a netrefil se. „Do pytle.“
Rychle se snažil dostat do původní polohy a opřel se rukou o stěnu. Ale když už jednou začal, nemohl přestat.Takže celé sedátko bylo mokré. „Skvělé.“ Zamumlal.
Utrhl kus toaletního papíru, utřel se a natáhl si kalhoty. Celou dobu se snažil nemyslet na to, že pouze kousek toaletního papíru dělí jeho ruku od její * kočičky *.
*Nedotknu se jí. Nedotknu se jí.*
Otřel sedátko a vyšel z kabinky. Strnul. Někdo sem v době jeho *malé* příhody přišel.
„Jste v pořádku, kapitáne?“ Ta žena se na něho podezíravě dívala.
„Samozřejmě, proč bych nebyl...a?“ Snažil se chovat lhostejně, bylo to ale hodně nepřesvědčivé.
„Fajn… jenom jsem slyšela…..nějaký hluk.“
„Je mi fajn, děkuji,“ řekl a rychle si umyl ruce a odešel.
*Tak tohle šlo dobře. Zatracený sen.* A vracel se do své kanceláře.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Sam se taky nevedlo nijak slavně. Byla ve své laboratoři a pracovala na tom přepínacím zařízení. Zkusila už všechno, co se dalo. Ale nedostala se nikam.
Nepřišla na nic, co by to, co se stalo, zase vrátilo zpět. Jenom zbytečně ztrácela čas.
Potřebují Ma´chella. A protože neměla co na práci, nechala své myšlenky volně plynout a stále se vracela k *němu*. A tehdy ji to napadlo. Tohle je jeho tělo.
Uvědomovala si jeho nádherný hrudník, jeho vypracované břicho…jeho penis.
Její ruka se okamžitě pohnula patřičným směrem, aby se ho dotkla. Ale pak sama sebe zastavila. Tohle není správné. Nemůže ho přece ohmatávat. Ale bylo to velké pokušení. Toužila po tom, vědět, jaký je….jak asi chutná. Chvíli o tom přemýšlela
a potom došla k závěru, že by v žádném případě nebyl tak svěšený.
* Páni. Vsadím se, že při takových myšlenkách musím být pěkně vlhká.* pomyslela si a vstala, aby se šla podívat na ošetřovnu za Danielem.
Když šla chodbou dolů k ošetřovně, nijak se za to, že stále myslí na penis svého CO, nestyděla. Byla zvědavá, jak je asi velký a jak asi bývá tvrdý. Nakonec tohle nebylo nic nového. Bylo to, jako by jen přilévala olej do ohně. A když by měla přiznat pravdu, tak se její myšlenky bez pochyb ubíraly neslušným směrem. A tehdy uslyšela smích.

Vojín, který šel kolem ní se hlasitě smál. Ale když se Sam podívala kolem, nenašla žádný důvod k tomu, aby se tak smál. Podívala se zase před sebe a viděla, že jejím směrem jde nějaká žena. A potom na jejím obličeji viděla šokující pohled a taky že se ta žena červená. A tehdy si všimla, že se ta žena dívá do oblasti jejích třísel. Když ji minula, podívala se Sam stejným směrem a málem se složila, když viděla, co přilákalo jejich pozornost. Viděla snad tu největší erekci na celém světě. Byla vyděšená, neměla ponětí, co s tím dělat. Sice tady teď zrovna nikdo nebyl, ale bylo jí jasné, že na někoho brzy narazí. V laboratoři si totiž sundala bundu, aby se jí líp pracovalo a teď toho litovala. Byla asi v polovině cesty a nemohla se rozhodnout, na kterou stranu jít. Musí se někam schovat. Ale nejdřív se pokusí * to* nějak zrušit, aby *byl * ochotný relaxovat.
*Dej mi chvilku. Jak tě zruším?* zeptala se neposlušného orgánu a mračila se na něj. Chodbou se rozléhaly kroky. Sam začala panikařit a potom si všimla, že naproti je zásobovací místnost. Rychle se rozběhla do svého bezpečného úkrytu. Stihla to taktak. A když za sebou zavřela dveře, rozsvítila. Takže jediné, co teď musí udělat je, donutit * tu věc *, aby se vrátila do původní polohy. Znovu se podívala směrem dolů a všimla si, jak je velký, jak je perfektní. Cítila, jak se jí zbíhají sliny. Co by dala za to, kdyby pocítila, jak do ní vklouzl……

* Přestaň, Sam. Tohle moc nepomáhá.* Problém byl v tom, že pokaždé, když přemýšlela, jak by se * toho * zbavila, tak na *to * myslela. A každá myšlenka na jeho penis ji nekontrolovatelně vzrušovala.
Takže má pěkný problém.
*Janet! * Skoro vykřikla. Janet je doktorka. Měla by vědět, jak se toho zbavit. Otočila se k telefonu, který byl u dveří a vyťukala příslušné číslo. Vždycky si myslela, že mít telefon v každé místnosti je jen plýtvání. Ale teď si to nemohla vynachválit.
„Janet, to jsem já, Sam.“
„Hej, jsi v pořádku? Zdáš se mi trochu rozrušená.“
„Mluvíme o jistém největším úmyslné zmírnění tohoto století,“ řekla Sam, když se podívala na vzrůstající erekci. „Janet………. potřebuji tvou pomoc.“

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
„A co takhle představa zvracení?“ dodala Janet a snažila se, aby se moc nesmála.
„E, Janet tak tohle je hnusné.“ Sam se podívala dolů, jestli to mělo nějaký efekt, ale jediné co viděla, bylo, že jeho penis to opět sabotuje. Prostě to bylo velké.
Janet byla nejprve v šoku, když tady Sam našla, v jejím současném stavu. Ale teď byla na pokraji hysterie. Zkusily všechno: myslet na basketbal, na baseball, staré nahé ženy. K ničemu to nebylo. Pokaždé, když se Sam podívala dolů, viděla jak jí potemněly oči. Tohle byla prohraná bitva.
„Proč si nepromluvíš s plukovníkem O´Neillem? Je to jeho tělo. Možná by ti mohl pomoct.“
„Oh, jistě, to by určitě šlo.“ Sam se zatvářila, jak nejlépe uměla. „Promiňte pane, mám problém. Víte, přemýšlela jsem o tom, jak moc bych ráda sála váš penis a od té doby mám erekci a nechce zmizet. Jde jenom o tohle. Obvykle, když o tom přemýšlím, o tom nikdo neví. To je fakt skvělý nápad, Janet. Takže stačí jen jít a udělat to.“
„Nevím, co mám na to říct, Sam.“
„Nejsou na to nějaké pilulky nebo tak něco?“
„Ale ne takové, abys dosáhla toho, co očekáváš. Teď máme takové, které fungují přesně opačně.“
Sam si odfrkla a podívala se jinam.
„Půjdu a uvidím, jestli nepřijdu na něco, co by mohlo fungovat.“
„Jistě, já počkám tady.“
Janet odešla a Sam se zase podívala dolů. Kdyby aspoň z toho nebyla tak vytočená, když se na jeho tvrdý penis podívá. Došla k závěru, že se to nezmění, dokud se bude neúspěšně pokoušet o to, aby neprobírala to, jak ji plukovník přitahuje.
Trvalo to už 15 minut, musí to přece někdy skončit. Ale potom tam vtrhl Jack. Sam poskočila, že málem vrazila hlavou do stropu.
„Sam, co se děje. Janet říkala, že potřebujete naléhavou pomoc.“
Sam se pokoušela své zřejmé vzrušení zakrýt rukama. *Já ji zabiju.*
„Ne, pane. Je mi fajn. Nevím, o čem to mluvila.“
Řekla to moc rychle na to, by ho přesvědčila.
„Tak proč jste tady v té místnosti?“ Jack si všiml, že má ruce před jistou částí jeho těla a moc dobře věděl, co má Sam za problém. Tohle se mu občas stávalo, hlavně od té doby, co pracoval s ní. A potom mu teprve došlo, že je vzrušená, když je v jeho těle. Je vzrušená. Sam Carterová, jeho Sam, je vzrušená. A teď on cítil, jak vlhne. Ale tohle zrovna ničemu moc nepomohlo.
„Jenom…jsem…um..něco hledala.“
„Fajn, vypadá to, že to, co jste hledala, je velice vzrušující, ať už je to cokoliv,“ usmíval se.
*Ponížení. Tak takhle se teď cítím.* Zakroutím Janet krkem.
„No…víte…no nemůžu …se toho…zbavit.“ A podívala se tam znovu a pocítila další vlnu vzrušení.
* Rozšířily se jí nosní dírky, když se podívala dolů na můj…?* A potom to pochopil.
*Je zaskočená mým penisem. A do prdele…Proč je tady najednou takové teplo?*
Potřebuje odsud. On a vzrušená Sam v jedné místnosti, to by mohlo znamenat potíže.
„Zkoušela jste myslet třeba na hokej? Nebo něco takového?“
„Ano, pane. Zkoušela jsem všechno. Ale vůbec mě to neposlouchá. Zmizí to samo od sebe?“
No, tak to se nestane. Jack věděl, jak by se toho mohla zbavit, ale nebyl si jistý, že by jí byl schopný říct, jak to má udělat.
„Ne. Um..nejsem si docela jistý, jak vám to říct,“ podíval se na ni. „Možná budete muset…víte….um….“
Sam se překvapením rozšířily oči a otevřela pusu. Přece nemohl mluvit o tom, o čem si myslí, že mluvil.
„To si děláte legraci.“
„Promiňte. Podívejte, vezměte si moji bundu. Abyste se v pohodě dostala do svého pokoje.“ Sundal si ji a podával jí ji. Vypadala poníženě. Nenáviděl se za to, že se před ním cítila tak trapně. „Zapomenu, že se to kdy stalo, Sam,“ řekl jí potichu.
*Ale až v den, kdy budu umírat,* řekl si pro sebe.

Vypadalo to, že zase získala zpátky svoji důstojnost, ačkoliv zase ne tolik.
„Děkuji, pane.“
Jack přikývnul a odešel. To, jak měl mokro mezi nohama, ho dovádělo k šílenství. Sam bude masturbovat. Jack se rozběhl do svého pokoje. A v hlavě mu stále zněla jeho nová mantra *Nebudu se jí dotýkat.*

*************************
Sam si uvázala bundu kolem pasu a dala se rychle na ústup. Celou cestu se té myšlenky, co s tím udělat, nemohla zbavit. Takže by se měla podívat na jeho penis, dotknout se ho. Trochu zrychlila. Měla by ho cítit ve své ruce, stisknout ho a pohybovat s ním. Teď už běžela. Nikdo nebyl nikdy tak vzrušený tím , že bude masturbovat.

Vrazila do svého pokoje, vběhla do koupelny a strhla ze sebe kalhoty.
„Oh, sakra,“ zasténala. Mohla by ejakulovat už při pohledu na jeho penis. Ruku měla několik centimetrů od něj, když, ŤUK, ŤUK, ŤUK.
„Do prdele,“ zaklela tiše. Popošla ke dveřím, ale moc pozdě si uvědomila, že má kalhoty až u kotníků a spadla na podlahu. Nakonec si je zvládla natáhnout a uvázat si bundu kolem pasu. „Kdo je to?“
„Teal´c.“
Sam otevřela dveře a snažila se, aby nevypadala tak, jako kdyby právě onanovala.
„Co se děje Teal´cu.“
„Našli jsme Ma´chella.“
„To je skvělé. Potřebujeme ho a to jeho zařízení okamžitě na ošetřovnu.“
„To už je připravené.“ Takže spěchali na ošetřovnu. Sam byla trochu rozmrzelá. Takže se na konec ke hře se svým novým tělem nedostane.

*Nebudu se jí dotýkat. Nebudu se jí dotýkat.* byl zpátky ve svém pokoji a pořád si opakoval svoji mantru, ale zjistil, že je čím dál míň účinná. Věděl dobře, co Sam právě teď dělá. Věděl to, protože to dělal tolikrát, že by svou pravou rukou klidně mohl ohýbat ocel, tak silné má předloktí. A co že se to říká? Cvičením se získává zručnost. V tom případě, by největší zručnosti dosáhl už po měsíci, co se se Sam setkal. Před tím to dělal příležitostně, aby ze sebe uvolnil stres. Ale když ji poznal, dělal to proto, že to bylo nutné. Nepotřeboval žádné časopisy. Jediné co potřeboval, bylo na ni myslet. Víc než někdy potřeboval. Jako když musel běžet do koupelny, po tom, co za ní byl v její laboratoři. Zvlášť, když byla ohnutá a pracovala na nějaké té své hračce, páni, má ale hezký zadek.

Tak tyhle myšlenky mu moc nepomáhaly. *Nebudu se jí dotýkat. Ne…* A tady to náhle změnil. *dotýkat. Budu se jí dotýkat.* S tím, jak se jeho odpor snižoval, nemohl si kalhoty stáhnout dostatečně rychle. Zhasnul světla a skočil na postel, nechal místnost osvětlenou jenom stolní lampičkou. Opřel se o čelo postele, zohnul hlavu, jak nejvíc to šlo. Tak tohle si nenechá ujít. Chce vidět všechno. Položil si ruku na břicho a posunoval ji pomalu dolů. Sam měla pevné břicho a cítil, jak se její svaly chvěly, když po nich přejel konečky svých prstů. A když měl ruku blízko jejího pahorku, začal zrychleně dýchat. Byl už jen několik milimetrů od svého cíle, když někdo zaklepal.
Prásk! Byl tak pohroužený do svého světa, že ho to úplně vyděsilo. Takže se bouchnul o čelo postele do hlavy.
„Do prdele,“ zakřičel. Vyskočil a oblékl se tak rychle, jak jen to šlo a třel si přitom bouli, která se mu udělala vzadu na hlavě.
„Kdo je to,“ zavolal, ne zrovna přívětivě. * Kdyby věděli, z čeho mě zrovna vyrušili, tak by se báli o svůj holý život.*
„Promiňte, že vás ruším, pane. Ale našli Ma´chella,“ řekla Janet skrz dveře.
„Hned tam budu.“ *Sakra. A teď si nemůžu pohrát. Měl jsem tam dolů dát ruku hned, jak nás to přepnulo.* „Idiote.“

***********************************

*Starý blázen,* Pomyslela si Sam, když odcházela z ošetřovny. Ma´chello trval na tom, že to, co se stalo, nemůže změnit. Mluvili tak dlouho. Přemlouvali ho, dokonce mu vyhrožovali, že mu tělesně ublíží, ale on pořád trval na svém. Sam už byla připravená udeřit mu hlavou o zeď. A kdyby nebyl v Danielově těle, tak by to asi udělala. Daniel je požádal, aby je na chvíli nechali samotné. Sam nevěděla, jak moc velké štěstí bude mít, aby přesvědčil tohoto starého muže. Ale věděla, jak dovede Daniel být neodolatelný.
Takže se teď vracela do svého pokoje. Když je Daniel požádal, aby odešli, Sam i Jack spěchali tak rychle, jako kdyby dostali od generála Hammonda výprask. Když byli na chodbě před ošetřovnou, zoufale se snažili být co nejdřív o samotě ve svém pokoji. Byli jako dvě malé děti, které dostali novou hračku, se kterou si chtěli hrát..A přesně takhle to bylo.
Její *problém* se nakonec nějak sám upravil. Sice byla stále mírně vzrušená, ale aspoň se penis netlačil proti zipu u kalhot. Nikdy by nevěřila, jak nepříjemné to může být. Opravdu tam dole bylo dost těsno. Zvlášť s jeho výjimečným penisem. Byl velký a silný. Byla překvapená, že jí ještě drží knoflík u kalhot, když se *ta věc* proti nim tak tlačila.
A pak jí hlavou probleskla představa jeho penisu. Viděla ho jenom na okamžik, ale věděla, že její noční fantazírování bude mít novou hvězdu. Ne že by před tím taky nebyl její hvězda, ale její představy nedosahovaly jeho kvalit.
Když šla dolů chodbou, uvědomila si, že její silná vůle se nějak vytrácí. Zase se chystala se ho dotknout. A čím víc o tom přemýšlela, tím líp jí to znělo. Jak by nemohla, byla to její jedinečná příležitost. Kolik žen by bylo šťastných, kdy se dostaly k tělu Jacka O´Neilla. Byla to jenom slušnost, že s jejím nový tělem takto zacházela, že ano? Přece byla jenom zdvořilá, že ano? Sam věděla, že se pokouší nějak racionálně si vysvětlit, co chce právě udělat. A nezáleželo na tom, jak chatrně argumentovala. Teď už byla rozhodnutá. Prudce otevřela dveře do svého pokoje.
Nejlepší pro tohle bude sprcha. Svlékla se, pustila vodu a vklouzla dovnitř.

Nechtěla to uspěchat, ale byla sotva schopná se držet zpátky. Vzhledem k tomu, že se erekce přihlásila opět v plné síle, začala rukou pomalu přejíždět po celém jeho těle.
Dotkla se obou, zatím nevýrazných, bradavek. A šokovalo ji, když ucítila, jak jí projel jakoby elektrický výboj, když se jich dotkla. Okamžitě to zopakovala. Potom postupovala směrem dolů. Dotkla se prsty jeho penisu, klouzala jimi podél celé jeho délky až ho nakonec zlehka uchopila.
„Oh, wow.“ Pomalu se přesunula až k jeho špičce. Přejela přes ni palcem, úplně se zachvěla a zasténala. Nejenom proto, že to dělalo dobře tělu, ve kterém teď momentálně byla, ale milovala ten pocit i jako žena. Byl mnohem tvrdší, než si představovala.
V pomalém rytmu začala pohybovat pravou rukou. Velice příjemný pocit nabýval na intenzitě a její ruka automaticky zrychlila. Sam byla okamžitě zvědavá, jestli vydrží alespoň pět minut.
„Sakra,“ zasténala. Tohle je velice příjemné. Opřela se levou rukou o stěnu a mírně roztáhla nohy. Opět svoje pohyby rukou zrychlila a její boky se začaly pohybovat proti její ruce. Bylo to sice zvláštní, ale příjemné. Byla blízko. Když se snažila dosáhnout vyvrcholení, její ruka ztratila svou předchozí zručnost.
„Ano!“ Její orgasmus udeřil a ona instinktivně pokračovala dál, dokud se veškeré sperma nedostalo ven. Když se nakonec uvolnila, opřela si čelo o studenou stěnu. Sice se po tak silném orgasmu cítila trochu zesláblá. Ale teď byla zvědavá, jaké by to asi bylo, mít ho v sobě, kdyby se tohle stalo. *Jestlipak by si ho mohla vymodelovat?*
přemýšlela, když se utírala. * Protože teď jsem mu zcela propadla.*

*********************************************

Když se Jack vrátil do svého pokoje, vůbec nemarnil čas, aby sám sebe tentokrát z toho zrazoval. Šel rovnou na to. Celou dobu, co se bavili s Ma´chellem, byl schopný myslet pouze na její *kočičku*. Musel vědět, jaké to je. Svlékl se a lehl si do postele.
A teď si dával pozor, aby se neopíral hlavou o čelo postele. Jedna boule mu stačila. Nejprve věnoval pozornost jejím prsům. Byly naprosto perfektní a pevné. Měl v každé ruce jedno. Začal je lehce masírovat. Palcem přejížděl po bradavce a úplně ho přitom zamrazilo.
*Jestlipak se tohle líbí jejímu klitorisu?* byl zvědavý. Ale zase ho to tak moc nezajímalo. Jediné, co chtěl teď vědět, bylo něco, co může napadnout jedině chlapa. *Jestli pak na ně dosáhnu jazykem?* A tak to zkusil. Prso měl v ruce, aby je dostatečně zvedl a jazyk vystrčil směrem k nepolapitelné bradavce. Ale ať to zkoušel, jak chtěl, nedokázal se jí jazykem dotknout. Nakonec to ale raději vzdal, aby jejímu prsu náhodou něco neprovedl.

Teď svou pozornost soustředil na svůj původní cíl. Jeho ruka se pomalu sunula po jejím břiše až se dostal k hebké kůži na jejím pahorku. Byla tak jemná. Vklouzl mezi nohy a zjistil, že je úplně vlhký. Vlastně byl celý den pěkně vzrušený. To co potom udělal, si prostě nemohl odpustit. Zvedl ruku ke svým ústům a dotkl se svých prstů jazykem. Bylo to úžasné. Ten pocit ho úplně ovládal. Vtáhl jeden prst do pusy, nečekal, že bude chutnat tak skvěle. Takže teď má něco, co obohatí jeho fantazírování o Sam.
Vrátil se k jejímu rozkroku, aby našel klitoris a uvědomil si, jak je kvůli tomu nervózní.
„A sakra, tak tohle je moc příjemné ,“ zavrčel. Teď to chápal. Vždycky si myslel, že klitoris je jen poleva na dortu. Ale podle toho, co teď pocítil je to dort, zmrzlina a čokoládový sirup dohromady. Chvíli se na něj soustředil a potom sklouzl prstem dolů a dovnitř.
„Tak tohle je skvělé.“ Wow. Oboje bylo výborné, nemohl se mezi těmi dvěma místy rozhodnout, tak je střídal. Chvíli se věnoval jednomu a potom přešel k druhému. Po chvíli začal ztěžka dýchat a začínal se chvět. Svou činnost zdvojnásobil. Jednou rukou přejížděl přes klitoris a dva prsty druhé ruky mezitím vsunul dovnitř.
Cítil, jak se mu automaticky nadzvedly boky a jak se prohnul, když jeho orgasmus udeřil. Přejel po něm mráz a každičký sval jeho těla se napjal. Těžce dýchal a měl pocit, jako by to mělo trvat věčně. Potom se sesul na postel a zkoušel zpět získat svou rovnováhu.
Pomalu zvedl ruku a jeden prst po druhém olízal. Tohle bylo něco jiného, než na co byl zvyklý. Bylo to tak silné a cítil to celým svým tělem. *A ženy jich můžou mít i několik za sebou. A já jsem málem omdlel u prvního.* Ale jedno bylo jisté. Její chuť miloval. A uvědomil si, že teď je zcela ztracený, nejenom protože ji miluje, ale proto, že nenávratně propadl tomu, jak chutná. *Tak tohle není dobré.*

*****************************************

Sam se utřela, pověsila ručník a musela čelit nové zkušenosti. Potřebovala se vyčurat. Přemýšlela o tom, že by se posadila na záchod, jak je zvyklá, ale pak si pomyslela *Vždyť by to mohla být zábava.* Zvedla sedátko. Podívala se na jeho teď už konečně normální penis, podržela ho a chystala se vyčurat….ale nic se nedělo.
*Co je to s tebou,* pomyslela si. *Ty jsi ta nejvíc nespolupracující věc, se kterou jsem se kdy setkala.* Takže to zkusila ještě jednou, víc zatlačila a konečně to šlo. Byl tady jenom jeden problém. Bylo to všude.
„Ne! Přestaň!“ Ale nemohla to zastavit. Začala se otáčet, aby tak dosáhla správného směru. Ale objevilo se několik slabých proudů. Zasáhlo to podlahu, stěnu a zadní část záchodu. Vzala ručník a zkusila s tím něco udělat. Ale vedlo to jen k většímu nepořádku. Nakonec to nechala být. Už to stejně bylo všude. Otřepala ho, ustoupila od záchodu a dívala se na jeho rozkošný penis s opovržením v očích.
„A co se stane teď?“ *Tohohle všeho, mít penis, už má tak akorát dost.*
„Ah-ha. Konečně.“ Po celou dobu hledal to její zatracené znaménko. Začal na obvyklých místech jako je břicho, prsa, třísla, stehna. Ale nikde nic nenašel. Ještě se podíval do podpaží, prohlédl jí celé nohy. Málem se celý překroutil, když se snažil podívat na její zadeček. Ani tady nic. Takže nakonec zvedl jednu nohu zkoumal zadní stranu jejího stehna. Seděl nahý na posteli, jednu nohu zvednutou. Měl pocit, jako by byl hadí muž. Ale byl si jistý, že spíš vypadá jako kočka, která se líže.
*Kéž by.* Pomyslel si. Potom zkusil druhou nohu, nic. Takže šel do koupelny a otočil se zády k zrcadlu, aby si prohlédl její záda, pořád nic. Začínal pochybovat, jestli nějaké vůbec má, když ho to napadlo. Bylo tu ještě jedno místo, kam se nedíval, možná je to ono. Vzal si malé zrcátko, roztáhl nohy a dal si zrcátko mezi ně. A byl za svou námahu odměněn. Bylo tam. Malé, tmavé znaménko, hned vedle vstupu do pochvy. Kdyby jenom věděl, kde je, tak by ho asi ranilo, když se o něm zmínila. Nikdy by si nepředstavoval, že je právě tam. Vždycky předpokládal, že je má na vnitřní straně stehna nebo na boku, někde kde je to intimní, ale ne na tak pikantním místě.
Ale opravdu by ho nikdy nenapadlo, že je tam, kde je. Takže celou tu dobu, mluvila
o něčem, co je těsně u její *kočičky*.
Pak mu to došlo, když to on nemůže vidět bez zrcátka, tak ani ona ne.
„A do prdele,“ mohl si jenom představit, co by asi v těch místech mohla dělat se zrcátkem. A než o tom mohl přemýšlet dál, někdo zaklepal. „Sakra.“ Byl pořád nahý.
„Plukovníku, tady Fraiserová.“
Hodil na sebe župan a šel ke dveřím, ale neotevřel. Jen se přesunul blíž, aby ji líp slyšel. „Ano, o co jde doktorko?“
„Danielovi se přitížilo. Myslela jsem, že byste tam chtěl být.“
„Jo, děkuji. Budu tam za minutku.“ Jack se navlékl do uniformy a rychle vyběhl ze svého pokoje.
Jak běžel chodbou dolů, najednou si uvědomil, že něco není v pořádku. Prsa mu poskakovala všemi směry. Sice předtím nikdy s nimi neběžel. Ale tohle bylo nepohodlné. Měl velké nutkání chytit každé do jedné ruky, aby byly při běhu v klidu.
To přece nemůže být normální.
„No tak, uklidněte se holky,“ zamumlal. A potom mu došlo, v čem je problém. Nevzal si podprsenku. Prostě si ještě nezvykl, že by to měla být součást jeho šatníku.
Zpomalil a přemýšlel, jestli se má vrátit a oblíct si ji. Ale potom se rozhodl, že na to není dost času a rozběhl se dál. I když jeho poskakující prsa byly nepříjemný zážitek, nakonec to na ošetřovnu zvládl.

Sam už tady byla. Tak jako všichni ostatní.
„Co se děje, kapitáne?“
„Myslím, že mám pro tento zmatek řešení.“
„Konečně.“ Řekl. A i když po celou dobu strašně moc toužil, aby našla nějaké řešení téhle situace, když k tomu konečně došlo, skvěle si svou malou *dovolenou* užíval a bylo mu celkem smutno, že už to skončí nebo spíš, že ztratí její tělo.
„Dobře, je to trochu komplikované, takže potřebuji, abyste udělali přesně to, co vám řeknu, na chvíli si se svými těly trochu pohrajeme na škatule hejhejte se. Nejprve vy plukovníku a Ma´chello, chyťte se toho přístroje.“ Jack začal argumentovat, ale potom si pomyslel, že bude lepší udělat to, co Sam říkala.
„Věřte mi, plukovníku.“
Takže se přesunul k přístroji a chytil se za madla. Okamžitě cítil Danielovo tělo. Bylo to trochu divné.
„Plukovníku?“
„Jsem tady,“ řekl Jack.
„Jak se cítíte, fyzicky?“
Chvíli o tom přemýšlel…. a zjistil, že mu její tělo chybí. Její tělo bylo mnohem víc elegantní a půvabnější. A navíc mnohem lépe vonělo. „Divně.“
„Takže přenos byl úspěšný, fyzicky jsme na tom dobře, prosím pokračujte kapitáne.“ Řekl Ma´chello, který byl teď v jejím těle.
„Dobře, teď se vyměníme Daniel a já.“ Posunuli přístroj k jeho posteli, položili mu na něj ruce. Daniel se trochu nevěřícně rozhlédl kolem sebe, byl v Jackově těle.
„Whoa, to byl sen, co se stalo?“
Jack mu poklepal na rameno, aby upoutal jeho pozornost. Chtěl vědět, jak bude reagovat, vlastně jak by reagoval on.
Daniel se otočil a byl šokován tím, že vidí sám sebe.

Ma´chello přešel k zařízení, kterého se Sam stále ještě držela a uchopil ho svýma rukama. Došlo k výměně a Sam byla zpátky ve svém těle. Napřed si připadala divně, ale současně to bylo příjemné. Ačkoliv…přece jenom tu bylo něco jinak. Něco jí chybělo. A v ústech měla divnou chuť.
„Já jsem zase já!“ Vykřikla a otočila se k Jackovi a široce se na něho usmívala.
*Wow,* pomyslel si.*Tenhle úsměv by klidně ozářil celou místnost.*
Sam mu naznačila, že teď se vymění on a Daniel. A když se toho zařízení dotkli, okamžitě se jejích vědomí vyměnilo. Sam se na něho podívala v očekávání a on ji nezklamal.
„Ano….Ano!“ Vykřikl a zvedl zatnutou pěst. Bylo to fajn, být zase zpět. *Ňuf…ňuf* Co je to za vůni? *Ňuf* Voní to jak..ovoce….vždyť tak voním já. *Ňuf* Sakra, co se mnou udělala?
***********************************************

Sam seděla v autě a jela domů. Po tom, co se jim přihodilo, dostali týden volna a Sam se těšila, jak si odpočine. Z toho, co se jí zdálo na jejím těle podivné, vyřešila jednu věc. Na to, co jí chybí, přišla rychle. Neměla podprsenku. Ale jak se jí to mohlo stát, jí zatím nebylo jasné. Jediné vysvětlení bylo, že ji Jack sundal….ať už to bylo z jakéhokoliv důvodu, a potom si ji zapomněl obléct. Ale bylo jí celkem jasné, proč tu podprsenku sundal. A myšlenka, že se díval na její prsa, ji vzrušila. Že se jich dotýkal. Co by dala za to, aby se jí teď dotýkal. A obraz jeho penisu měla stále jasně v hlavě. Toužila po něm. Jak to teď vydrží, když ho neuvidí, nebude se ho moct znovu dotýkat?

Její myšlenky se vrátily zpět k té druhé, zatím nevyřešené, záhadě. Stále ji vyváděla z míry ta podivná chuť v ústech. Co by to mohlo být. Bylo jí to nějak povědomé, ale nemohla to nikam zařadit. *Co to mohl jíst, že by to takto chutnalo,* přemýšlela. Nebylo to ovoce, nebylo to sladké. Nebylo to ano hořké nebo kyselé.Připadalo jí to podobné jako pižmo.

Byla asi 15 minut od svého domu, když na to přišla. Bylo to, jako by dostala facku.
To byla ona! Po té, co se jí dotýkal, olízal si prsty. Sam málem vyjela ze silnice. Takže se jí dotýkal, měl prsty v jejím rozkroku. V hlavě měla najednou spoustu erotických představ. Pevně svírala volant, klouby na ruce měla úplně bílé. Tak tohle nemohla překousnout. Ví, jaký je(jeho penis), ví, že ji Jack ochutnal. Tohle ji přivádělo k šílenství.
Prudce otočila auto a to ji trochu probralo.
*******************************************

Někdo zvonil.
„Moment!“
Zvonek zazvonil znovu.
„Vydržte. Pro krista pána.“ Jack došel ke dveřím a prudce je otevřel.
„Carterová?“ *Páni, vypadá skvěle.*
„Můžu jít dovnitř, pane?“ *Páni, je tak přitažlivý.*
„Ano, jistě.“ Otevřel víc dveře, aby mohla vejít. Šli do obývacího pokoje a Sam se posadila na pohovku. Jack zůstal stát.
V podstatě nevěděla, jak to s ním probrat. Vlastně ani pořádně nevěděla, co mu chce říct.
„Pane, chtěla jsem se omluvit za celý…ten incident v zásobovací místnosti. Nikdy jsem vás do toho neměla zatahovat. Janet….jenom chci říct, že pomsta bude sladká.“
Jack se zachechtal. „To je dobrý. Vzpomínáte si, že jsem říkal, že na to zapomenu.“
Ale byl zvědavý, co Sam udělala. „Podařilo se vám ten problém vyřešit?“
*Usmívá se?....Ano usmívá se. Tak fajn, já tu hru můžu hrát taky.*
„Ano, pane. Během toho, co jsme hledali Ma´chella se to upravilo.“
Samozřejmě mu neřekla, co chtěl slyšet.
„Vlastně jsem se vás chtěla zeptat…Proč jsem na sobě neměla podprsenku, když jsme se vyměnili zpátky, pane?“
*Ha. Ha. Tak teď už svůj úsměv ztratil.*

Jack nebyl na takovou otázku připravený.
„Tohle….No…víte….um…“ *Přemýšlej O´Neille. Přemýšlej.*
„No já jsem se polil a měl jsem mokré oblečení.“

Teď se pro změnu usmívala Sam. „Nejste moc dobrý lhář, pane.“
Tohle ho šokovalo. Podíval se na podlahu a pokoušel se vymyslet něco lepšího.
Sam byla zvědavá až kam se Jack nechá zatlačit.
„A ještě je tu jedna věc. Mám v ústech divnou chuť. Myslím, že jsem nikdy nic podobného nepoznala, takže jsem zvědavá, co jste to jedl?“
Zeptala se ho zcela nevinným hlasem.

Jack zbledl. Bylo mu jasné, o čem Sam mluví. Na tu chuť si vzpomíná moc dobře. Jak se z tohohle jenom dostane?
„Oh, jedl jsem nějaké……dary moře. V kantýně měli garnáty.“
„Ne, to není ono. Já už jsem garnáty jedla. Tohle je něco jiného.“ Sam se musela hodně přemáhat, aby se nesmála.
„No, víte, možná to byl sendvič s tuňákem, který jsem jedl. Ano, to musí být ono.“
*Prosím, ať tohle zabere.*

„Ne. To je něco jiného. Má to chuť podobnou pižmu. Máte ponětí, co by to mohlo být?“

Jack byl bledý jako stěna. A horečně přemýšlel, co by jí tak řekl.
Sam už to nemohla vydržet a zasmála se. Rychle si dala ruku přes ústa a podívala se na něho široce otevřenýma očima, které se usmívaly.
Když ji Jack slyšel, prudce zvedl hlavu, v očích naprostý šok. A Sam vyprskla smíchy.

Nemohl uvěřit, že to udělala. Prostě ho dostala.
„Jsi jak malá holka.“
To jí ještě víc rozesmálo, sotva popadala dech.
„Ty jsi to věděla celou dobu a nechala jsi mě u toho, že to nevíš?“
Sam přikývla.
„Nemůžu uvěřit, že jsi to udělala.“
Sam se uklidnila a mohla promluvit. „Promiňte, pane. Nemohla jsem si pomoct. Byl jste příliš snadný terč.“
„Jo….čím jste mě to navoněla?“
*Wow, tak to je skvělé, Einsteine.* Znělo to, jako trucovité dítě.
„Pane, to je jenom krém na ruce. Voní pěkně.“
„Je to ovocná vůně, Carterová. Muže nemůžete takovou blbostí mazat.“
„Máte pravdu. Promiňte, pane.“ Sam se zase musela usmát. „No, měla bych jít, pane.“
Vstala a vydala se ke dveřím.

„Co, vy jste sem přišla, aby jste mě takhle potrápila a potom si klidně odejdete?“ Řekl
a šel hned za ní, takže, když se k němu u dveří otočila, byl těsně u ní.
¨
„Byla to příliš skvělá příležitost na to, abych si ji nechala ujít, pane. Je mi to opravdu líto, že jsem vás tak potrápila.“ Asi vteřinu přemýšlela. „Jenom doufám, že se můžeme z této zkušenosti poučit, když nic jiného.“
„To ano, já vím, že to zní jako klišé, ale říká se, že musíme ujít míli v botech někoho jiného, abychom ho poznali.“ Dodal.
„Ano. A já moc dobře vím, co jste dělal, když jste byl na mém místě.“
Sam se znovu usmála a Jack se lehce červenal.
„No tak, dejte mi šanci. Jsem chlap.“
„Ne. Ne, to je v pořádku, víte. Vy jste byl tam a já jsem byla ve vašich kalhotách.“ Nevinně mu Sam řekla a otvírala dveře. Ale jeho ruka náhle vystřelila a zatlačila na dveře, takže je nemohla otevřít.

„Cože?“ stále se na ni díval. Sam se tvářila opět zcela nevinně.
*Řekla to, co si myslím, že řekla?*
Jeho vzrušení náhle prudce stouplo. Když si pomyslel, že byla v jeho kalhotách, dělalo to s ním takové věci, že to málem nezvládl. Tak takhle ji určitě odejít nenechá. Opřel si i druhou ruku o dveře a tak se k ní dostal blíž. Obličej měl jen několik centimetrů od jejího, rty se přiblížil až k jejímu uchu.
„Co jsi dělala v mých kalhotách, Sam?“
Sam se rozšířily oči, po jejím nevinném pohledu nebylo ani stopy. Tohle ji šokovalo.
Když ucítila jeho dech na své kůži, přeběhl po ní mráz. Byl tak blízko.
„N---nic.“
„Víš, Sam. Ani ty nejsi zrovna moc dobrý lhář.“

Stále cítila jeho dech. Teplo jeho těla, dokonce i když se jí nedotýkal. To, že byl tak blízko, způsobilo, že začala zrychleně dýchat.
„Ne, o—opravdu. Jenom jsem vás chtěla naštvat. T—to je všechno.“

„Jo, a víš, že to funguje, Sam.“ Řekl a ještě vzdálenost mezi nimi zkrátil, takže ji tiskl k sobě. Když ucítila jeho tělo, prudce vydechla. Cítila jeho erekci a také to, jak je sama vzrušená.
„Podívala ses na něho, že ano? Dotýkala ses ho.“ Jack se špičkou jazyka dotkl jejího ušního lalůčku a Sam zasténala.
„Vsadím se, že sis s ním taky pohrála, že ano?“ Zašeptal.
Zvedl proti ní boky. Sam se zavrtěla a dala mu ruce kolem boků. Byla teď neuvěřitelně vzrušená. Téměř nemohla přemýšlet.
„A líbilo se ti to Sam. Já to vím. Chtěla by sis ještě znovu pohrát?“
Jack ji chytil nad kolenem a zvedl jí nohu nahoru a stranou. Natlačil se mezi její stehna a zakroužil boky. „Chceš, Sam?“
„Oh,“ zasténala.
„Tak mi to řekni.“
„Ano,“ zašeptala. Přesunula ruce na jeho zadek a přitiskla si ho ještě víc k sobě. Už se nedokázala ovládat. Prostě ho musí mít.
„Ukážu ti, jak….“ Sam mu přitiskla svoje rty na ty jeho a umlčela ho. Toho řečnění už měla právě tak dost. A protože chtěl zrovna něco říct, měl otevřenou pusu. Takže využila příležitosti a zasunula svůj jazyk do jeho úst. Jack ji chytil za hlavu a zatlačil svůj jazyk do jejích úst a současně se tlačil svými boky proti ní.
Chytil ji za druhé stehno a zvedl je. Sam ho dál líbala a přitom mu svoje nohy obtočila kolem těla. Jack se otočil a šel směrem k ložnici. Udělal pár kroků a Sam mu začínala rozepínat košili. Ale bylo to dost těžké, když ho současně líbala. A protože s tím nechtěla určitě přestat, tak mu košili roztrhla a sundal mu ji z ramen.
Potom se soustředila na jeho krk. Líbala ho, lízala a kousala. Když mu nejprve olízla a potom ho kousla do ušního lalůčku, už to nemohl vydržet. Vešel přímo do kuchyně a položil ji na pracovní desku. Košili měla okamžitě dole, stejně tak podprsenku. Okamžitě se vrhl na její prsa. Každé nejprve líbal, potom lízal a nakonec sál její bradavku.
„Mmm,“ zasténala Sam. Všechnu svou pozornost upřela na to, aby mu sundala kalhoty a boxerky. Když se jí to podařilo, třela mu rukou jeho penis.
„Sakra,“ zavrčel. Tak moc se soustředil na její prsa, že na tohle nebyl vůbec připravený. Ale neprotestoval. Její kalhoty i kalhotky byly skoro dole, Jack se o ni třel.
Jeho tvrdý penis jí klouzal mezi nohama.
„Jacku,“ zasténala. Špičkou svého penisu jí třel klitoris. Sam se chvěla touhou. Potřebovala ho mít v sobě.
Jack ani nepotřeboval slyšet, že je Sam připravená. Jeho penis už byl celý vlhký a to bylo všechno, co potřeboval vědět. Kousek odstoupil, zaujal tu správnou pozici a hladce vklouzl dovnitř.
„Oh, ano.“ Sam měla nohy kolem něho a její rty se vrátily k jeho krku. A když cítila, že se začal pohybovat, líbala ho a sála. Jeho velikost byla perfektní.

Jack měl pocit, že je snad v nebi, když zatlačil. Byla tak vlhká, tak pevná. Věděl,že by to nemusel dlouho vydržet. Jednou rukou jí třel klitoris a druhou ji držel za boky, pohyboval se víc tvrdě a rychleji.
Jack při každém pohybu vpřed zasáhl přesně to správné místo. Sam začal lapat po dechu. Byla už blízko.
„Oh, Jacku….ano.“
Jack nevěděl, jak to dlouho ještě vydrží. A když Sam zaklonila hlavu a v extázi hlasitě zasténala, udělal se taky.
Cítil , jak její svaly svírají jeho penis. Sam se chvěla a sténala a Jack se i nadále pohyboval, dokud se zcela do ní nevystříkal a dokud necítil její malátné tělo.
Jeho orgasmus byl hodně silný, cítil se zesláblý, ale nemohl být šťastnější. Sam byla jeho.
Vyklouzl z ní a vzal ji do náruče. Nesl si ji do ložnice, lehce ji políbil do vlasů.

Sen. Tohle bylo přesně ono. Sny se plní.
KONEC!!!