http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> http://www.w3.org/1999/xhtml"> Sam and Jack

Titul: Painting
Autor: Jena Bartley
Překladatel: Marty
Žánr: romance/erotika
Páry: Sam/Jack
Hodnocení: dospělí
Délka: krátké
Časová osa: nezařazeno
Stav: dokončená
Synopse: Zkuste na slunci rozpustit lentilky…

______________________________________________________________

Teplý vánek lehce rozevlál záclony. Horké slunce vrhalo po pokoji stíny. Byli na sobě přitisknuti na posteli, zády byla přitisklá na jeho hrudi, přikrývky byly zkopané na konci postele.
O’Neill se pohnul a pevně zavřel oči, jak mu slunce svítilo do tváře. Zaboření hlavy proti své milence nepomáhalo. Konečně vzdychnul a otevřel oči, vzdal myšlenky, že by mohl ještě usnout. Sam ještě spala, a Jack zamžoural na hodiny. Odpoledne. „Děkuju Bohu za víkendy.“ Pomyslel si a přitáhnul si Sam blíž. Většinu poslední noci strávili zkroucení na pohovce a dívali se na filmy, než se přesunuly do její ložnice.
Jeho svaly protestovaly, při tom, když se zvedal. Nechal ji spát, rychle se osprchoval a šel do kuchyně. Když se zastavil u obýváku, uviděl, že TV je pořád zapnutá. Usmívajíc se, ji vypnul, jasně si vybavující události uplynulé noci. Jako obvykle se natáhnul na pohovku a uvolňoval se po nabitém týdnu v SGC. Jeho sarkastické poznámky na každý špatný film, následovalo hihňání Carterové a šťouchání ho do žeber. Odvetně ji lechtal a následoval *wrestlingový zápas*. Jeho tělo trochu ztvrdnulo, když si vzpomněl na pocit, jak se pod ním svíjela. Vzpomněl si, jak ji vzal do náručí a hodil ji na postel, kde se s ní miloval a šeptal jí sladká slova.
Zvednul balíček lentilek ze stolu a zabořil do něj ruku a akorát zjistil, že krabička byla na slunci moc dlouho. Čokoláda a barevné skořápky se mi rozpatlaly na prsty. Když je olízl, dostal nápad. Šibalsky se usmál a otočil se k ložnici, s krabičkou v ruce.
Sam pořád spala. Slunce ozářilo její vlasy a kůži, takže byla celá zlatá. Jeho oči se přes ni pohybovaly, když si vysvlékal oblečení. Sednul si na konec postele, ale byl opatrný, aby ji nevzbudil. Krabička připraveně odpočívala v jeho klíně, natáhnul se k ní a něžně ji otočil na záda. Trochu zamumlala, ale zůstala ležet. Pořád se zubil a vylovil pár lentilek. Nahnul se dopředu, zlehka ji políbil na nos než ho přejel prsty, zanechávajíc tam zelenou stopu. Červená ozdobila její tváře a bradu. Modrá, žlutá a zelená, zůstali na její hrudi, přičemž pokračoval v malování na její nahé tělo. Trochu se pod jeho něžným dotekem posunula, ale pořád spala.
Začínajíc být tvořivý, Jack jednu její bradavku ozdobil růžově a druhou fialově. Začínaly tuhnout, když se na nich roztékaly lentilky. Zasténala, její hlava se neklidně posunula. Jeho prsty pomalu cestovaly po jejím těle, zanechávajíc barevné stopy, přičemž ji probudil. Její pupík ozdobil žlutou a červenou.
„Jacku!“ vzdychla, když se probudila. Začala se po ní rozléhat rozkoš, když se opřela o lokty a uviděla jejího milence sedícího nahého vedle ní. Jen se na ni uličnicky usmíval a vrátil se k jeho zábavě. „Co to děláš?“ Vypadla z ní otázka a dlouhý sten, když jeho prsty přejaly po jejích vnitřních stehnech.
„Maluju.“
„Maluješ?“ Pobavenost bojovala s rozhořčením. „A odkdy jsem plátno?“
„Nelíbí se ti to?“ Zraněný tón jeho hlasu, byl rozehnaný uličnickým zamrkáním. „A mimo to, myslím, že jsem udělal nádhernou práci. Zvláště na nádherném  plátně.“ Jedna ruka přejela přes její jemnou kůži a ucítil jak se zatřásla.
„Dobře, myslím, že je to abstraktní, záleží to na tom, koho se zeptáš.“ Podívala se dolů na svoje tělo a na barevné stopy lentilek po jejím těle. Jack znovu zabořil ruce do krabičky a zase začal dělat stopy na jejích nohách. Kroužení barev na její kůži a svůdný pocit jeho prstů pohybujících se přes její tělo se smíchal do opojného pocitu.
Dokončujíce malování na její druhé noze, se podsadil zpět, obdivujíce svoje dílo. Touha se mu začínala rozprostírat v těle, jak na ni zíral. Její kůže byla lehce zčervenaná, pod ostrými barvami, její oči zpola zavřené, jak nepravidelně dýchala.
„Myslím, že jsem udělal výbornou práci. Avšak…“ Na tváři se mu objevil prohnaný úsměv, kleknul si mezi její nohy. „ zdá se, že neoceňuješ moje úsilí, tak ho myslím sundám.“ S tímto se jeho ústa přitiskla k jemné kůži na jejím stehně.
„Ah, Jacku!“ Její hlava spadla zpět, jak se jeho jazyk pohyboval oproti její kůži, olizujíce cestu, po které před tím přejížděl prsty. Ruce měla zamotané do přikrývek, když se přesunul k jejímu druhému stehnu, opakujíce proces. Cítila, jak začíná být vlhká, přičemž se pomalu posunoval po jejím těle nahoru, lízajíce a kousajíce. Oheň se rozléval přes její nervy, když si usmyslel, že na ní nenechá ani kousek čokolády a lentilky. Jeho jazyk přejel přes její pupík, hluboce se do něj zabořujíc, přičemž si opřela hlavu o čelo postele. Její ruce se pevně obtočily okolo okrajů, přičemž se kroutila pod jeho ústy a rukama. Její kolena se pevně přitisknula na jeho boky, takže ležel mezi jejíma nohama.
„Mmmm.“ Zvednul hlavu a olíznul si lentilky ze rtů. Při tom pohledu těžce polykala. Její hruď se zvedala a snižovala při jejím těžkém dýchání. „Teď vím proč máš tak ráda lentilky.“
Sam se smála a jeho oči se zvednuly k jejím ňadrům. Růžová a fialová bradavka, každá z nich byla ztvrdnutá čím dál se pohyboval tím víc. Zvednula svoje tělo a jeho ústa se uzavřela okolo na růžovo označené bradavky. Vykřikla a prohnula se, když slízával čokoládu z její bradavky, než ji začal cumlat v ústech. Přesunul se k její druhé bradavce a zopakoval proces, pomalu rozdmýchával touhu v nich.
„Jacku, prosím.“ Zasténala, když masíroval a hladil její ňadra. Její ruce pustily čelo postele a pevně uchopily jeho hlavu. Pocit jeho erekce oproti ní posílal paprsky ohně po celém jejím těle, zanechávajíc ji lapat po dechu. Pocity ji obklopily. Potřebovala ho, v sobě, tak hluboko jak jen mohl být.
Zvednul hlavu, jeho tmavé oči hořely rozkoší. „Co chceš?“ Jeho chraptivý hlas se o ni otřel.
„Tebe. Jen tebe.“
Jeho ústa zakryla její, přičemž se do ní hluboko zasunul. Jeho ruce se zamotaly do jejích vlasů, pevně ji držejíce proti němu. Jeho jazyk ji hladil vevnitř v ústech, eroticky napodobujíce pohyby jejich těl. Její ruce sklouzly dolů k jeho hýždím, pevně je uchopujíc a tlačejíc ho hlouběji. Její boky se pohybovaly, prohýbajíce se k jeho thrustům. Kůži měli posetou rozteklými lentilkami.
Přerušili polibek a jeho boky se pohybovaly rychleji a tvrději. Její nehty se mu zarývaly do hýždí, než ji zaplavilo teplo. Jejich těžké dýchání naplnilo pokoj, když se do ní naposledy zastrčil. Udělali se společně, pevně u sebe, když v nich vybuchla rozkoš.
Sam se po chvíli opřela o jeden loket a usmívala se dolů na svého milence. Jeho oči byly zavřené a jednou rukou se líně pohyboval přes její kůži. Na hrudi měl lentilky stejné barvy jako ona, po kontaktu jejich těl. Sehnula hlavu a slízala mu je z hrudi, sladkost se míchala se slaností jeho těla Jack se nepohnul, jeho údy ztěžknuly rozkoší- Zvednula hlavu, aby ho políbila, všimnula si krabičky na zemi. Byly úplně rozteklé na tom slunci, rozpuštěná čokoláda smíchaná s barevnými skořápkami. Podívala se na Jacka a na tváři se jí objevil uličnický škleb stejně jako před tím ten Jackův.
Odplata bude sladká.
THE END