http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> http://www.w3.org/1999/xhtml"> Sam and Jack

Titul: Painting 2
Autor: Jane Bartley
Překladatel: Marty
Žánr: romance/erotika
Páry: Sam/Jack
Hodnocení: dospělí
Délka: krátké
Časová osa: nezařazeno
Stav: dokončená
Synopse: Zkuste na slunci rozpustit lentilky… Pokračování!!

______________________________________________________________

Otáčejíc se zpět od lentilek ke svému milenci, si všimla, že usnul.  Jednu ruku měl za hlavou a na jeho tělo svítilo slunce. Nemohla si pomoct a obdivovala jeho nahé tělo. Široká ramena, zužující se k jeho úzkým bokům. Sluneční svit se odrážel od chlupů na jeho hrudi, břichu i tříslech.
Uličnicky se zubila a její oči tančily rozkoší když  se rozhodnula udělat to na co myslela, nahnula se dopředu a lehce ho políbila na ucho. Posunul se, když se o něj otřel její dech.
„Nehýbej se.“ Zašeptala.
„Ani na to nemyslím.“ Ozvala se jeho ospalá odpověď.
Hihňala se a Jack ucítil, že se i  jeho rty zkroutily do malého úsměvu. Cítíce její pohyb vedle něj, se ptal, co se děje.
„Ah, ah.“ Zamítla Sam, když se jeho oči otevřely. „Nechej je zavřené.“
„Proč?“ Zeptal se, ale znovu je zavřel, naplnilo ho očekávání. Chtěla něco udělat, něco co slibovalo zábavu.
Neodpověděla. Namísto toho, se její teplé jemné tělo otřelo o to jeho, když si na něj obkročmo sednula. Její prsty se pohybovaly přes jeho hruď, jezdíc po jeho svalech. Nahnula se dopředu, její ňadra se otřela o jeho hruď, jak ho políbila. Otevřel ústa, jak její jazyk žadonil po vstupu. Ochutnávajíc čokoládu, přesunul jednu ruku, aby ji chytil za hlavu a prohloubil polibek. Najednou se ale úplně odtáhla, zanechávajíc ho připraveného o její dotek.
„Hej!“
„Řekla jsem, ať se nehýbeš.“ Smích zabarvil její hlas, jak ho odmítla. Jack nadával, ale lehnul si zpět.
Ještě chvíli ho nechala čekat a potom se přesunula na okraj postele. Pomalu přejela prsty po jeho chodidlech, přes špičky dolů ke kotníkům a k jeho lýtkům. Jeho kůže se pod jejím speciálním dotekem třásla, jak její ruce přejely přes jeho stehna, přes boky k jeho pevnému břichu. Svaly se stáhly, když ochutnala slanou chuť jeho břicha, než se její ruce posunuly nahoru k jeho bradavkám. Sykl, když se přes ně její dlaně přejely.
Jeho dýchání bylo nerovnoměrné, plně se soustředil na doteky jeho milenky. Ruka, kterou měl za hlavou se najednou stočila do pevné pěsti, když ucítil, že si lehla vedle něj, její jemná kůže se otírala o jeho bok. Nebyl schopný otevřít oči, a tak se musel soustředit jen na jeho ostatní čtyři smysly. Najednou cítil všechno zřetelněji. Její vůni, její tělo, teplé a jemné a zvuky které dělala, do něj vstoupily a jediné co pro něj v tu chvíli existovalo byla Sam.
Sam cítila, jak v jejím břiše narůstá bolest, pokaždé když se podívala na výrazy přeletující na jeho tváři. Byl úplně v její moci, nechávajíce ji udělat cokoliv co chtěla udělat, navzdory tomu, že ji mohl přemoct kdykoliv by chtěl. Její vlastní dýchání bylo nepravidelné, když se natáhla pro krabičku rozteklých lentilek. Roztekly se jí na prsty a Sam jimi začala pohybovat přes jeho hruď, zanechávajíc za nimi stopy čokolády a barev. Jeho dýchání začalo být ještě nepravidelnější, když si začala malovat dolů po jeho hrudi, přes jeho břicho. Zasténal, pociťujíce, jak ho lentilky ozdobují. Bezmyšlenkovitě se pro ni natáhnul. Začal se smát, když ucítil, jak se od něj odtáhla.
„Sam!“ Zavalila ho frustrace, přičemž otevřel oči. Zubila se na něj, ze své pozice, pár stop od postele. Jackovy oči přes ni přejížděly, její jemné křivky, pevná ňadra s jejími ztuhnutými bradavkami a blonďaté chlupy zakrývající její ženskost.
„Řekla, jsem, ať se nehýbáš.“ Nesouhlasné vysmívání se objevilo na její tváři, naklonila hlavu, pozorujíce ho. „Na někoho kdo má trénink speciálních jednotek, se zdáš být neschopný vydržet trochu svádění. A to jsem si myslela, že vydržíš techniky ovládání mysli, mučení, práci.“
Pokusil se na ni zamračit, ale zklamalo to. „Speciální jednotky nikdy nepočítali, s tím, že někdo budu muset čelit svádění jistého kapitána letectva, která má doktorát.“ Pořád nechal oči zamčené s těmi jejími, natáhnul se a uchopil rukama čelo postele, jeho ruce se trochu protáhnuly. Její oči najednou ztmavnuly, přičemž si najednou olíznula rty. Když se její oči přesunuly od těch jejích a cestovali dolů po jeho těle, zvednul boky a jeho erekce znovu začala narůstat. „Slibuju, že se rychle naučím, že se nesmím hýbat.“
Sam těžce polkla při pohledu na to, jaký pohled se jí naskytl. Elegantní křivky a vypracované svaly, tam ležely jen pro její potěšení. Bolest se otočila v oheň a znovu si vlezla na postel. Vzdychnul, když ucítil jak si přes něj obkročmo sedla, ale nepohnul se. Sehnula hlavu a zajmula jednu lentilku na jeho bradavce. Lízala a cumlala, cítila jak pod jejím dotekem bradavka ještě víc tvrdne. Když se proti ní posunul, přemístila se na druhou bradavku, berouce ji do úst. Jeho chuť a lentilky se smíchaly v opojné kombinaci. Podívala se na něj a uviděla, že se jeho ruce okolo čela postele sevřely pevněji. Zabručel rozkoší a její ústa se vrátila k jeho hrudi. Lízala a kousala, posunula se dolů po jeho hrudi, opakujíce jeho pohyby. Šlachy na jeho krku vystouply, když si protáhnul krk, sténajíce pod jejím dotekem.
Posunula se na jeho těle ještě níž a ucítila jak se o ni jeho erekce otírá. Sednula si na jeho stehna a natáhla se pro krabičku a zabořila do ní prsty. Zasténal, když se okolo něj čokoládou poseté prsty uzavřely. Zabořil hlavu do polštářů a prohnul k ní boky, jak ho hladila, zanechávajíc na něm lentilky. Otevřel oči a sledoval jak sehnula hlavu, její teplá, vlhká ústa se k němu sehnula. Pomalu, provokujíce je oba, ho vzala do úst. Její ruka pokračovala v hlazení, přičemž z něj slízávala čokoládu.
„Sam, prosím.“ Byl blízko, hodně blízko.
Její tělo se prohnulo, nechala ho vyklouznout z jejích úst. Jeho oči se zamknuly s těmi jejími a posunula se nahoru nachystaná přes něj. Vklouznul do ní, horký a tvrdý, naplnil ji. Vykřikla a protáhnula si kolena. Jeho ruce pustily čelo postele a pevně uchopily její boky. Připravila ruky na jeho hruď, pociťujíc, jak se jeho svaly pohybovaly, jak zrychlovala tempo. Posunul se, jeho ruce dorazily k jejím zádům a sednul si. Jeho ústa vyhledala ty její, jak se její ruce obtočily okolo jeho ramen. Její výkřiky naplnily pokoj, přičemž se okolo něj stáhnula, způsobujíc, že se udělal s ní.
Jack si lehnul zpět na postel a přitáhnul si Sam sebou. Roztáhla se přes jeho hruď, jak lapali po dechu. Jeho ruce lehce zůstaly na jejích zádech, objímajíce ji. Slunce bylo teplé, jak upadla do blaženého spánku. Jak se její dýchání zpomalilo do rytmu spánku, otřel rty o okraj jeho ucha, jeho dech pohyboval jejími vlasy, nechal ji spát.

END