Titul: Poker on alien planets
Autor: Neznámý
Překladatel: Marty
Žánr: Erotika
Páry: Sam/Jack
Hodnocení: Dospělí
Délka: Krátké
Časová osa: Nezařazeno
Stav: Kompletní
Synopse: Jak se zdá, tak svlíkací poker je u SGC poměrně oblíbená hra…

__________________________________________________________

Sam ještě nikdy nebylo takové vedro. Bylo to, jako by na ni utočily tisíce ohřívačů, zvětšujíce teplotu jejího těla i dýchání. Pocit její drsné uniformy ji otravoval, skoro až do takového bodu, kdy dostala chuť ji ze sebe strhat.
Naklonila se přes balvan, ale studený kámen jí v jejím rozpáleném pocitu nepomohl. Už si sundala bundu, aby se jí trochu ulevilo a přemýšlela, že si sundá i tričko a že zůstane jen v bolerku a v podprdě.
Nic nechtěla víc než se vysléct do naha a jít si zaplavat k blízkému vodopádu a věděla, kterého muže by si s sebou vzala. Byla smůla, že nebyli sami, ale ona ani nevěděla, jestli k ní cítí něco víc než jen platonické přátelství.
„Carterová, jste v pořádku?“ zeptal se Jack, sedící vedle Sam a podávajíce jí jeho láhev s pitím.
„Děkuju.“ Zamumlala a spolkla velký doušek studené vody. „Je mi fajn, jen mi je vedro.“ Zamumlala znovu a ovívala se kloboukem.
„Myslím, že nám všem je vedro.“ Souhlasil a lehl si na balvan vedle ní. „Slunce zapadá, ale zdá se, že je ještě tepleji.“
„Dobře plukovníku, myslím, že by jste neměl zapomínat na to, že je to jiná planeta.“ Poznamenala a usmála se sama pro sebe, když otřel jeho nohu o tu její. „Ne na každé to musí být stejné jako na Zemi.“
„Já vím. Až se vrátíme, tak mi připomeňte, ať Hammondovi poděkuju za tenhle nádherný výlet.“ Reptal.
„Měl dobré úmysly. Tahle mise pro nás měla být uvolnění. Po tom nabitém programu, který jsme měli to měla být příjemná změna.“ Bránila ho. SG-3 tu planetu prozkoumala, ale Hammond chtěl nějaké vzorku půdy a tak tam poslal SG-1.
„Já vím. Kde jsou Danny s Teal’cem?“ Zeptal se a podíval se dokola. Podle Jackova názoru to byla oáza. Byla to poušť a tam v tom místě bylo trochu trávy, pár palem, kamenů, jedna řeka a vodopád.
„Daniel je kousek od nás a zkouší rozšifrovat jakýsi nápis, Teal’c ho šel hlídat. Řekl, že se ohlásí každou hodinu.“ Vysvětlila a ve stejnou chvíli se ozval z vysílačky Danielův hlas.
„Sam, jste tam?“ volal.
Zvedla vysílačku a promluvila „Ano Danieli, našel jste něco zajímavého?“
„Jo, ale budu potřebovat ještě dvě hodiny. Doufám, že vám to nevadí.“ Jack i Sam si pomysleli, že se asi zbláznil z toho co tam našel.
„Jistě Danieli, nespěchej. Konec.“ Opáčila a položila vysílačku vedle sebe.
„Takže, co chcete dělat další dvě hodiny?“ Zeptal se Jack a proklínal sám sebe kvůli tomu jak to vyznělo. Ne že by nebyly spousty věcí, které by s ní chtěl dělat, ale vážně pochyboval, že by ona chtěla to samé.
„Nemáte po ruce karty?“ Vtipkovala a nechala svoji hlavu jemně dopadnout na balvan.
„Jo, nosím si je na každou misi.“ Opáčil vážně, natahujíce se pro ně. Chvíli je hledal a pak konečně vytáhl balíček karet.
„Skvěle.“ Zamumlala „Co budeme hrát?“ zeptala se, začínajíc s mícháním karet.
„Svlíkací poker?“ Chtivě se po ní díval a usmíval se.
„Dobře.“ Sam pokrčila rameny a Jackův překvapený pohled jí dal šanci, aby si ho prostudovala. Vypadal hezčí než obvykle, jeho hnědé oči byly rozzářené, těžce polykal a jeho dech byl rychlejší než normálně.
Začala se hihňat, začínalo to být zajímavé.

„Dobře, mám full house.“ Řekla mu Sam a položila svoje karty. Byla to jejich druhá hra, sázeli jen jednu část oblečení a doufali, že ji neprohrají. Jack už sundal košili a Sam se začínala bát udušení, když odhalil svoji hruď.
„Královská fleš.“ Zářil Jack a usmíval se. „Tak co si sundáte, majore?“ Zeptal se a jeho úsměv se rychle obrátil v podlý škleb.
Sam mu nevěřícně zírala do rukou. Byla si tak jistá, že blafoval. Jack měl tendenci odvracet oči, když blafoval, tentokrát byly jeho oči fixované na karty. Sam vzdychla, chytila lem trička a přetáhla si ho přes hlavu, v duchu byla ráda, že se zbavila toho tlustého oblečení.
Jack zíral s otevřenou hubou na svého podřízeného. Pokud si myslel, že to bolero, které na sobě měla, když se ho snažila svést, bylo lákavé, tak to co měla teď bylo ještě lákavější.
Jack se velmi tvrdě, a překvapivě se mu to povedlo, snažil, aby mu ze rtů neuniklo zahvízdání. Zhluboka se nadechl a zvedl karty, zamíchal je a snažil se nedívat se na ženu naproti němu moc nestydatě.
Sam se usmála, když uviděla Jackovu reakci na její bolérko. Kdyby věděla, že dostane takový výraz na jeho tváři, tak by to udělal mnohem dřív. Ale potom už by neměla moc věcí, které by mohla při téhle hře sundat.

Jack usoudil, že buď se zahřívala planeta, nebo oni. Hra už běžela půl hodiny, Sam byla v podprdě a kalhotkách a Jack už jen v boxerkách. Avšak Sam nevěděla, že pod těmi boxerkami má ještě jedny, pro podporu. Jack té podpoře hodně děkoval, protože pomáhala skrýt jeho bolestivé vzrušení.
Po pohledu na jeho velice půvabnou podřízenou, oblečenou jen v černé krajkované podprdě a kalhotkách, jeho tělo okamžitě reagovalo. Ležela na boku a on měl dobrý výhled na všechno o čem tak dlouho fantazíroval. Její dlouhé, elegantní nohy byly trochu rozkročené a její bříško doslova volalo o dotek. Její prsa ho doslova volala a pokaždé když se natáhla, že si vezme karty, které Jack strategicky umístil z jejího dosahu, její ruka se otřela o její pravé ňadro, které zase o to levé a dávala tím Jackovi lepší výhled na obě smyslná ňadra. Jeho ruce prakticky žebraly, aby se natáhl a dotkl se jí, ale jeho mozek pořád kontroloval jeho hormony. Taktak.
Sam si taky byla vědoma přítomnosti muže naproti ní. Jeho hruď a dlouhé nohy, které ji donutily udělat chybu v koncentraci, na kterou už tak horko s jeho jen sotva přikrytým tělem, dost útočilo. A věděla, že to, že je skoro nahá ji rozpalovalo ještě víc. Sam nechtěla nic víc, jen sundat si poslední dvě věci, které kryly její tělo, ale musela pro to dostat dobrý důvod. A přinejmenším, hraní svlékacího pokeru znamenalo, že se jeho hladovému pohledu odhalí odůvodněně.
A i tak, Hammond jim přikázal relaxovat.
„Dobře, tak se ukažte.“ Řekl jí Jack a byl si dobře vědom dvojího významu svých slov. Od toho co začali hrát, jejich konverzace byla plná sexuálních narážek, a flirtování se dostalo do úplně nové pozice. Kdyby tam Danny v tu dobu byl, asi by si rozpaky ukroutil hlavu.
„Dvě dvojičky.“ Přiznala Sam nepřesvědčivě, chápajíce, že je poražená.
„Fleš.“ Zubil se Jack, potichu sledoval jak si Sam sedla a natáhla ruce k rozepínání krajkového prádla, které drželo její ňadra na místě. Odhákla sponku a podržela ji pravou rukou.  Pomalu sundávala každé ramínko, uvědomujíc si, jak Jack pozoruje každý její pohyb s vášní naplněnýma očima. Sam konečně ukončila trápení pro ně oba, Jack toužil vidět její kůži a toužil vidět její uvolněná ňadra, která byla pozvednutá vzrušením. Pustila podprdu a přeložila ji, stejně jako to dělala se vším svým oblečením a položila to na hromádku Jackových výher.
Jack potichu zasténal a zamíchal karty než znovu rozdal, sám sebe se ptal kolik sebeovládání ještě má. Letmo se podíval na Saminy růžové bradavky, věděl, že jeho sebeovládání které měl bylo neuvěřitelně omezené.
Zhluboka dýchající Sam se podívala na svoje karty. Měla královskou fleš. Eso, krále, dámu, kluka a desítku všechno v pikách. Zauvažovala o možnostech, přičemž si Jack chystal svoje karty, jako to dělal každou hru. Mohla vyhrát, a on by potom prohrál jeho boxerky, dokonce tušila, že pod nimi něco má. Dostalo by ji to blíž k tomu aby ho viděla celého. Nebo, na druhou stranu mohla prohrát, což by znamenalo, že by Jack vyhrál její kalhotky a ona by zůstala nahá. Což by znamenalo, že by si svoje výhry musel vybírat jinak.
Sam se ďábelsky zazubila a položila je dolů všechny, kromě desítky. „Čtyři prosím.“ Řekla mu.
Jack jí dal čtyři karty o které prosila, a vzal dvě pro sebe, pomyslel, si, že Sam bude muset mít opravdu štěstí, aby porazila jeho tři krále. Podíval se na ty dvě karty a zvedl je, desítka a dáma.
Zadržel dech, když se Sam dívala na svoje karty. Vzala si další dvě desítky, takže měla trojičku. Jen doufala, že Jack má něco víc. „Tři desítky.“ Vydechla.
Jack se zoufale snažil skrýt svůj veliký úsměv. Porazil ji, což znamenalo, že uvidí každou křivku jejího nádherného těla. „Tři králové.“ Zazubil se a sledoval, jak si Sam stoupla.
Strčila prsty za okraje jejích kalhotek a sundávala je s nesnesitelnou pomalostí. Byla stejně tak horká jako Jack, ale ona si užívala to, jak ji jeho oči sledovaly. Když její kalhotky byly už u kotníků, Sam z nich vylezla, udělala krok do zadu a poskládala je, přičemž sledovala jak na ni Jack zírá a drsně polyká, ohromený tím, že před ním stojí nahá a je tím vzrušená, spíš než aby se cítila rozpačitě.
Sam se usmála a posadila se, položila se tak jak byla před tím a zvedla karty a začala je míchat. Byla si vědoma toho, že Jack z ní nikdy nespustil oči. Sam rozdala karty, sebrala ty svoje a začala vymýšlet podlý plán.
Jack sotva poznamenal, že mu Sam podávala karty, jeho oči se fixovaly na místo mezi jejíma nohama. Náhle, bez varování, Jackův mozek začal zase pracovat a pokračovali v hraní. Sam už neměla nic k vysvlečení, kdyby prohrála. Zazubil se a zvedl karty, to mohlo být zajímavé.
Sam si karty rozprostřela v rukách a podívala se na ně. Měla eso, kluka, desítku, devítku a sedmičku. Mohla zkusit mít postupku, ale kdyby vyhrála, už by pro ně nebyla zábava. Ačkoliv Jack mohl přijít o jeho boxerky, to co měla na mysli by stejně skončilo tím, že by byl taky nahý.
Jack se podíval na ty dva páry, které měl, zahodil eso a doufal, že bude mít full house. Vzal si jednu kartu, přičemž se Sam natáhla pro tři. Jejich ruce se nepředvídatelně dotknuly a oba se ostře nadechli, ale pokračovali ve zkoumání svých karet.
„Dobře, co máte?“ zeptala se Sam a sladce se na něj usmívala.
„Dva páry, za eso jsem dostal krále.“ Řekl jí a položil karty na zem, aby se mohla podívat.
Sam vzdychla. „Já nemám nic.“ Pokrčila rameny a hodila jejích pět karet na hromádku.
Jack na ni chvíli zíral a Sam postřehla, že se jí konečně podíval do očí. „Už nemáte nic, co by jste sundala.“ Poznamenal a jeho oči jezdily po jejím nádherném nahém těle, potom se zase vrátily k jejím očím.
„Ne.“ Souhlasila, a odhrnula všechny karty. „Myslím, že nemám.“ Zamumlala a zvedla se na kolena a na ruce. Pomalu k němu přilezla a zastavila se když jejich tváře od sebe byly jen pár centimetrů. „ Ale pořád to s vámi musím vyrovnat.“ Informovala ho, jejich rty se zlehka dotýkaly. Chytila jeho hlavu a vášnivě ho políbila, jejich jazyky se potýkaly v erotickém tanci.
Jack tušil dobře, že svoje ruce musel nechat hezky u svých boků, protože Sam to vyrovnávala a on do toho nesměl zasahovat.
Moc brzy, pro oba, se Sam odtáhla a účinně ukončila polibek. „Byla to postačující náhražka nějakého oblečení?“ Provokovala, a odlezla zpět na svoje místo.
„Um… jo.“ Jack souhlasil a rázně zakývl hlavou. Věcně přemýšlel, jaká bude její další splátka, ovšem za předpokladu, že zase prohraje.
Další hra kterou hráli, Sam vyhrála, chtěla aby se Jack ukázal, aby se dostala k další části jejího plánu. Když Sam položila na zem svoji fleš, Jack se jen zazubil a sundal si jeho boxerky pod kterými byly další.
„Podvádíte!“ prohlásila najednou Sam. „Měl jste to jako spodky, potom mluvte o neférové výhodě.“ Vykřikla a nepozorně si přejela rukou přes břicho.
„Měla jste podprsenku a bolero, já měl jen košili, jsme si kvit.“ Bránil se. „A je to váš úděl.“ Řekl jí a zoufale se snažil ignorovat ruku na jejím břichu.
Stěžovala si, ale znovu zamíchala karty a rozdala, byla radostí bez sebe, když uviděla královskou fleš. Sama pro sebe se zazubila, Jack neměl šanci aby ji porazil.
„Kolik karet chcete?“ zeptal se Jack a hodil tři ze svých na zem.
Sam se soustředěně dívala na svoje karty, předstírajíc soustředění. Vzdychla a vypadala, že se už rozhodla, děkovala bratrovi, že ji naučil poker, když byla dítě. „Žádnou, děkuju.“ Odmítla a sexy se na něj usmála.
Jack zalapal po dechu, vytušil, že má dobré karty. Velmi dobré karty. Náhle pocítil, že bude nahý stejně tak jako ona jen za pár vteřin. Zvedl své tři karty. Byl příjemně překvapen, když uviděl fleš. Položil karty dolů na zem.
Sam zírala dolů na to, co tam právě položil „Oh“ Zamumlala a kousla se do rtu.
„Takže…“ Jack začal a samolibě se usmíval. „Co mi plánujete dát tentokrát?“ zeptal se a pozoroval, jak se ona pořád dívá na jeho karty.
Sam mu vrátila jeho úsměv. „Nic.“ A položila dolů svoje karty. „Vzhledem k tomu, že mám královskou fleš. No tak, Jacku, vysvlékněte se.“ Usmála se.
Jack si nebyl jistý co ho překvapilo víc ta královská fleš a to jak to Sam podala, nebo to, že mu řekla jeho křestním jménem. Vzdychl a vstal, opakujíce Saminy akce. Stáhl si spodky dolů přes boky se stejnou pomalostí jako ona. Uvolnil jeho bolestivě postaveného přítele, Jack uviděl, jak se Saminy oči rozšířily, když skončily na kritickém bodě mezi jeho stehny. „Šťastná?“ zeptal se, provokoval.
„Moc.“ Sam kývla a sledovala, jak se posadil a lehl si stejně jako ona.
„Já míchám?“ zeptal se a byl rád, že jeho nahota na Sam udělala stejný dojem jako ta její na něj. Sam kývla a podala mu hromádku, usmívajíce se, si nervózně olízla rty.
Sam se donutila odtrhnout oči od Jacka a soustředit se na svoje karty. Nebyly nijak skvělé, uvažovala, postřehla, že má dvě esa a dva krále. Vzdychla, věděla, že pokud ty karty odhodí, tak že už je nedostane zpět. Jack se zazubil a díval se na jeho full house, podíval se, jak si vzala a zakroutila hlavou nad tím, co dostala.
„Pár.“ Řekla mu a položila karty dolů, a instinktivně věděla, že tuhle hru prohrála. Byla zaujatá tím jakou další splátku mu poskytne.
„Full house.“ Zářil Jack, usmíval se.
Sam se nahnula dopředu a rychle vzala jeho erekci do úst a pečovala o něj svým jazykem. Jackovy oči se rozšířily, když si ho strčila do úst celého, skoro až do krku. To se ještě nikdy v jeho sexuálních zkušenostích nestalo, ženy které znal nesnášely mít něco tak daleko v jejich krku. Avšak Sam to zřejmě netrápilo.
Pokračovala v péči o jeho penis svými ústy a jazykem, a jedna ruka se starala o jeho koule. Jack cítil, že už je na okraji vyvrcholení, když se ale Sam náhle odtáhla a vrátila se do své původní polohy.
„Abych vás udělala, tak budete muset vyhrát další hru.“ Opáčila odměřeně na jeho tázavý pohled.
Jack zasténal a Sam se jen usmála a před rozdáním znovu zamíchala karty. Zvedla svoje karty a usmála se na ně, jednu položila před sebe a vzala si další, byla moc ráda, že měla fleš. Jack se podíval na jeho karty, jeho mysl se pořád soustředila na to co se před chvílí stalo.
Odhodil tři karty a vzal si stejný počet, zasténal. „Tři králové.“ Řekl jí.
„Fleš.“ Opáčila šťastně.
„Slušné.“ Okomentoval to Jack a dal všechny jejich karty na hromádku.
„Takže…“ Sam začala a chlípně se usmívala. „Jak mi to hodláte splatit?“ Zeptala se, používajíc jeho slova.
Jack se na chvíli zamyslel, věděl, že když ho už políbila před tím, tak že už to nemůže použít. Zazubil se na ni při myšlence na perfektní odměnu za to, že vyhrála, ale potřeboval její schválení. Ne že by se ona ptala, ale proč by on říkal ne? „Vím jak vám to chci splatit, ale potřebuju vaše schválení.“ Řekl jí, pozoroval paletu pocitů na její tváři. Chtíč, zmatení, důvěra a něco co Jack nemohl pojmenovat.
„Nemíním se s vámi vyspat.“ Informoval ji. „Zatím.“ Zamumlal. Sam na něj s úsměvem na tváři zamrkala.
„Máte moje svolení.“ Kývla. „Pro cokoliv.“ Usmála se a její oči byly vzrušené stejně jako její tělo.
„Dobře.“ Zamumlal a sedl si vedle ní.
Jack si k sobě přitáhl její ramena, takže ležela na zádech, její tělo mu bylo kompletně přístupné, její oči dokazovaly, že mu absolutně věří. Jack zasténal, když se její oči naplnily touhou, když ji pohladil po vlasech. Prstem přejel po její tváři, potom dolů přes její krk a ramena, potom se zastavil u jejích  ňader, jeho prsty se jen sotva dotýkaly její kůže, což ji donutilo zasténat a zvednout její tělo, žadoníce o víc jeho doteku.
„Dolů děvče.“ Zašeptal a ona mu vyhověla.
Posunul ruku dolů, přes její břicho a něžně přejel prsty přes chlupy mezi jejíma nohama. Něžně odšťouchnul její stehna od sebe a prsty přejel přes její kůži, ne tak moc aby zasténala, ale dost na to, aby věděla, kde je. Jack posunul ruku a chytil její píču (tak to tam je), lehl si vedle Sam tak, že jeho ústa byla vedle jejího ucha. „Jste ze mě vlhká, Samantho?“ Zeptal se a poslal přes ně oba vlnu touhy.
„Bože, ano!“ Zasyčela na něho, její oči byly jak výhružné, tak poddajné všemu co plánoval.
„Chcete abych se vás dotýkal?“ Popichoval, pořád ji držel a zmáčknul ji trochu víc.
„Prosím…“ Zasténala, její oči teď žadonily. Usmál se a ona úzkostí vrčela. „Přísahám Bohu, že jestli se mě hned nedotknete, tak…“
Výhružka zemřela na jejích rtech, když do ní nevlídně zastrčil prst. „Ano…“ zašeptala a on do ní zasunul další, něžněji.
Sam zvedla boky a on do ní zastrčil další. Popadla Jackovu paži a použila svoje oči, aby bezeslovně vyžádala, aby z ní ty prsty vytáhl. Jack se usmál a začal do ní ty prsty strkat, ukazujíce Sam, co přesně jí chce udělat, používajíc jinou část jeho těla.
„Rychleji… tvrději… hlouběji.“ Sténala a on jí vyhověl v každé její prosbě, olizoval její ucho a vzal její ušní lalůček do úst, přičemž na ní jeho prsty pracovali. Jack zvednul palec a začal ho třít o její klitoris, její steny ho povzbuzovaly.
Jack ucítil, že už je na pokraji jejího orgasmu a zastavil obojí, jak jeho prsty, tak ústa a podíval se, jak neochotně otevřela oči, aby se na něj podívala. „Abych vás udělal, tak budete muset vyhrát další hru.“ Použil její slova, aby ji podráždil.
„Jacku… prosím.“ Zasténala. „Pokud mi to teď neuděláte, tak si to udělám sama.“ Varovala ho a on se zazubil.
„Nechejte si to na další hru, kterou vyhraju.“ Smál se, Sam najednou chytila jeho ruku, jeho prsty v ní pořád byly.
„Udělej mě, zatraceně.“ Zašeptala.
Když Jack negativně zatřásl hlavou, zavrčela na něj, začala se na jeho ruce pohybovat. Sam už se skoro udělala, používajíce jeho ruku k té rozkoši, ale pořád s ním udržovala oční kontakt.
„Sam? Jste tam?“ Zavolal ji Daniel přes vysílačku, Sam postřehla, že už to byla hodina od toho, co se posledně ohlásil.
Stisk na Jackově ruce se povolil a on se pokusil ty prsty vytáhnout, ale ten stisk se zase obnovil. „Vytáhněte je a přísahám, že vám amputuji ruku a konečně ji nechám na místě.“ Vyhrožovala natahujíce se pro vysílačku.
„Jo Danieli? Jak to jde?“ zeptala se, překvapivě klidně na to, že měla mít nejsilnější orgasmus v jejím životě.
„Dobře, asi to bude chtít ještě dvě hodiny.“ Řekl jí a Jack znovu otřel palec o její klitoris, zrovna ve chvíli, kdy stiskla komunikační tlačítko.  Podívala se na něj, chápajíce, že Danny i Teal’c museli slyšet její vášní naplněný sten.
„Jste v pořádku? Co tam vy dva děláte?“ zeptal se Danny.
„S plukovníkem si jen povídáme a hrajeme karty. Nemusíte spěchat Danieli, ohlaste se za hodinu.“ Instruovala ho Sam Daniel řekl jen ahoj a ona hodila vysílačku za nejbližší kámen.
„Povídáme si?“ zeptal se Jack a nadzvednul obočí.
„Ano, Jacku. Od té doby co mě nechcete udělat si povídáme.“ Opáčila a nechala ho vytáhnout prsty. Sam ho sledovala, uchvácená tím, jak prsty zvednul k ústům a olizoval je.
Sam měla podlý nápad a zastavila ho od olizování jeho prstů, vytáhla mu je z úst a strčila si je do úst a ochutnala svoje vlastí šťávy. J Zasténal jak se na ni díval.
Náhle jí ty prsty vytáhl z úst a vzal si balíček karet, který zamíchal. Sam promluvila první.
„Vítěz bude první nahoře.“ Nabídla.
„Domluveno.“ Zazubil se a rozdal každému pět karet. Oba si vzali karty a ani se moc nezajímali o to, kdo vyhraje, obojí bude mít stejný výsledek. Jack se přesunul, jak Sam lehce přejela její volnou rukou přes ňadra, aby ho vyrušila. Zabíralo to a upustil všech pět karet.
Sam se na něj zazubila, přičemž si bral všech pět karet nových, vzdychl, když uviděl, že nic nemá. Sam položila dolů pár sedmiček a lezla k němu s bundou v ruce. Jack si sedl a dovolil jí natáhnout obě jejich bundy, tak aby to měli pohodlnější.
„Lehněte si, jsem nahoře.“ Řekla mu a on ochotně vyhověl.
Rozkročila ho a chytila jeho erekci, spustila se na něj, oba zasténali v počátečním kontaktu. „Strčte to do mě.“ Rozkázala a Jack chytil její boky a použil všechnu jeho sílu, aby se do ní zasunul.
„Ano.“ Zasténala. Používal svoje paže, aby si pomohl zvedat ji skoro až ven. „Znovu.“ Dožadovala se a on radostně asistoval.
Jack pustil její boky a chytil její ruce, jejich prsty se propletly a ona na něm jezdila, používajíce všechnu svoji sílu. Sam měla konečně volnou cestu a taky že se udělala. Křičela jeho jméno v chraptivém stenu. Jack se usmál a převrátil je.
Ruce měl pod Sam, Jack chytil její ramena, takže celá její váha byla na jeho pažích. Zazubil se na ni a začal to do ní strkat. Sam cítila, jak se vytváří nový orgasmus a ona ho povzbuzovala. „Silněji, Jacku. Udělej to silněji.“ Nepotřeboval povzbuzovat dvakrát, přitahoval se k ní tvrději, přesně věděl co chtěla.
Rychle a tvrdě se do ní dělal a cítil se jako by měl okamžitě explodovat, vytáhl zpod ní jednu ruku a štípnul ji do jedné a potom do druhé bradavky. Potom ruku strčil mezi jejich těla a štípl ji do klitorisu, skoro to až bolelo.  Kdyby si Sam bezmyšlenkovitě neužívala tu rozkoš, jeho prsty by přišly k úrazu, ale takhle to jen sloužilo ke zvýšení potěšení z té situace.
S konečným thrustem a zmáčknutím, se oba udělali, navzájem křičejíce jejich jména. Jack se nemohl hýbat, byl hluboko v Sam, oba nechali své dýchání vrátit do normálu. „Ó můj Bože.“ Zamumlala Sam.
„S tím souhlasím.“ Souhlasil. „To bylo úžasné.“ Zašeptal.
„Jo.“ Kývla a nahnula se, aby ho políbila. Jack vzdychl a strčil svůj jazyk do jejích úst a ještě jednou otřel prst o její klitoris, tentokrát ještě něžněji.
Náhle je Samina vysílačka vrátila do reálného života. Byl to Teal’cův hlas. „Plukovníku O’Neille, majore Carterová, Daniel Jackson a já se vracíme. Už jsme připraveni vrátit se do SGC.“ Řekl jim a čekal na odpověď.
Jack zasténal a oddělal jeho rty z jejích, odtáhl se od jejího těla, navzdory jejímu naříkání, se natáhl pro vysílačku. „Jo, Teal’cu, rozuměli jsme ti. Sejdeme se tady a pak půjdeme pryč. Konec.“ Opáčil.
Sam se podívala na svého nového milence, usmála se, když jí podal oblečení, které před tím prohrála. „Díky.“ Zašeptala, a nebyla si docela jistá co ř