Titul: Pottery
Autor: Elizabeth Hayward
Překladatel: Marty
Žánr: Erotika
Páry: Sam/Jack
Hodnocení: Dospělí
Délka: Krátké
Časová osa: „Window of opportunity“
Stav: Kompletní
Synopse: Co může být tak úžasně zábavného na hrnčířství?

__________________________________________________________

„Takže, pokud by jste mohl dělat cokoliv, bez následků…“ řekla Sam s provokujícím úsměvem. „Co by jste dělal?“
„Hrnčířství.“ Řekl Jack.
„Hrnčířství? Není to trochu… nudné?“
„Ukážu vám to, pokud chcete.“ Řekl.
„Hrnčířství?“ zamračila se zvědavě.
„Hrnčířství.“ Potvrdil.
„Dobře, tak teda ano. Kam půjdeme?“
„Zůstaneme tady.“
Otevřel dveře monitorovací místnosti. Všechny stěny byly obloženy elektronickým zařízením a ve středu místnosti bylo hrnčířské kolo. Na malém stolku vedle, byly už hotové hrnce, z dřívějška. „Posaďte se, ukážu vám to- je to jednoduché.“
Sam si nervózně sedla na malou stoličku před kolem, Jack jí ukázal, že si má dát nohu na pedál, aby se kolo začalo otáčet. Hodil hroudu hlíny doprostřed a přitáhl si malou stoličku za Sam. Obtočil okolo ní paže a její ruce překryl těmi jeho.
„Uděláte tohle…“ řekl, přesunujíce její ruce, tak, aby měla palce ve středu hlíny. Tisknul jeho hruď na její záda a ona cítila jeho hebký dech na krku. Budoucí hrnec začal narůstat, ale jakmile Jack pustil její ruce a dovolil jí, aby si to zkusila sama, tak se to žalostně zhroutilo.
„Možná to bude potřebovat nějakou tu viagru.“ Řekla a začala se hihňat, najednou litující že řekla ten pochybný vtip.
Jack oddělal zmačkanou hlínu a hodil na kolo čerstvou.
„Teď to zkuste znovu – tentokrát na to ale pořád tlačte. Musíte ten hrnec nechat růst pomalu a pravidelně, jinak to zkolabuje.“
Začala znovu, pokoušejíce se soustředit výhradně na ten hrnec, ale stále byla rušena jeho tělem tisknoucím se na to její, jeho dech v jejím uchu, jeho ruce na těch jejích. Tlukot jejího srdce se zrychlil, jak se pokoušela ignorovat myšlenku na to, jak se jeho vzrušení tlačí oproti jejím zádům. „pane.“ Řekla slabě. „zamčel jste dveře?“
„Žádné následky.“ Vydechl, svůdně ji kousajíce do ucha. Usmála se a naklonila hlavu na jednu stranu, jak ji líbal na krku, jeho ruce pokračovaly v navádění těch jejích na hrnci, kde přes jejich prsty tekla hnědá tekutina. Posunoval její ruce nahoru a dolů, hladivým, plynulým pohybem přes hlínu, opakujíce pohyby jeho tělem, jak ji líbal a kousal na krku.
Jeho ruce opustily hrnec a pokračovaly v jejich pohybech po jejím těle, Sam se proti němu prohnula. Vlhké ruce se našly pod jejím tričkem, překrývajíce její břicho a ňadra hnědou kluzkou hlínou.
Vzal do dlaní její ňadra (neměla podprdu) a začal dělat kruhové pohyby okolo jejích bradavek. Sam sténala rozkoší a když hlína zaschla a ztuhla na jejích bradavkách, tak to poslalo přes její tělo přes její tělo elektrický impuls.
Přesunul ruce dolů po jejích stranách, vysílajíce záchvěvy po jejích tříslech, a pod pás jejích kalhot. Vyhledal okraj jejích sexy černých kalhotek, než jeho prsty zamotaly do tmavých chlupů, které vykukovaly přes krajkový materiál. Až tehdy se úplně pustila hrnce, sundávajíce nohu z pedálu, nechávajíce kolo, se pomalu dotočit.
Hořečnatě začala zápasit s poklopcem jejích kalhot, umožňujíce jeho rukám přístup k její vlhkosti. Jak se jeho prsty dostaly až na ono místo, něžně lechtající její klitoris, cítila, jak se jeho erekce proti jejím zádům tlačí ještě tvrději. Začala se kroutit a vrtět, otírajíce se o jeho délku, přesunujíce ho ze strany na stranu, zobrazujíce pohyby jeho ruky v jejích kalhotkách, než začal sténat spolu s ní.
Najednou vstal, odkopávajíce jeho stoličku pryč a otáčejíc ji tváří k němu, přitiskujíce její ústa k těm jeho se zoufalou vášní, energicky objevujíce hloubky jejích úst jeho jazykem. Odpověděla mu podobně, přičemž jí pomalu sundal kalhoty a odstranil promočené (soaking) kalhotky. Spadly jí ke kotníkům a ona z nich vystoupila, odkopávajíce je i s botami.
Rukou od hlíny znovu našel její klitoris a začal ho hrubě hladit jeho dlaní (nezní to divně?) jeho ukazováček dělal kruhovité pohyby okolo jejího vstupu, rozprostírajíce hlínu okolo jako nějakou dokonale krásnou masku. (tak po tomhle už je možný všechno) Cítila, jak se jí horká krev nalila do třísel a vlhkost stékala dolů po jejím stehně, (vždyť to říkám!) jak zaklonila hlavu v očekávání orgasmu, který měl vypuknout v jejím těle. Ale v té chvíli se od ní odtáhl a přetáhl jí její tričko přes hlavu.
Zamumlala protest, ale jakmile byla odložena poslední část jejího oblečení, tak přisál ústa ne její bradavku a začala na ní pracoval jazykem, lízajíce a cumlajíce ji, než byla čistá a znovu růžová. A když to udělal, položila si pravou ruku mezi nohy a používajíc její prst, si pohrávala s jejímy šťávami přes její píču (pussy) a okolo jejího pulsujícího klitorisu, pokračujíc v tom, co Jack začal.
Mezitím on obrátil svoji pozornost k její druhé bradavce, pracujíce na ní jeho jazykem, přičemž položil ruku přes tu její.
Ještě jednou Sam ucítila, že bude mít během minuty orgasmus, ale Jack ji zvedl a posadil ji na hrnčířské kolo, odtáhnul od sebe její nohy, sehnul se a začal provokovat její klitoris jeho jazykem. Studená hlína bývalého hrnce se pod ní rozplácla a posílala záchvěvy přes její tělo, jak se to dotklo její píči (tissue, papírový kapesníček asi těžko, co?), kontrastujíc s teplem Jackových úst, jak ji zlehka kousal a cumlal její klitoris, dráždíce její otvor jeho zkoumavým jazykem.
Podpírala se držením za Jackovy ruce, jak čím dál tím více toužila cítit ho uvnitř sebe. Naklonila se dopředu a odtáhla od sebe Jackovu bradu. Přitahujíce její ústa k těm jeho, mu obtočila nohy okolo pasu a přitiskla jeho ptáka (cock) oproti ní, jeho špička byla téměř u jejího pupíku.
Jack pochopil náznak. Bez jediného slova, ji naklonil dozadu a silně přitáhl její boky k těm jeho, jeho erekce se tiskla na její otvor, než do ní namazaný vlhkým bahnem a její rozkoší (je to děsně ujetý ta holka je buď nymfomanka nebo nevím), vstoupil.
Pociťujíce ho uvnitř, její tělo nenasytně chtělo víc, zkřížila mu kotníky za zády a zatlačila ho hlouběji, dělajíce chraplavé, dožadující se zvuky, stejně jako ona. Začal se pohybovat, popoháněný tlakem jejích nohou na jeho zádech, berouce do dlaní její hýždě, vlhké a kluzké od bahna. Přerušila polibek, lapajíce po dechu a posunujíce její tělo, aby se pořádně setkala s každým jeho thrustem, klouzající na vlhké hlíně, která byla na kole a lechtajíce jeho koule ledovými prsty.
Začínala křičet, její vzrušení narůstalo, snažíce se zachovat rytmus, stále narůstající naléhavosti jeho thurustů a zůstávajíce na kole, jak se pod ní hlína mačkala. Zaryla mu nehty do kůže na zádech a poškrábala mu záda, zoufale se snažíc přidržovat, všechna vnímavost reality zmizela, když konečně dosáhla bodu odkud není návratu a podlehla orgasmu. Jak vzdychala v extázi, Jack se konečně udělal, zasunujíce jeho tělo silně do toho jejího v blaženém instinktu, skoro ji shazujíc z hrnčířského kola, jak se do ní dělal.
Vyvrcholil rychle, Sam ze sebe vydala hrdelní výkřik, jak její orgasmus dočasně kulminoval a jejich hlínou pomazaná těla se svíjela dohromady v hořečnatém rytmu, než se uklidnili.

Když jejích vzrušení vyhaslo, Jack jí pomohl zpět do sedící polohy a láskyplně ji políbil. Její nohy ztratily jejich sevření a ona se ponořila do jeho objetí, opíjejíce se jeho polibkem. „Nebudeš si to pamatovat, ale miluju Tě.“ Zamumlal.
„Nebudu si to pamatovat, ale taky Tě miluju.“ Opáčila.
Potom se očistili, jak nejlépe mohli, hlínu měli na tvářích, ve vlasech, přes většinu jejich oblečení a rozpláclá přes většinu monitorovací místnosti. Bylo to jedno. Za krátko, řekl Jack, je smyčka vrátí o deset hodin zpět a ona si nebude pamatovat nic z tohoto incidentu.
„Takže, majore.“ Řekl, obtáčejíce okolo ní ruce a líbajíce ji. „Co si teď myslíte o hrnčířství? Nudné?“
„Ne stylem, jakým to děláš.“ Opáčila s ohněm v očích. „Můžeme to udělat znovu?“
„Oh, ano.“ Řekl hladově. „Mockrát.“
Jejich rty se střetnuly. Najednou tam bylo ostré světlo. Čas se resetoval.
„Takže, pokud by jste mohl dělat cokoliv, bez následků…“ řekla Sam s provokujícím úsměvem. „Co by jste dělal?“
„Hrnčířství.“ Řekl Jack.
„Hrnčířství? Není to trochu… nudné?“
„Ukážu vám to, pokud chcete.“ Řekl…