Titul: Pouhý okamžik
Autor: StargateBarbie
Překladatel: Alis
Žánr: Erotika/humor
Páry: Sam/Jack
Hodnocení: Dospělí
Délka: Krátké
Časová osa: 8.série
Stav: Kompletní
Synopse: Daniel viděl, co neměl...

__________________________________________________________

Daniel rychle zavřel dveře, prudce se otočil a opřel se o ně zády, jako by bránil vstupu těm, kteří by chtěli rušit. Srdce mu zběsile tlouklo a z čela mu po krku stékal studený pot, který se mu hromadil za límcem. Nepravidelně dýchal a přes ústa si dal ruku, tak nějak mu bylo špatně. Bylo jasné, že v místnosti, do které bez rozmyšlení vstoupil, se stalo něco zneklidňujícího. Potřásl hlavou, zamrkal, ale nefungovalo to. A nakonec došel k závěru, že to, co ho na chvíli oddělilo od ostatního světa, mu naopak do jeho mysli vrylo to, co viděl, ještě hlouběji.

Udělal obličej a narovnal se, jak kolem něj procházel jeden mariňák a tázavě se na něho díval. Opírat se o dveře Jackovy kanceláře, jako kdyby právě viděl ducha nebo něco horšího ….. nebyl zrovna ten nejlepší nápad, když chtěl, aby to, co se tam právě teď dělo (oh bože!), zůstalo ve zmíněné místnosti.
Jeho podvědomí nevědomky upozornilo jeho pocity. Cítil se tak nějak zrazený. Jako by před ním schovávali nějaké velké tajemství a on měl na ně v podstatě právo. Cítil se jako dítě a taky zahanbeně.
No a taky trapně. Jak se jim po tom, co tohle viděl, bude moct ještě někdy podívat do očí?
Tohle. Viděl Jacka, měl zavřené oči a hlavu měl zvednutou směrem ke stropu, ústa se mu pomalu pohybovala, jak ztěžka dýchal. Jeho sako viselo za ním, tričko měl vytažené z kalhot a vyhrnuté, takže bylo vidět jeho bílé tílko a také pruh opálené kůže na jeho břiše a jeho šedivé chlupy. Měl široce roztažené nohy, ležel ve své kožené židli, která teď byla odsunutá kus od jeho mahagonového stolu, aby tam bylo dost místa pro ženu, která klečela mezi jeho stehny. Jednou rukou se držel opěradla židle a tou druhou si pohrával s jejími blond vlasy. Pramínky jejich vlasů mnul mezi prsty, zatímco ona se pohybovala nahoru a dolů. Sam měla své tričko vyhrnuté nad prsa, která přetékala přes okraje její podprsenky, její tmavě červené bradavky byly vystaveny chladnému vzduchu klimatizace. Vypadala jako prostopášná žena, jak se soustředila, vzrušením se jí chvěly řasy. Měla rozcuchané vlasy a červené tváře. Rty se jí třpytily, ústa měla pevně semknutá kolem Jackova penisu.
Tahle scéna trvala asi jen tři sekundy. Ale jak byl Daniel v šoku, jen tu stál a zíral, zcela zděšený tím, co tu viděl, dokud Sam náhle nezasténala a Jak prudce neotevřel oči právě v okamžiku, kdy se Daniel spěšně, ale opožděně dal na ústup.
Když byl v prostoru brány, vyhýbal se pohledům všech, maličko se usmál na Teal´ca a mávl rukou.
„Myslím, že Sam tu bude za moment, Teal´cu.“
Ten se na něho pozorně zadíval a uklonil hlavu, že jeho slova bere na vědomí. Šlo jen o pár minut zpoždění, takže nebylo třeba si dělat starosti.
Daniel se zatím snažil přemýšlet o důležitých detailech nadcházející mise, ale bezúspěšně. Starobylá Minoanská společnost, podobná Zemi světla. Přátelští a laskaví lidé, kteří byli nadšení dozvědět se něco víc o svém původu. Saminy rty, jemně sající Jackův penis.
„Ugh!“
„Není ti dobře, Danieli Jacksone?“
Daniel si stiskl nos. Zčervenal, zamrkal, jak byl Teal´c zvědavý, což u něho nebylo obvyklé.
„Ne, ne, je mi fajn. Jen jsem potřeboval kýchnout.“
Tel´c zvedl obočí, ale neřekl nic, znovu se zadíval na bránu a posunul si svou tyčovou zbraň do pohodlnější polohy. Daniel se na ni zadíval a zbledl. Proklínal Jacka a Sam. Byl si jistý, že takhle se musí cítit ten, kdo přistihne své vlastní rodiče při sexu!
Jeho pozornost upoutaly kroky a Sam rychle vešla do místnosti. Snažila se rukou si upravit vlasy. V jejích modrých očích bylo možné vidět jasný záblesk stěží skrývaného vzrušení.
„Omlouvám se, že jdu pozdě, jste připravení?“
Daniel přikývl, díval se všude, jen ne na ni. A Teal´c jako obvykle řekl svoje zajisté.
Sam se zářivě usmívala a Daniel si nemohl pomoct a podíval se na její ústa. A když se jeho vlastní penis zachvěl, pocítil zděšení. To je špatně! Z mnoha úhlů pohledu.
Brána se dala do pohybu a tak upoutala jeho pozornost. A právě tehdy bylo slyšet z řídící místnosti Jacka.
„Okay, máte zelenou. Užijte si to s těmi mimozemskými diplomaty.“ Zadíval se Sam do očí a s úsměvem dodal. „Pokuste se nic nevyhodit … do vzduchu. (Originál: Try not to blow anything …. up. Vezmeme – li v úvahu blow job, který Daniel viděl, hezká hříčka).
Sam se vyzývavě usmívala a odpověděla. „Pokusím se, pane.“
Daniel šel za ní směrem k bráně a zasténal. Měl pocit, že tahle mise nebude stát za nic. (This mission was going to suck.)
Protočil panenkami.
Špatně zvolené slovo.
KONEC