http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> http://www.w3.org/1999/xhtml"> Sam and Jack

Titul: Sam’s present
Autor: Obsessed
Překladatel: Marty
Žánr: romance/erotika
Páry: Sam/Jack
Hodnocení: dospělí
Délka: krátké
Časová osa: nezařazeno
Stav: dokončená
Synopse: Jack pro má pro Sam opravdu osobitý dárek k narozeninám.

______________________________________________________________

Samina párty už se blížila ke konci, její otec a Martouf odjeli už s generálem Hammondem a Daniel byl trochu opilý, na to aby zůstal déle. Usmála se a vytrhla mu pivo z ruky.
„Ještě jsem nedopil.“ Protestoval.
„Už jste měl dost, Danieli. Nechci aby jste se mi tady pozvracel.“ Řekla.
„Miluju vás, Sam.“ Řekl opile než spadnul na pohovku.
„Carterová.“ Pronesl Jack, přicházejíce z kuchyně. Lehce poskočila a otočila se na jejího VD.
„Pane.“
„Už půjdu.“ Řekl. „Všechno nejlepší.“
„Děkuju.“
„A dárek vám dám později. Nezapomněl jsem na to.“ Dodal rychle. „Nezapomněl jsem na vaše narozeniny, jen jsem si zapomněl dárek.“
„To je v pořádku, pane, věřím vám.“  Řekla usmívajíce se. „Přinejmenším mi můžete aspoň dát polibek.“
„S radostí.“ Řekl Jack trochu moc nadšeně. Vzal ji za ruku a jemně ji políbil na tvář, potom zmizel z pokoje. Chtěla ho následovat a vyprovodit ho, ale byla zastavena Janet.
„S Teal’cem vezmeme ty dva domů.“ Řekla ukazujíce na spící Cass a přiopilého Dannyho na pohovce. „Všechno nejlepší, Sam.“
„Děkuju, Janet.“ Usmála se o objala její přítelkyni. Teal’c se k nim přiblížil a kývl na Sam.
„Všechno nejlepší, Samantho Carterová.“ Řekl.
„Děkuju, Teal’cu.“ Teal’c potom zvednul Daniela a následoval Janet, nesoucí Cass. Sam zůstala sama.
Podívala se na dárky na kuchyňském stole a usmála se. Nic od Jacka, ale věřila mu. Bylo mu připomněno, že bude mít narozeniny, tak týden před tím, když se jí Danny ptal, co chce k narozeninám. Byla trochu rozrušená z jeho dárku, znovu jako dítě. Usmívajíce se a cítíce se tak trochu vyčerpaně se rozhodla pro sprchu, trochu horké vody, než půjde do postele. Vysvlékajíce se a odkládajíce oblečení do koše na prádlo, si vzala ručník, vešla do koupelny a pustila si sprchu. Popadla nějaký sprchový gel, otevřela dveře a vešla dovnitř.
Umývala si záda, tvář měla otočenou nahoru ke sprše a najednou ucítila průvan. Na zádech ucítila ruce, které jí okamžitě začaly masírovat záda, ramena a krk. Ruce na jejím krku začaly konečky prstů lechtat její krk. Vzdychla, byla si jistá, že sní když prsty nahradily rty. Jemné, ale silné rty zaplavovaly její krk polibky. Ucítila jazyk jezdící nahoru a dolů po jejím krku, potom dolů po jejích zádech a na kříži ji začal zase líbat. Ruce měl něžně na jejím pasu, hladějíce ji. Jazyk potom znovu přejel po jejích zádech nahoru a ona znovu zasténala. Ta rozkoš byla tak nezměrná, že se skoro udělala. Ruce zůstaly na jejích ramenech a otočily ji tak, že stála tváří v tvář Jackovi.
„Sním?“ zeptala se šepotem.
„Doufám, že ne.“ Zašeptal Jack zpět.
Přitisknul se k ní tak, že mohla cítit jeho erekci oproti jejímu stehnu. Vodu skoro nevnímala, jen Jacka. Vášnivě ji políbil, s rukama na jejím pozadí, takže ji k sobě mohl přitisknout ještě blíž. Když to udělal, Sam zasténala a usmívající se Jack přejel jazykem dolů a nahoru po jejím krku. Potom začal její tělo zaplavovat polibky, pomalu se přesunujíce dolů, užívajíc si každý polibek, protahujíce ho. Přejel špičkou jazyku přes její ztopořenou bradavku a prsty přejel dolů po jejím břiše. Prsty byly následovány rty a jazykem ,než se vrátil znovu k jejím rtům.
„Oh Jacku.“ Zasténala. Přitlačil ji ke zdi s rukama okolo ní a zasténal, jak do ní vstoupil. Rytmicky ji zvedl a opřel o stěnu, zasunujíce se do ní co nejdál. Chvilku nic nedělal, jen ji zlehka políbil. Prvně začal pomalu, ale jak v nich obou začínala být touha po vyvrcholení očividná, tak se začal pohybovat rychleji a rychleji. Sam sténal jeho jméno, jak zvětšil rychlost, jeho sílu, dotlačujíce ji k orgasmu. Náhle vyštěkla jeho jméno v rozkoši a v překvapení, jak se udělala. Sténajíce znovu a znovu si ho k sobě přitáhla blíž, pevně ho objímajíc jak se do ní udělal křičejíce její jméno.
„Ou.“ Řekl, jak se z ní vytáhl. Pěkně dlouze ji políbil. „Bože, jak moc Tě miluju.“ (ne Boha, jo,? :oD)
„Taky Tě miluju.“ Řekla
„Všechno nejlepší.“