Titul: Společný hotelový pokoj
Autor: AQ
Překladatel: Dena
Žánr: Romance/Sex
Páry: Sam/Jack
Hodnocení: Dospělí
Délka: Krátké
Časová osa: Neurčeno
Stav: Kompletní
Synopse: Letectvo to prostě nezvládlo... A ani ti dva nemohli dál bránit svému srdci.

______________________________________________________________

Někdy vás práce v letectvu zavede tam, kam by vás nikdy nenapadlo, že vás zavede. Někam dál než byste si představovali a s někým jiným než byste si představovali. To, jak se tam budete chovat nechá letectvo na vás. Určitě nic nepředpokládá, když dá dva lidi opačného pohlaví do jednoho pokoje. Letectvo nemá předsudky, letectvo nikdy netuší... letectvo jenom ví a porušuje.

Sam a Jack se vrátili z města do hotelu, ve kterém měli následujících několik dní bydlet. Prošli halou a nastoupili do hotelového výtahu. Dveře se zavřeli a oni osaměli. Jack se na ni podíval, naklonil se a jemně ji políbil. Ano, v práci kolegové, v soukromí milenci. Celkem to šlo a celkem to klapalo. Jack sáhl Sam pod sukni a přejel prsty přes její spodní prádlo. Opětovně ji políbil. Tentokrát víc divoce než předtím. Vsunul svůj jazyk mezi její rty, zavřel oči a oddal se tomu, jak ho přijala. Objala ho pažemi okolo krku a jediným pohybem mu naznačila, kde chce ona mít jeho ruce.

„Ššš, slečno,“ ještě ne,“ tišil ji. „Pamatuj, kde jsme.“

„Toužím tě mít u sebe, víš o tom?“ zažadonila.

„Budeš toužit o to víc, když tě ještě nechám čekat.“

Výtah se zastavil a přistoupil starší pár.

„Madam,“ pozdravil Jack dámu oblečenou do tvídového kostýmku.

Sam se zase usmála na staršího muže a kývla na pozdrav.

„Takový hezký pár, viď?“ zašeptala ta dáma svému muži do ucha. O chvíli později se dveře otevřeli v jejich patře a oni vystoupili. Zamířili ke svému pokoji. Jack odemkl a vešel dovnitř. Nechal otevřené dveře pro Sam. Vešla až za delší chvíli po něm, protože ještě prohodila pár slov s někým na chodbě. Když vešla dovnitř, nikde ho neviděla. Zavřela dveře a... příšerně se vyděsila. Jack čekal schovaný u zdi, kterou předtím otevřené dveře zakrývaly.

Jack ji rychle chytl do náručí a přitlačil ke dveřím. Vroucně ji políbil. Sam ho ale odstrčila.

„Co to sakra děláš? Víš, jak jsem se lekla?“ křikla po něm.

„Promiň, Sam. Byla to legrace.“

„Myslela jsem, že nám nejde o legraci, ale o romantiku.“

„Cítíš se vyděšená?“

„Co prosím?“

„Tak ano?“

„Ano, cítím. Vyděsil jsi mě k smrti!!!“

„Cítíš ten adrenalin, který prostupuje tvým tělem?“

Zmateně na něj pohlédla.

„Nepřipomíná ti to něco? Vzrušuje tě to?“

Místo odpovědi se svezla podél dveří na zem a dala si hlavu do dlaní. Začala se smát.

„Majore, já si teď hodlám dát sprchu. Neodmítnu společnost. Zvlášť ne tu, která po mě ve výtahu vyžadovala jistý úkon,“ sklonil se k ní.

Podívala se na něj a usmála se.

„No, já nevím. Byl jsi zlobivý kluk.“

„Právě proto se musím nějak omluvit. Budu čekat.“ Poslední slova skoro zašeptal. Po tom, co odešel do koupelny Sam zamkla dveře a vyvěsila telefon. Toužila se rozběhnou za ním, ale nechtěla vypadat nedočkavě. Vešla do ložnice a porovnala tam nějaké věci, které tam ráno nechali. Pak už to nemohla vydržet a šla za ním do koupelny. Zastavila se ve dveřích a jen se dívala na obrys jeho postavy. Byl svalnatý, ale přesto štíhlý. Měl nádherné tělo. Zasmála se. Otočil se po ní a typicky zvedl své obočí.

„Pojď sem ke mě,“ řekl s úsměvem. Rychle ze sebe stáhla oblečení a připojila se k němu. Přitiskl ji k sobě. Teplá voda stékala po jejich tělech. Sam byla brzy také celá mokrá. Kompletně mokrá. Projel rukou její mokré vlasy, pak ji políbil na čelo, na nos, na rty... posunoval se stále níž... líbal ji na krk... ale pak se zastavil. Opřel ji o stěnu, která byla horká od dopadajících kapek. Přejel jí rukou po prsou, po jejím štíhlém pase, hladil ji po hýždích, pak po vnitřní straně stehem. Dostal se až tam kde ho celou dobu chtěla mít. Jemně nahmatal její poštěváček a několikrát přes něj přejel prsty. Slabě, silněji, pak zase slabě. Když viděl slast v její tváři, zapříčinilo to ještě větší erekci jeho přítele ´tam dole´. O něco zrychlil pohyb ruky. Sam slabě zasténala. Jednu svoji nohu obtočila kolem jeho pasu. Odtáhl svou ruku, přitiskl se k ní ještě víc a pomalu do ní vnikl. Byla opřená o zeď, veškerou práci boků nechala na něm. Jenom si užíval jeho přítomnost tak hluboko ve svém těle.

„Bože! Jacku,“ zašeptala, když vzal do úst jednu její bradavku a začal ji zlehka sát. Další a další poryvy slasti zmítali jejím tělem. Kdyby byla schopné přemýšlet, řekla by si, že to je nejlepší omluva jakou kdy od někoho dostala. Svými ústy se věnoval jejím ňadrům, svou střední část pro změnu věnoval nejteplejší části jejího těla. Jednou rukou ji držel, aby mohla pohodlně stát a druhou se věnoval jejímu rozkroku. V potlačovaném orgasmu zaryla nehty do Jackových zad. Neustále se v ní pomalu pohyboval. Až moc pomalu na její vkus.

„Sam,“ zašeptal jí do ucha. „Chci abys byla se mnou.“

„Ano, Jacku, budu. Budu s tebou,“ řekla sotva slyšitelně, a pak splynuli v jednom orgasmu. Vnímali jeden druhého, Jack cítil kontrakce v jejím těle. Oba zrychleně dýchali. Zůstali stát přitisknuti na sobě ještě asi další minutu. Pak ji Jack pomalu pustil.

„Musím vám vzdát hold, majore. Byla jste skvělá,“ řekl a divoce ji políbil. „Co kdyby ses zatím osprchovala, zlato? Já mezitím skočím pro nějaké jídlo,“ řekl se smíchem.

„Jacku, jsou dvě ráno. Pokojová služba teď nefunguje.“

„Půjdu do toho obchodu přes ulici. Borůvkové palačinky. Co říkáš?“

„Dobře. Já se asi mezitím vykoupu. Potřebuju si odpočinout.“

„Tak fajn,“ letmo ji políbil, sáhl po jednom z ručníků, omotal si ho kolem pasu a vyšel s koupelny. Sam si napustila vanu plnou teplé vody. Pak se do ní ponořila a jen klidně vnímala teplo.

Jack se rychle oblékl a zamířil dolů. Nejprve zašel do jednoho z malých obchůdků na rohu a koupil tam jednu šlehačku. U pokladny zaplatil, vyšel ven a zamířil do vedlejší palačinkárny. Zběžně mrkl na nabídku.

„Mohu vám nějak pomoci,“ zeptala se prodavačka, když Jack došel k pultu.

„Ano, madam. Chtěl bych si objednat borůvkové a čokoládové palačinky. S sebou, prosím,“ řekl a usmál se. Potom, co zaplatil se vrátil zpátky so hotelu. Vyjel nahoru výtahem (nemohl si samozřejmě nevzpomenout, co se stalo, když jel nahoru naposledy), pak prošel chodbou a nato už odemkl dveře od pokoje.

„Sam?“ zavolal. „Jsem zpátky s jídlem.“

Vešel do koupelny, ale Sam tam nebyla. Voda už byla vypuštění. Jack šel do ložnice a našel ji, jak leží nahá na posteli. Tedy nahá vlastně nebyla. Vlastně byla, ale měla přes sebe přehozenou deku. Ležela na boku ve fetální poloze.

Sedl se vedle ní na postel a jídlo položil na noční stolek. Jemně ji pohladil po tváři. „Hej, krásko,“ zašeptal.

Sam pomalu otevřela oči a zamrkala proti ostrému světlu.

„Jak je možné, že jsi mi usnula, co?“

„Jsou skoro tři,“ vysvětlila omluvně.

Jack ze sebe beze slova shodil všechno oblečení, přešel ke dveřím, zhasl a lehl si vedle ní. Přitiskl si její záda na svůj hrudník a pravou rukou ji obejmul okolo pasu. Políbil ji na spánek.

„Necháme to na ráno, ano?“

Místo odpovědi se mu vrátilo pomalé rytmické oddechování.

 

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

 

Sam se ráno probudila první. Do místnosti pronikaly ranní teplé sluneční paprsky. Zamrkala a věnovala svůj pohled budíku. 9:15. Ještě mají necelé tři hodiny než se budou muset začít chystat na tu hloupou konferenci. Sam se otočila a položila si hlavu pod Jackovu bradu. Jeho ten pohyb ale probudil.

„Sammie?“

„Mhm, Jacku?“

„Jaká byla noc?“

„Plná sladkých a erotických snů.“

„A o čem přesně jsi snila?“

„O tobě!“

„No né. A o čem jsi o mě snila?“

„Že jsem se ráno probudila, a že jsi mě držel, a pak jsme se líbali a mazlili... a pak jsme se milovali.“

Jack se zhluboka nadechl a usmál se.

„Ale milovali jsme se včera.“

„To vadí?“

Zarazil se. Nevěděl co jí na to říct. Naštěstí pokračovala. „Jacku, poslouchej mě. Za dva dny odtud odjedeme a kdo ví, kdy budeme mít příležitost si spolu zase takhle užít. Být spolu 24 hodin denně a milovat se, kdy se nám zlíbí.“

„A chtělo by se ti teď hned.“

„myslím, že před minutou bylo pozdě,“ zašeptala a dala mu pusu na bradu. „Chci tě, Jacku. Miluj mě.“

Sam se zvedla na lokti a pohladila ho po tváři. Pak se přesunula a sedla si mezi jeho stehna.

„Je mi zima,“ poznamenala.

„Zima? Za chvíli budeš hořet.“

„Ach jo, vy chlapi,“ zavrtěla hlavou, popadla látku, kterou byli zakrytí, když spali a přehodila si ji přes záda. Pak už se věnovala jen Jackovi. Hladila ho na prsou, na stehnech... jenom jedno místo neustále vynechávala. Předklonila se a přejela jazykem přes jeho prsní bradavky. Mezitím rukou sjela dolů a něžně uchopila jeho přirození. Neustále líbala jeho hruď a přitom se rukou věnovala ´podvozku´. Jack ji ale taky nenechal bez péči. Pečlivě hladil každý kousek její horké kůže...

„Potřebuju tě, Jacku,“ pošeptala mu do ucha. Pak posunula svou pánev dopředu a pomalu na něj nasedla. Jack položil dlaně na její boky a pomáhal jí v rytmických pohybech.

Sam sténala stále hlasitěji a dýchala stále rychleji. Jack na tom byl stejně. Ale přece jenom chytil ten pravý okamžik a posadil se tak, aby se nemohla dál pohybovat. Cítil jak celé její poševní svalstvo rychle pulsuje v přicházejícím orgasmu. Sam chvíli tiše seděla a pak překvapeně otevřela oči.

„Co to děláš?“ chtěla vědět.

„Oddaluju tvůj orgasmus,“ řekl s úsměvem.

„Ale já jsem se tě o to neprosila,“ šeptla mu do ucha a opatrně ho kousla do ucha.

„Bude se ti to potom líbit.“

„Nesnáším tě, Jacku. Chci to!“

„Ještě ne. Máš hlad?“

„Ano, mám. Na orgasmus.“

„Mám palačinky.“

„Fajn, sem s nimi.“

Natáhl se na noční stolek pro krabici s palačinkami. Jednu vytáhl a dal jí kousnout. Nutno podotknout, že byli neustále spojení. Ukousla trochu palačinky a zaklonila se, aby ji mohla náležitě vychutnat. Ona vychutnávala palačinku,m on pohled na její tělo. Pak jí podal jednu celou borůvkovou, protože věděl, že je má ráda. Nechal ji, aby si ji mohla sníst. Uvolnil sevření. Sam se na něm začala pomalu pohybovat.

„Co je v tom pytlíku?“ zeptala se, když si všimla ještě další věci, kterou přinesl.

„Dezert, Sammy,“ odpověděl. Sáhl do pytlíku a vytáhl nádobu se šlehačkou. Sam nechápavě pozvedla obočí. Přes to, že nesouhlasila, Jack z ní vyklouzl a položil ji na záda na postel. Odstranil ze šlehačky víčko a odhodil ho za sebe.

„Máš na ni chuť?“ zeptal se.

Kývla.

Šplíchl jí trochu šlehačky do pusy. Pak ji políbil a slízl trochu sladké šlehačky z jejích rtů. Jack se od ní odklonil a dal trochu šlehačky na každou z jejích bradavek. Pak pomalu z každé z nich šlehačku slíbal. Obkroužil každou jazykem, líbal je a sál, nedovolil, aby byť jen kousek šlehačky zůstal. Jeho rty se stále věnovaly její horní části. Ruce měl v tu chvíli ale někde jinde. Roztáhl jí nohy a znovu vzal do ruky šlehačku. Nasprejoval trochu šlehačky na Samin hrudník, pak se posunul níž a ze sladkého bílého krému jí na břiše vytvaroval srdíčko. To ale nebyla nejnižší část, kam se ve svých hrátkách chtěl dostat. Šlehačka našla své místo a na Saminých stehnech. Dál ale Jack nepokračoval. Pomalu posunoval svůj jazyk, po všem místech, kde měla šlehačku. Ihned po tom, co Sam důkladně očistil, vzal znovu do ruku nádobu se šlehačkou a nasprejoval ji na Samin podbřišek. Rychle se jí podíval do tváře a pak nasprejoval trochu šlehačky na její klitoris. Doslova cítil, jak se pod ním prohnula. Posunul se níž a zabořil svůj obličej do jejího klína, aby mohl očistit její nejtajnější místo. Chuť šlehačky se Saminou osobní vůní... jenom z toho málem dosáhl orgasmu. Odbornou prací svého jazyka a rtů přivedl Sam blízko vrcholu, ale ne přes něj

„Jacku, já už to nevydržím,“ zasténala. „Chci tě v sobě cítit,“ škemrala ve vlnách opadávajícího vzrušení, které by bylo v několika vteřinách přešlo v orgasmu. Jack se na ni beze slova podíval, chytil její zápěstí a dal jí ruce za hlavu, kde je jemně přitiskl k posteli tak, aby se nemohla bránit. Našplíchal jí trochu šlehačky na rty, trochu na krk a trochu na prsa a opět je pomalu slíbal. Pomalu a pečlivě, tak aby nevynechal jediné místo. Pak se nad ni naklonil a jemně do ní vnikl. Pohyboval se pomalu, ale po chvíli ho Saminy výkřiky dohnaly k větší rychlosti.

„Jacku,“ vykřikla. Dýchala tak přerývavě, až Jack dostal strach, že se udusí. Cítil, jak se jí svaly rychle stahují okolo jeho penisu. Věděl, že i tentokrát se jim podaří dosáhnout vrcholu společně. Přitiskl ji k sobě. Pevně obtočila své paže kolem jeho zad a přitiskla svou tvář na jeho hrudník. Jack věděl, že nikdy nezapomene ten okamžik, kdy konečně slastně vykřikla do jeho kůže.

konec