http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> http://www.w3.org/1999/xhtml"> Sam and Jack

Titul: Stars in their eyes
Autor: AC
Překladatel: Marty
Žánr: erotika
Páry: Sam/Jack
Hodnocení: dospělí
Délka: krátké
Časová osa: nezařazeno
Stav: dokončená
Synopse: Sam je panna...

______________________________________________________________

Jack je zapsal v hotelu blízko letiště. Než šli na večeři, tak si trochu zaplavali. Sam se teď okolo něj cítila mnohem uvolněnější. Byla tak vzrušená událostmi dne, že její polibek na dobrou noc byl mnohem intenzivnější, než obvykle. Oba ztěžka dýchali, když se konečně odtáhla zpět.
„Sammie?“ zeptal se.
„Sam se nachytala, jak se na něj usmívá. Milovala toho muže. Nebylo žádné jiné slovo, které by její city k němu dokázalo popsat. Přejel prstem od její šíje až k jejím bokům, vyvolávajíc záchvěv rozkoše. Když jeho ruka začala cestovat zpět, vklouzla pod její tričko, zanechávajíc ohnivou stopu na její kůži.
„Řekni mi co chceš, Sammie.“ Zašeptal.
„Chci jen tebe.“ Opáčila.

Znovu jí zajel rukou pod tričko a náhodně rukou cestoval po jejích zádech. Sam se zatřásla, zavřela oči, přičemž otřel rty o její krk. Přitáhla se k němu blíž, obmotala mu ruce okolo krku a vzdychla, jak políbil její citlivé místo. Nadechla se jeho vůně, kombinace kolínské, chloru z bazénu a malého náznaku potu, a ucítila, jak se její tep zrychlil.
Když rukou zamířil dopředu, aby se dotkl jejího ňadra, uskočila zpět s polekaným vyštěknutím.
„Sam?“ Podíval se na ni, překvapeně. „Co se děje?“
Zčervenala a podívala se dolů na její třesoucí se ruce. „Um, nic, nic se neděje, já jen…“
Něžně se natáhl dopředu, položil jí ruku na tvář. „Nebudeme dělat nic co pro tebe nebude pohodlné.“ Nadzvedl obočí a usmál se. „Odhaduji, že asi nejsi moc zkušená, že?“ Sam zatřásla hlavou. „Nezraním Tě, ale Bože, tak moc Tě chci.“
Ovládající se touha v jeho hlase, vyvolala další záchvěv a ona zvedla ruku, aby se dotkla té jeho. Chtěla ho, věděla že ho chce, ale mohlo by to být pohroma, kdyby mu to neřekla. Rozhodnutě se na něj podívala. „Spíš naprosto nezkušená, Jacku.“
Prudce se odtáhl. „Ne?“ Nedůvěřivě na ni zíral, vypadal jako divoké zvíře ochromené září světel. „Ty jsi panna?“
Oněměle kývla, ptajíce se sama sebe jestli toho bude nechat, jestli si myslel, že styk s její nezkušeností je víc zodpovědnosti, než kterou by chtěl. Kousla se do spodního rtu, zírajíc na jeho naklánějící se tělo, oblečené v kraťasech a tričku na spaní.
Jack se zhluboka nadechl a ruku přemístil na její rameno. Sedící vedle něj na posteli, v pokoji osvětleném jen malou lampičkou, najednou vypadala velice mladá, její vlasy stáhnuté dozadu a z její tváře byl odstraněn make-up. Ale za nervózní pozicí jejích ramen a za opatrně prázdným výrazem její tváře, její oči zářily touhou a příslibem. Posunul se na madraci, jak se jeho vzrušení náhle probralo k životu, zadržel vzdech.
Přisunul se ní blíž. „Dobře. Můžu to udělat.“ Odpověděla prohnaným úsměvem nad vyděšeným tónem jeho hlasu.
„Opravdu, Jacku? Zníš jak by jsi byl vystrašenější než já.“
Nemohl si pomoct a začal se smát s ní. Bože, už to byli roky co byl s nějakou pannou. Ale Sam si zachovávala svůj smysl pro humor, takže nemohla být tak nervózní, ne? „Znáš základy… um.“ Nevěděl jak dál a zčervenal. „Víš, co budeme dělat, že?“
Její hlas byl plný veselí. „Ano, znám potřebnou fyziku.
„Dobře, to je dobré.“ Blábolil. „Mám nějaké kondomy, takže se nemusíme bát neplánovaného otěhotnění. A na večeři jsi měla nějaké víno, takže to ti pomůže se uvolnit.“ Skoro se zastavil  při pohledu na sarkastické prohnutí jejího obočí, ale pokračoval. „… začnu pomalu, takže budeš připravená až my… um, radši, až já…“ Pořádně zčervenal, jak ho slova konečně zklamala.
Sam se pokoušela nechat svoji tvář neutrální. „Budu mít po přednášce i zkoušky?“
„Zkoušky?“ Pořád měl nějak svázaný jazyk.
„Jo, co třeba nějaké porno?“ Pokračovala a začala se bezmocně smát zaraženému výrazu na jeho tváři. „Radši si vezmu nějaký papír na poznámky. Nesnáším, když prošvihnu něco důležitého, kvůli tomu, že nedávám dostatečný pozor.“
Jack protočil panenkama a zadržel ji, přitiskl ji na madraci. Pokračovala ve smíchu a začala lapat po dechu, jak ji začal lechtat.
„Šprtka.“ Nadával a kousal ji do ucha.
„Na to jsi přišel až teď?“ zašeptala s drzým úsměvem.
Sklonil hlavu, aby ji políbil, smyslně vjel jazykem mezi rty a byl potěšen, když okolo něj obtočila ruce. Zvednul boky a umístil je oproti ní a rychlý vdech mu oznámil, že si je vědoma jeho vzrušení. Pokusně se k němu prohnula, vzdychajíc náhlou záplavou pocitů.
Sténajíc, Jack přitiskl jeho tělo k tomu jejímu jak nejvíc to šlo, ztrácejíc se ve sladkosti jejího polibku. Pomalu se pod ním kroutila, učíc se pocitu jeho těla zvažujícího se na ni, svalům na jeho pažích a napětí v jeho zádech, jak zajela rukou pod jeho tričko. Jeho rty se přesunuly k jejímu krku a Sam při náhlém proudu tepla praštila hlavou na madraci.
„Jacku.“ Vzdychla. Jako odpověď si k sobě Jack přitáhl ještě blíž, a jeho záda se prohnula pod zkoumáním jejích prstů.
Najednou se z ní skutálel, lehl si na záda a lapal po dechu. Zmateně se opřela se o loket a ptala se co je špatně.
„Jsem v pořádku.“ Vzdychl, zabraňujíc její otázce. „Jen… potřebuju trochu zpomalit.“
Její oči svítily touhou. „Proč?“ zeptala se tiše.
„Hej, řekla jsi, že znáš fyziku tohohle.“ Opáčil. „Potřebuju, couvnout, trochu se zklidnit, nebo se udělám než se cokoliv stane.“
„Oh.“ Sam si najednou uvědomila, jak rozdílné je milování od lekcí které se dávali ve škole nebo neurčité narážky které slýchala od jejího bratra a jeho přátel. Znovu si přála, aby jej matka ještě žila a aby se jí mohla zeptat na tyhle věci, radši než aby je hledala v knize nebo od nervózních dospělých, kteří jí nechtějí dát mnoho informací.
Jack ji popadl za ruku a přitiskl si její prsty k jeho rtům. „Bude to v pořádku, Sammie.“ Slíbil. „Ujistím se, že jsi si to užila.“
Zčervenala, vzpomínajíc na naléhavost, kterou cítila před tím. „Myslím, že to nebude problém.“
„Možná ne, ale každý je poprvé nervźní a gentlemani se vždy ujistí, že se jejich dáma uspokojí první.“
Radost a údiv naplnily její výraz. „Jsem?“
„Jsi co?“
„Tvoje dáma?“
Přitáhl si ji do svého objetí, pevněji objímajíc a ptajíc se, ne poprvé, proč si byla tak nejistá jeho náklonností. Co se stalo ,že si najednou nebyla tak jistá sama sebou? „Ano, Sam. Jsi.“
Oněmělá štěstím, mu položila hlavu na hruď, poslouchajíc bušení jeho srdce. Tiše leželi pár minut, než Sam začala pohybovat rukou pod jeho tričkem. Viděla jeho obnaženou hruď už dřív na bazéně, ale nedotýkala se jí a chtěla si hrát s chlupy na jeho hrudi. Jack dál ležel a mírně se usmíval, v klidu ji nechal zkoumat jeho tělo, jak zvedla jeho tričko, potom pomalu otřela tvář o jeho vlnité chlupy.
Zvednul ruce, aby si sundal tričko a potom zůstal odpočívat na polštáři, přičemž Sam začala s pečlivým zkoumáním jeho hrudi. Usmívala se na něj a vytáhla si gumičku z vlasů, které hned potom spadly okolo její tváře až na jeho hruď. Jedna její ruka cestovala přes jeho břišní svaly, zastavujíce se na jeho pupku, potom se otřela o chlupy pod ním a zmizela v jeho kraťasech, které byly v okamžiku dost těsné. Druhá ruka se pomalu otírala o jeho bradavky. Když k němu znovu přitiskla její hladkou tvář, vzdychal, přejíc si, aby měl dost silnou vůli na to, aby takhle zůstal navždy.Znovu se zvednula a rukama pobíhala v jeho vlasech, potom přes jeho čelo a lícní kosti. Jeho oči se znovu otevřely a Sam byla najednou polapená v jejích sametově hnědých hloubkách, chytil její prsty, políbil je a potom si jeden trčil do úst. Její srdce bušilo, jak se jeho jazyk třepotal oproti její kůži, kousla se do spodního rtu, třesoucí se.
„Sam?“ jeho hlas byl pomalý a chraptivý. „Necháš mě, abych se na tebe podíval?“
Sam polkla, ptajíc se proč má v ústech najednou tak vyschlo. Kývajíc, slezla z postele a stála přímo před ním. Chytila lem její košile a vyčítala si, že se najednou cítí tak stydlivě. Co si myslela? Že se budou milovat oblečení? Podnětně se na něj podívala a jejich pohledy se střetly, potom si rychle přetáhla košili přes hlavu, dřív než by ztratila nervy. Děkovala Bohu, že byla oblečená do toho v čem spala a neměla na sobě podprdu a kalhotky, protože si nemyslela, že by vydržela takové napětí. Znovu se pokoušela vyhledat jeho pohled, ale její odvaha ji zklamala, zadívala se na flek na zdi, za jeho ramenem, přičemž si stáhla kraťasy dolů a vylezla z nich, odkopujíc je stranou.
Jackovi oči zářily touhou, posadil se a podíval se na ni z trochu menší vzdálenosti, oceňujíc jemné křivky jejích boků, dlouhých štíhlých nohou a bledou kůži na jejích ňadrech, završených do růžova zbarvenými bradavkami. Tak docela nevěděla co dělat s rukama, prvně je zkřížila před sebou, potom je nechala u jejích boků. Tváře jí hořely a dívala se na nohy a tmavě modrý koberec pod nimi.
„Samantho.“ Zašeptal Jack. „Podívej se na mě.“ Vyhověla mu, její oči byly rozšířené a znepokojené. Díval se na ni s výrazem ústy a touhy na jeho tváři.
„Jsi tak krásná.“ Ujistil ji a natáhl k ní ruku.
Sam si k němu přisedla na konec postele a byla ráda, že si sednula, nevěděla jak dlouho by ji její nohy ještě udržely. Položil jí na rameno teplou ruku, naklonil se, aby ji jemně políbil. Zavřela oči a odpověděla divoce, nechávajíc známý povit jeho úst na jejích přerušit její zlé předtuchy. Pozvolna uvolnila svoje končetiny, ale zase je napnula, když jí o bradavku otřel palec. Nedával jí možnost se odtáhnout a pořád i líbal, a pokračoval ve vytrvalém prozkoumávání jejích ňader, usmál se, jak její bradavky ztuhly a ona zasténala do jeho úst.
Její hlava se otočila narůstající intenzitou pocitů, Sam nechala Jacka aby ji pomalu položil na postel. Jeho ústa pomalu postupovala dolů po jejím krku, k jejím ramenům, potom se přidaly k jeho rukám na jejích  ňadrech. Při tom dotyku jeho jazyku, polekaně vykřikla, potom se párkrát zhluboka nadechla, pokoušejíc se soustředit na jeho akce a neztuhnout jako prkno. Za chvíli začala si přivykat na neznámé pocity, vzdychala a kroutila se pod ním.
Když už nemohl dál čekat, pomalu posunul jednu ruku dolů a otřel ji o její bok a stále dál dolů po její noze, zaměstnávajíc celou jeho sebekontrolu, pořád víc a víc ohromený a vzrušený jejími odezvami. „Jsi v pořádku?“ zašeptal a líbal ji podél ramena.
Sam se zachvěla a tiše zasténala. „Ano.“ Cítila, že její nervy byly v jednom ohni. Další jemný polibek, Jack se vytrvale pohyboval rukou nahoru, aby se dotknul jejího centra. Třesouce se, se prohnula proti němu, šokovaný sten jí unikl ze rtů.
„Shh… uvolni se.“ Nařídil, znovu přitáhl jeho rty k těm jejím, přičemž se jeho prsty dotknuly jejích chlupů. Něžně pohladil její vlhkou kůži a špičkou jednoho prstu se dotknul jejího klitorisu, jemně třel prst o citlivou kůži, vítězně, když uslyšel další její výkřik.
„Jacku.“ Skuhrala a pevně sevřela prostěradla. „Oh, Bože…“ Nikdy necítila nic jako tohle, a kdyby náhodou přestal, tak by ho nejspíš zabila. Jeho ruka rytmicky pokračovala v hlazení a horko se jí rozlézalo po tváři, zanechávajíc ji oněmělou.
Opřel se o jeden loket a sledoval ji, gratuloval si, že ji zbavil strachu a tak, že už na něj může dobře reagovat. Transformace z mladé nervózní ženy, která s sebou trhala při každém doteku, na tuto krásku bez zábran, šeptajíce, ať se ani neopovažuje přestat byla nesnesitelně erotická.
Sam se pod ním najednou prohnula, lapajíce po vzduchu a bojujíce s pocity, které hrozily, že ji zaplaví. Rozkoš v ní pulzovala a nesnesitelně rostla, pokoušela se otočit od Jacka. „Ne.“ Zasténala. „Nemůžu…“
Jack ji chytil za boky a pevně ji držel, věděl ,že je velice blízko k vyvrcholení. „Ano, Sammie, můžeš.“ Naléhal, otírajíc tvář o její břicho.
„Tak moc.“ Vzdychla, pořád bojující rukama.
„Věř mi.“ Řekl jí tiše. „Nech mě pokračovat.“ A sekundu později, zastavila pokusy utéct a on se jí zpět dotknul, pociťujíc odpovídající záchvěv v jeho vlastních tříslech, když tiše sténala. Neschopný odolat, oddělal od sebe její stehna trochu víc a sehnul sklopil ústa k její hebké kůži.
Při náhlém šoku, z Jackova jazyku, se Sam nekontrolovaně zatřásla, jak byla pohlcena rozkoší. Vypadalo to, jako by tohle ohnivé soužení trvalo věčně, když s posledním polibkem, k ní Jack přitáhl svá ústa blíž a ona se poddala. Chvějící se šokem a překvapením, vykřikla při pocitu té rozkoše.
Jack se pomalu zvednul a vzal ji do svých rukou, přičemž ona popadala dech, vzdychala jak se blažené třásnutí vytrácelo. Když ji políbil ovinula okolo něj nohy, potom se překvapením odtáhla zpět.
„Ty jsi pořád oblečený.“ Pokárala ho. „To není fér.“
Zhluboka se nadechl, jak se jeho vzrušení znovu rozhořelo a navedl její ruku k jeho pasu. „Pomoz mi.“ Požádal a sledoval ji, jak zčervenala a zajela prsty pod pás jeho kraťasů. Její oči byly fascinovány obrysem jeho erekce pod oblečením a přesunula jednu ruku, aby se o něj otřela.
„Bože.“ Zavzdychal, zavřel oči a zatřásl se. Zvednul boky aby jí pomohl ve vysvlékání, znovu zasténal, jak byly jeho kraťasy staženy dolů, rychle se z nich vyprostil a odhodil je stranou.
Samina ruka sevřela jeho boky a zastavila se, Jack zvednul hlavu z polštáře. „Sammie?“ Podíval se na ni vystrašeně. Pokoušejíc se ji uklidnit, přejel jednou rukou přes její rameno dolů po její jemné paži.
Olízla si rty, které se jí najednou úplně vysušily. „Um, Jacku?“ Znovu zčervenala, přemýšlejíc jak to proboha říct.
„Jak se tohle pro všechno na světě používá?“
„Co?“ Usmál se na ni, najednou si uvědomujíc, že pohled na něj ji znepokojuje. „Myslíš, jak se do tebe dostanu?“
Pokrčila rameny a podívala se jinam. „Jo… myslím, že je tak trochu velký…“ ukázala na něj, ne že by se ho zrovna chtěla dotknout.
„Takže… oh, Bože, to je šílené!“
Cítil se tak domýšlivě po její reakci, potlačoval nutkání začít se smát a objel ji. „Sam, to je v pořádku. Vím, že jsi nervózní.“ Jeho ruce přejely přes její záda a provokovaly její pozadí. „Podívej, řekla jsi, že mi věříš, že?“ Kývla proti jeho hrudi. „A líbilo se ti, když jsem se Tě dotýkal před tím.
„Jo, kdybych přestala přemýšlet, tak bych dostala infarkt.“ Začala se smát, uvědomujíc si jak komická ta situace byla.
Zvedl její hlavu a loudavě ji políbil. „Tohle bude ještě lepší.“ Slíbil. „Nelžu, na začátku to může trochu bolet, ale bude to lepší.“ Natáhla se dopředu, tisknouce rty k jeho hrudi. „Můžu toho teď nechat, pokud chceš.“ Nabídnul, modlíce se, že odpověď bude negativní.
Chvíli se nad tím zamyslela, potom rozhodnutě zakroutila hlavou. „Ne, Jacku. Nechci přestat… Chci aby ses cítil tak jako já…“
Sténajíc její jméno si ji k sobě přitáhl ještě blíž a vložil všechnu rozkoš do polibku. Obtočila ruce okolo jeho ramen, sténajíc do jeho úst, když se umístil mezi její nohy, jeho erekce byla přitisknutá na její břicho. K jejímu příjemnému překvapení, se její nervozita vypařila, smetena nádhernými pocity jeho těla oproti tomu jejímu.
S otráveným stenem, se Jack zvedl se Sam a vstal. „Nikam neutíkej.“ Zazubil se, odcházejíc do koupelny. Mohla ho slyšet, jak se prohrabává jeho holícími potřebami, potom se vrátil zpět a držel malou, plochou čtvercovitou krabičku. Kleknul si na madraci trhnutím otevřel krabičku a pomalu si na sebe nasadil kondom, Sam ho při tom zvídavě sledovala. Lehnul si dolů vedle ní, znovu ji políbil, zašeptal jí do ucha jak je krásná a jak moc ji chce.
Modlil se, aby si zachoval kontrolu a pomalu od sebe oddělil její kolena, usazujíce se mezi ně, jeho erekce provokovala její vlhkou kůži okolo jejího vchodu J. Opatrně se posunul dopředu, oči soustředěné na její tváři, přičemž se zasunul pár centimetrů do jejího těsného tepla, zastavil se, když se dotknul překážky. Její oči byly rozšíření a překvapené tímto novým pocitem – rozprostírání se okolo jeho tvrdosti, tiše vzdychla, kývajíc, že je v pořádku. Zatnul zuby a děkoval potřebě udělat to pomalu, posunoval boky dopředu a dozadu, postupně zvyšoval rychlost. S náhlým zaskuhráním, se Sam prohnula proti němu a on se do ní vecpal celý. Mohl cítil, že bariéra se pod ním rozpadla. Zasténal nad tím ,jak těsně okolo něj byla, napnul se a jemně ji líbal na krku.
„Ow!“Náhlý výkřik ho vylekal a překvapil, byl to nějak podrážděný hlas. Sam zvedla boky, ostrá bolest pomalu ustupovala a Sam se nadechla ohromená, tím jakou plnost cítila, a teplo jeho těla přes její.
Zvednul se na loket a díval sejí dolů do očí, tvářil se ustaraně. „Omlouvám se.“ Zašeptal. „Nezranil jsem tě moc?“
„Ne.“ Ujistila ho. „Jen jsem nevěděla co očekávat. Teď už to není tak špatné, jen… jiné.“
„Ne tak špatné?“ zvláštně se na ni podíval. „Myslím, že to můžeme udělat lépe než tak.“
Pomalu se pod ním svíjela. „Taky v to doufám.“ Provokovala ho, obtáčejíc okolo něj nohy, sténajíc, když ho tento pohyb zastrčil ještě hlouběji.
Držejíce ji blízko se Jack zatřásl, a potom znovu začal pomalu pohybovat boky proti ní, neschopný udržet dlouhý sten. „Sammie.“ Zachraptěl, zabořujíce znovu hlavu oproti jejímu krku, opilí pocity, jak její tělo reaguje. „Bože, ano…“
Po pár minutách změn jeho pohybů, bolest kterou cítila začínala mizet a místo ní narůstal pocit rozkoše. Bylo to jiné než před tím, ale pořád fascinující a Sam tomu pomalu podléhala, vzdychajíc, jak se v ní znovu začalo rozlévat teplo. Dále, objevila nutkání pohybovat jejímy boky oproti těm jeho, vykřikujíc náhlou sílou.
Jack mohl cítit, jak se mu otevřela, uvolňujíce se okolo něj a on trochu zmírnil svoji koncentraci, chápajíc, že si to užívala. Třesoucí se rozkoší, zajmul její rty v bouřlivém polibku, strkajíc jazyk oproti tomu jeho a polykajíc její tiché vzdechy.
O chvíli později, když si uvědomil, že už se nemůže držet zpátky, ohnul se a zajmul její ztuhlou bradavku mezi rty, jásajíc, když uslyšel, jak vykřikla jeho jméno a tiskla se nahoru celou svou silou. Její napnuté svaly se okolo něj začaly třást, její ruce zaryté do kůže na jeho zádech, povzbouzejíc ho, aby zrychlil a se stenem vděčnosti, upustil všechnu zbývající kontrolu.
Sam mu chtěla říct, aby nepřestával, aby to dělal ještě rychleji, ale mohla jen lapat po dechu, jak se snažili o dokončení. Dokonce i když měla zavřené oči, vypadalo to, jako by všechny hvězdy na obloze vířili pod jejími víčky. Pocity proudící jejím tělem zesílily víc než mohla unést a prohnula se pod ním, bezmocně křičejíce, jak se uvnitř ní pohyboval.
Dovolil si krátký moment pýchy, za to, že ji uspokojil, potom se rukama posunul k jejím bokům a pevně ji držel, přičemž zpomalil k jeho finálním thrustům, pociťujíc její pulzování okolo něj. Jeho dech se obrátil v rozedrané vzdechy, zkolaboval jí do náručí, chraplavě šeptajíc její jméno, než rozkoš zničila jeho tělo a on byl neschopný mluvit. Sam otevřela oči, aby se podívala jak se Jack třásl v jejích rukou, oči zavřené a jeho ústa bezhlesně pracovala. Snažila se chytit dech, ještě se nepohnout, ačkoli Jack to udělal, než její nohy chytily křeč. Ale v momentě se cítila teplá a naplněná, intimně s ním spletená.
Jeho hlava se vyčišťovala, Jack kousal její teplou kůži než otevřel oči. Pohled na ni mu vyrazil dech. Ve slabém světle její rozcuchané vlasy svítily jako zlatavý sluneční svit, její tváře byly červené, rty mírně oddělené a její oči se třpytily jako hvězdy, které tolik milovala. Byla neuvěřitelně krásná a dosud byla tak nevinná, než se mu svěřila do péče.
Věděl, že bylo moc brzo a by přemýšlel, jestli s ní bude mít něco trvalého, obzvlášť dokud je armáda může v okamžiku rozdělit, ale věděl odpověď na to, jestli tohle byla jen krátká letní zápletka nebo něco trvalejšího. Věděl, že se na ni nepřetržitě dělá dojem. I kdyby se už nikdy znovu neviděli, v rocích které nastanou, stejně by si ho pamatovala, pamatovala by si, jak byla v jeho objetí, pamatovala by si to dlouho a možná by to vydrželo déle než vzpomínky na některé milence, kteří přišli po něm.
Láskyplně se na ni usmál, políbil ji, něžně ji kousnul do rtu než rozmotal jejich údy, utišujíc její protestní mumlání. Přesunul se do koupelny, pustil vodu a sundal si kondom. Hodil ho do koše, popadl houbu a umyl se. Vyždímal houbu, usušil se, vzal si houbu i ručník a vrátil se do ložnice.
Sam zvídavě zvednula obočí, ale dál ležela rozplácnutá na polštářích, uvolňujíc se, jak něžně třel houbu mezi jejíma nohama.
„Jacku, ne že by se mi to nelíbilo, ale proč to děláš?“
Zazubil se, používajíc ručník, aby ji utřel. „Trochu jsi krvácela a pravděpodobně Tě to později bude trochu bolet. Myslím, že to pomůže.“ Sam prostě jen znovu zavřela oči, usmívajíc se, jak přemýšlela o tom, že má nádherné tajemství, z kterého může mít škodolibou radost. Opláchnul houbu v umyvadle a pověsil ručník, spěchajíc zpět, zabořit se s ní do postele.
Sam se otočila na břicho, tisknouce se k jeho boku. Položil jí na její teplá záda ruku a spokojeně vzdychl. „Takže…“
„Takže?“
„Takže co si myslíš?“ provokoval ji.
„Jako už jsem řekla dřív, ne tak špatné.“ Zazubila se. „Ačkoliv abych mohla udělat pořádné ohodnocení zkušenosti, tak myslím, že bych to potřebovala později zkusit znovu.“
„Ne tak špatné?“ Láteřil a protáčel panenkami. „To je všechno co o tom můžeš říct?“
„Dobře, myslím, že pokud nafouknu tvé ego moc, tak nebudeš moct zítra projít branami Disneylandu.“ Hihňala se a potom se otočila, tváří k němu. „Jacku, bylo to nádherné.“ Natáhla se a přitiskla prsty na jeho rty. „Děkuju ri, že jsi se mou byl tak trpělivý.“
„Stálo to za to.“ Poznamenal jednoduše, jeho tmavé oči byly soustředěné a líbal její prsty. Potom se natáhnul k lampě, zhasnul a ve tmě se proti ní zkroutil. Za pár minut byla rozvalená přes něj, spala, její oči zavřené, jako dětské. Přitáhl přikrývky k jejím ramenům, pomalu se uvolňoval, přemýšlejíc, jak může být tak šťastný, že našel někoho tak nádherného, když nikoho nehledal.
Otevřel ústa, že promluví, potom zaváhal, na okamžik nejistý. Nakonec zavřel oči, vdechujíc vůni její kůže, připravený kapitulovat a usnout.
Zašeptal „Miluju Tě, Sammie…“

 

 

Když Sam s Jackem přijeli k nějakému domu,Sam měla na sobě ještě svatební šaty a Jack oblek s kravatou.
Jack: „Počkej tady.Hned jsem u tebe.“
Usmál se na Sam a ta mu úsměv oplatila.Po té Jack vyšel z auta ven,obešel ho,otevřel dveře Sam a vzal ji do náruče.Přitáhla si ho za kravatu a políbila ho.
Jack: „Sam,dobře se podívej na tenhle dům.“
Sam Jacka nechápala,tak se na něj podívala těma svýma nádhernýma modrýma očima a on se na ni usmál.Jack otevřel dveře od domu a chvíli stál před prahem.Potom udělal krok a řekl
Jack: „Vítejte doma paní O'Neillová.“
Sam: „Jacku,snad jsi ho...“
Jack: „Jo.Koupil jsem ho.Je jen náš.“
Sam ho štěstím políbila.
Jack: „Mám tě dát na zem tady a podíváš se po domě sama nebo tě mám provést a dát tě na zem až v ložnici?“
Sam: „Myslím,že ta druhá možnost je lepší.“
Chvíli procházeli přízemí a pak přešli do prvního patra.Když dorazili k ložnici,Jack rozsvítil.Uprostřed místnosti byla velká postel a po stranách u zdi byly noční stolky.Balkon vedl k druhému pokoji,který byl dětský.V ložnici měli naproti posteli velkou fotku,na které byl Jack se Sam na svatbě.Daniel jim ji dal a nechal ji dát do rámečku a zasklít.Pod fotografií byl krb.Jack položil Sam na postel a šel rozdělat oheň.Vzal ovladač,něco naťukal a oheň se rozhořel.Po té zhasl a přešel k Sam.Sundal jí květiny z vlasů a začal ji vášnivě líbat.Sam ve svém těle cítila takové vzrušení jako ještě nikdy.Sundala Jackovi kravatu a snažila se mu rozepnout košili.Jenže to jaksi nešlo.
Sam: „Hm...Jacku?“
Jack: „Ano,Sam?“
Sam: „Nemůžu ti rozepnout košili.“
Jack se zasmál a podal jí nůžky.
Sam: „Myslím,že je nebudu potřebovat.Jsem přece v armádě.“
Usmála se Sam a roztrhla mu košili.
Jack: „Sam,víš kolik stála?“
Sam: „Vždyť jsi mi podával nůžky.“
Jack: „To je pravda.No jo,ale co budeme dělat s těma knoflíkama?“
Sam: „Nic.Zítra je poklidíme.“
Jack: „Pokud budeme mít čas.“
Sam: „A proč bysme neměli mít čas?“
Jack: „Uvidíme.“
Šibalsky se na Sam usmál a dál hledal zip od šatů.
Jack: „Sam?“
Sam: „Co Jacku?“
Jack: „Nemůžu najít zip.“
Sam: „Je na zádech.“
Jack: „Už ho mám.“
Sam: „Ale opatrně.Chci si je nechat.“
Jack: „A proč?“
Sam: „Abych měla vzpomínku na tenhle den.“
Usmála se a podívala se na něho psíma očima.
Jack: „Dobrá.Budu opatrný.“
Sam: „Díky.“
Jack jí rozepl svatební šaty.
Sam: „Jacku,víš jistě,že se nemám převléknout?“
Jack: „Sam,mě je jedno,co máš na sobě.Já chci tebe.A co nejdřív.“
Sam: „Tak já zůstanu v tomhle.“
Dlouho v těch šatech nezůstala,protože je z ní Jack sundal.Sam mu rozepla kalhoty a teď to vzrušení cítili oba.Nebylo to jako předtím.Teď byli manželé a bylo to poprvé,co se spolu milovali a neporušovali předpisy.Vychutnávali si to jako by se nemilovali léta.Druhý den ráno se Jack probudil a Sam už v posteli nebyla.Za to byl otevřený balkon.Jack vstal z postele,přehodil přes sebe deku a šel se podívat na balkon.Sam tam stála jen v košili a kochala se výhledem.Jack k ní přišel blíž a do ucha ji zašeptal
Jack: „Pěkný výhled,co?“
Sam: „Ano.Překrásný.“
Jack: „Není ti zima?“
Sam: „Trochu.Můžu k tobě?“
Jack jí zabalil do deky,chtli se okolo pasu a kochali se nádherným výhledem.Za chvíli jim byla zima,tak šli zpět dovnitř.
Jack: „Miško,uděláme dohodu?“
Sam: „A jakou,plukovníku?“
Jack: „Sam,víš,že mi takhle říkat nemusíš.“
Sam: „Já vím,ale líbí se mi to.“
Usmála se na Jacka čekajíc,že k ní přijde a políbí ji.Ale nepřišel.
Jack: „Ty uklidíš ty knoflíky a já udělám snídani.“
Sam: „Tak dobrá,pane.Ale musíte mi slíbit,že brzy přijdete,jinak...“
Ani to nedořekla a dostala to,co chtěla.Jack k ní přišel a aby ji umlčel,vášnivěji políbil.
Potom Sam hledala malé bílé knoflíčky a Jack dole připravoval snídani.Když přišel nahoru,Sam seděla u krbu a něco dělala s drátkama.
Jack: „Zlato,co to děláš?“
Sam: „Jaká je tvoje nejoblíbenější barva?“
Jack: „Nejspíš modrá.Proč?“
Sam: „Voila.“
Když to Sam dořekla,plamen v krbu se rozsvítil do modra.Usmála se a sedla si vedle Jacka na postel.
Jack: „Zlato,to je úžasné.Jak jsi to dokázala?“
Sam: „Zapoměl jsi?Jsem fyzička.“
Jack: „Ale tohle je úžasné.Skoro úžasnější než ten týden u tebe doma.“
Sam: „Myslíš,že je to úžasnější?“
Jack: „Ani ne.Jen tě chci dostat do postele.“
Usmál se na ni šibalsky a políbil ji.
Sam: „Ty mě vždycky přesvědčíš.“
Padli do postele,ozářeni modrým plamenem se milovali až do oběda.Potom se šli osprchovat a vydali se na oběd do restaurace.Když odjížděli,Sam se Jacka ještě zeptala
Sam: „Kam pojedeme po obědě,lásko?“
Jack: „To nevím.Myslel jsem,že bysme mohli celé odpoledne strávit v posteli.“
Sam: „Jacku,nemůžeme být celý den v posteli.“
Jack: „A proč ne?Vždyť je tam teplo,pohodlí a nic tě netrápí.“
Sam: „To jo,ale...“
Nedořekla to a vášnivě ji políbil.
Sam: „Tohle už mi nedělej.Vždycky mě zaskočíš.“
Jack: „Promiň,já jen...“
Nedořekl to a Sam ho políbila.
Jack: „Ale.Ty šibalko.Co to děláš?“
Sam: „Oplácím ti to.Jedeme?“
Usmála se a zdálo se,že s jeho plány na dnešek souhlasí.