http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> http://www.w3.org/1999/xhtml"> Sam and Jack

Titul: Sujestions
Autor: Nikki H.
Překladatel: Marty
Žánr: erotika/humor
Páry: Sam/Jack
Hodnocení: dospělí
Délka: krátké
Časová osa: "Urgo"
Stav: dokončená
Synopse: Je zatraceně nepříjemné, když vám někdo vidí do hlavy i do srdce

______________________________________________________________

Když Jack uslyšel klepání na dveře, tak zvedl hlavu od jeho papírování. „Pane, můžu dál?“ vrněla Sam ode dveří. Jack kývl a pozoroval ji, jak vešla do místnosti a zabouchla za sebou dveře.
„Jistě, stalo se něco?“ Zeptal se Jack a vstal.
„To uvidíte.“ Řekla Sam, vysvlékla si vršek uniformy a odhodila to na zem. „Myslím, že na sobě máme moc oblečení.“
Jack otevřel ústa, že něco řekne, ale byl umlčen, jak její rty potkaly ty jeho. Cítil, jak její ruce přejely přes jeho záda a zůstaly na jeho zadku, za který si ho přitáhla blíž k sobě, takže na sobě byli nalepení. „Carterová, co…“ začal, ale byl přerušen, jak její jazyk přejel přes jeho rty a jak Sam cumlal jeho spodní ret.
Jackovy se rychle rozutekly myšlenky, objal ji a přitáhl si ji k sobě ještě blíž. Mohl slyšet její vzdychání, jak jí sundal tričko a hladit její už obnažená záda. „Jacku!“ Zašeptala mu do ucha, začala ho pomalu líbat na krku a něžně ho při tom kousala.
„Sam.“ Zašeptal a nechal ji, aby mu sundala jeho tričko. Zatlačila ho na stůl a papíry na něm se rozletěly všude kolem.
Jen uslyšel, jak její sukně spadla na podlahu, potom se ohnula a znovu ho políbila, tentokrát mu při tom polibku málem srdce vyskočilo z hrudi a jeho mysl se zahalila do temného mraku. Věděl, že to není správné, ale víc myslel na to, jak je nedočkavý.
Přitáhl si ji blíž a protočil je, takže on teď byl nahoře a začal pohlcovat její ňadra, křičela, její steny byly potlačeny ve vzdechy rozkoše. Cítil ,jak se pokoj rozplynul a jediné co vnímal byl on a Sam.
Cítil studený vzduch na jeho nohách, když si sundal kalhoty a jeho touha po tom, aby byl uvnitř ní rostla. „Jacku, teď.“ Zavzdychala, když je jeho ruce dostali k jejímu BUDu. Vykřikla, když do ní vklouznul a dychtivě se proti němu pohybovala.
„Jacku.“ Slyšel jak mu šeptala do ucha. Díky tomu se otřásl, přičemž její dech začínal být čím dál tím nepravidelnější a on usoudil, že už je blízko. Jeho vlastní tělo se zčeřilo vzrušením, zatřásl se s touhou, kterou cítil jen po ní.
„Jacku! Jacku! JO! JACKU!“ Jack se rychle posadil a Saminy červené tváře zmizely a byly nahrazeny modrookým mužem. „Už bylo na čase!“ stěžoval si Daniel a vstal.
„Co…“ zamumlal Jack a sedl si na postel ve svém pokoji. Zamračil se, když v rohu uviděl hihňajícího se Urga. Jack zavrčel a praštil  sebou zpět na postel, chtějíc se dostat zpět do toho snu a k Sam.
„Hej, generál tě sháněl, chce poslat sondu.“ Vysvětlil Daniel, pokoušejíc se zase zvednout Jacka. Jack vzdychl, vstal, zatřásl sebou a pokoušel se setřepat i sen, který právě měl.
„Mmm, velice zajímavý sen. Ptám se co by na to řekla Samantha.“ Provokoval Urgo, ale hned ztichl, když mu Jack poslal vražedný pohled.
„Myslím, že to víte. Můžu to pro vás udělat a myslím, že to nebude tak zlé.“
„Urgo!“ zavrčel Jack, posílajíc mu pohled, který jeho úsměv udělal ještě větším.