Titul:Světlo svíčky
Autor: Sam Petersen
Překladatel: Dena
Žánr: Romance
Páry: Sam/Jack
Hodnocení: Dospělí
Délka: Krátké
Časová osa: Neurčeno
Stav: Kompletní
Synopse: Když člověk přijde z práce a čeká na něj jeho partner s krásným večerem, není nic krásnějšího.

______________________________________________________________

Sam vešla do svého domu a okamžitě ji ovanula pronikavá vůně vanilky. Jemně se usmála a nechala své oči, aby se přizpůsobily světlu svíček, které hořely v jejím obývacím pokoji. Její úsměv se rozšířil, když postava jejího milence přešla blíž k ní. Usmál se na ni a podal jí skleničku vína.

„Říkal jsem si, jestli dnes večer přijdeš domů,“ řekl jí tichým hlasem, když jí podával víno.

Sam trochu usrkla vína. Cítila, jak Jack obtočil svou paži kolem jejího pasu a přitáhl ji blíž k sobě. Jejich rty se setkali v hlubokém vášnivém polibku. Chutnal po vínu a čokoládě. Slabě vydechl do jeho úst, když přesunul ruce na její záda.

„Jak bych mohla nepřijít, když na mě čeká něco takového?“ zašeptala tiše.

Políbil ji do vlasů, pak jazykem obkroužil obě její náušnice, přičemž neopomněl vtisknout polibek nad každou z nich.

„Hladová?“ zeptal se.

Sam odložila skleničku na nejbližší stolek.

„Umírám hlady,“ odpověděla. „Je mi moc líto, že jsme se dnes viděli tak málo...“ řekla a rozepla dva knoflíčky u jeho košile. Letmo se usmála, když ucítila, jak se zachvěl po tom, co přejela prsty přes jeho kůži na krku ana hrudníku.

Přitisknutá k jeho krku, jemně stáhla košili dolů z jeho ramen.

„Pojďme nahoru,“ zašeptala a přejela nehty dolů po jeho těle. S úsměvem, vzala jeho bradavky mezi své prsty a jemně je promnula, aby si tak od něj vyloudila další slabé zasténání.

Položil prsty na okraj jejích kalhotek, ale nesundal je. Posunul se nahoru, škádlil každé místo citlivé kůže pod jejím tričkem. Pak jí ho stáhl z těla, chytil ji za stehna a přitáhl si ji ještě blíž.

Sam vydechla do jeho horké kůže. „Prosím...“ zamumlala a přitáhla se pánví k němu. „Nahoru, teď...“ zažadonila a odtáhla se od něj. Vstoupila na první schod a natáhla ruku. Čekala, až se jí Jack chytí.

Se slabým úsměvem dovolil Sam, aby ho odvedla nahoru do podkrovní ložnice. Oknem dovnitř svítil měsíc a vytvářel tak jediné osvětlení. Přišel k ní, stáhl zbytek oblečení a o kousek odstoupil. Otočila se k oknu, stála k němu zády. Pak otočila hlavu a půlku těla zpátky. Jak tam tak stála, na půl otočená, nahá, ale přesto zahalená do měsíčního svitu, v očích se jí leskl ten stříbrný třpyt... nemohl jí odolat.

Nahá, vykročila k němu a položila prsty na jeho pásek. „Jsi nevhodně oblečený, zlato.“

Chtivě ho políbila.

„Chci tě...“ zašeptala. „cítit... cítit uvnitř... v sobě.“

Pomalu ji vzal do náručí a položil na postel, do měkkých peřin. O krok odstoupil a sundal si zbytek oblečení.

Sam o chytila za ruku. „Prosím...“ zašeptala.

Lehl si vedle ní, jeho dlaň stále v té její.

„Miluju tě. Jsi tak sladká, Sam,“ zašeptal jí do ucha. Pak zahrnul její tvář jemnými polibky. V odpověď se mu vrátilo teplé a sladké vrnění vycházející ze Saminých pootevřených úst.

Jeho úsměv se změnil, když zhluboka vydechl, jak se Saminy prsty obtočily kolem jeho erekce. Políbila ho na krk a pak obtočila nohy kolem jeho boků. „Teď,“ zažadonila znovu.

Hluboce ji líbal, pomalu do ní vstoupil, úplně omámený jí samotnou. Hlasitě zasténal, když tvrdě zatnula nehty do jeho zad, jak se snažila na něj silněji přirazit.

Pomalu ji miloval a jejich slabé sténání vyplňovalo temnotu místnosti. Laskal její tělo dlaněmi a prsty... stále rychleji a rychleji, jak rostlo jejich vzrušení.

Sam přejela rukama po jeho hýždích a mazlivě si hrála s jeho přirozením. Hluboce sténala a pohyby pánve ho vyzývala k rychlejšímu výkonu. Chytla ho za ruku a jemně ji navedla do svého klína. Jack přitlačil své prsty na její klitoris a začal je jemně třít.

„Bože,“ vykřikla, vlna vzrušení projela jejím tělem.

„Pojď, lásko... pojď, pro mě,“ zašeptal. Přitiskl svůj palec těsněji na její poštěváček, stále pomalu přirážel do jejího lůna.

S hlasitými výkřiky, její tělo bylo prostupováno stále intenzivnějšími vlnami vzrušení a slasti. Jednou rukou stále setrvával v jejím klíně, druhou laskal její rozpálenou kůži. Sam zaklonila hlavu a vykřikla v mohutném orgasmu. Jejím tělem zmítaly slastné záchvěvy. Pevně obtočila stehna kolem jeho boků, tak, aby v ní byl tak hluboko, jak to jen bylo možné.

Přestal se v ní pohybovat, těžce oddechoval a čekal až přejde její orgasmus. Pak se v ní začal zase pomalu pohybovat. Jeho tělo se pomalu uvolňovalo, bez přestání do ní pronikal. Dlouhé mohutné pohaby pánví ho dráždili k nepříčetnosti. Cítil, jak se pod ním chvěje, jak v ní narůstá vzrušení.

Zřetelně cítil záchvěvy v jejím těle, když ji dovedl na vrchol. Povolil veškerý pohyb a zjistil, že se udělali společně. Hlava mu klesla na její ramena... nechtěl nic jiného, než jen cítit pevné sevření svalů okolo jeho přirození.

Společně se zhroutili dolů na postel, ruce a nohy propletené.

„Miluju tě, Samantho Carterová,“ těžce oddechoval Jack. Letmé polibky opět zasypaly její tělo.

Přejela mu prsty po zádech. „Taky tě miluju, Jack O´Neill.“ To bylo jediné co mohla říct, než ji umlčely jeho rty přisáté k těm jejím...

konec