http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> http://www.w3.org/1999/xhtml"> Sam and Jack

Titul: Sweet Revenge
Autor: EvilTwin
Překladatel: Marty
Žánr: erotika
Páry: Sam/Jack
Hodnocení: dospělí
Délka: krátké
Časová osa: nezařazeno
Stav: dokončená
Synopse: Porady bývají zatraceně nudné, tak proč si je trochu nezpříjemnit?

______________________________________________________________

Bylo to formální setkání s kancléřem obrany a jeho spolupracovníkem. Sam a Jack byli v jejich uniformách. Seděli naproti sobě a oba se příšerně nudili. Minutu po tom, co si Jack něco čmáral do bloku a potom… potom náhle ucítila patrnou přítomnost něčí nohy, odpočívající na její noze.
Podívala se přes stůl a uviděla hravé jiskřičky v Jackových očích. Sam mu vrátila úsměv a setřásla jeho nohu dolů. Vrátila se o sekundu později, jen trochu výš a pomalu se posunovala nahoru. Bůh jí pomáhej, ale nemohla zastavit ty skvělé záchvěvy rozkoše, které jí ta noha, směřující ke svému cíli způsobovala.
To co Jack zkoušel bylo mnohem vzrušující a úspěšnější v místnosti plné lidí. To, že byl Hammond, KO a jeho náměstek a samozřejmě Danny s Teal’cem byli pár stop od nich, dělalo tu věc nohem vzrušující.
Sam kousla do konce své tužky, aby zastavila ten vzdech, jak se Jackova noha otřela o její vlhké centrum a jeho palec neomylně našel její klitoris.
„Bože, za tohle ho zabiju,“ pomyslela si „později, o moc později“ jak pokračoval v jeho sladkém trápení. Jejich pohledy se střetli a dívali se na sebe přes prostor stolu. Sam mohla vidět, že byl vzrušený stejně jako ona.
Tuhle hru budeme hrát dva.“ Pomyslela si tou částí mozku, která ještě nebyla pohlcena touhou. Posunula se na židli, dávajíce Jackovi lepší přístup, ale taky to vedlo k jejímu záměru. Její oči pořád nechávala na něm, otevřela ústa a jazykem začala kroužit okolo tužky. Uviděla pravý záblesk Jackova triumfu, viděla jak jeho oči ztmavly jak jeho vzrušení narůstalo. Jackova noha pokračovala v jejím sladkém trápení než dorazila k cíli. Sam mu poslala pohled ve kterém se mísilo *to neuděláš* a *můj Bože nepřestávej*. A Jack si jak všichni tušíme vybral to druhé.
Tužka v ústech utišila její sten a nasupeně se na Jacka přes stůl podívala. Ten jí jen poslal drzý úsměv. O pár minut později jednání skončilo a Sam zamířila přes místnost k místu kde Jack seděl. Zastavila se, nahnula se před opěradlo jeho židle tak, že její ústa byla u jeho uší. Tahle pozice ji také dávala výborný výhled na ten nápadný hrbol mezi jeho nohama. „Chci vám říct jen jedno slovo.“ Začala „Odplata.“ Jemně zavrčela a nechala její teplý dech dorazit k jeho uchu a k vlasům okolo než ho něžně kousla do ucha. Zahihňala se, když uslyšela jeho jemný sten, potom se vzpřímila a odešla z místnosti než stihnul něco říct.
Teď byla Sam žena na misi a ta mise byla odplata. Sladká odplata. Pořád si nebyla jistá jak to udělá, když už konečně stála před jeho dveřmi. Věděla, že není uvnitř a podívala se přes rameno, když otočila klikou. Ulevilo se jí, když se dveře otevřely. Vlezla dovnitř a podívala se dokola malé kanceláře, v které bylo jen minimum nábytku.
Sam na chvíli zauvažovala, ale najednou uslyšela hlasy hodně blízko u dveří. Bezpečně poznala jeden hlas… poznala by ho kdekoliv.
Neměla ani nejmenší šanci, aby se dostala z kanceláře, aniž by ji viděli.
„Kurva, kurva… kurva!!“ zamumlala Sam a hledala místo, kam by se mohla schovat. Pod křeslo… to těžko. Její oči přejely přes stůl. Byl to jeden z těch stolů, který měl jednu stranu zakrytou. Pokud se tam schová, nikdo ji neuvidí. Klika se začala otáčet a Sam skočila pod stůl. Trochu zanadávala, když se bouchla do hlavy jak rychle se snažila zalézt pod stůl. Když už byla bezpečně schovaná pod stolem, tak se dveře otevřely a uslyšela jak Jack vešel. „Posaďte se, plukovníku Bensone.“ Uslyšela, jak Jack potichu zanadával. Málem zapomněla, že Jack pomáhal Hammondovi s hlášeními o týmech. Přimáčkla se k zadní stěně, jak se Jack posadil a zajel s židlí pod stůl.
„Ach jo, Jacku. Jak můžeš vydržet tu nudnou přednášku?“ Pomyslela si, jak Benson kecal, a kecal a kecal. „Nejspíš se taky nudíš co?“ dodala a otočila hlavu Jackovým směrem. „To není špatný pohled.“ Pomyslela si, jak se dívala na spodní část Jackova těla.
Chvíli tak seděla a potom jí přes tvář přeběhl široký úsměv. Našla perfektní odplatu.
„Uvidíme, jestli to budeš moct vzít jako muž, Jacku.“ Pomyslela si, posunula se, takže klečela přímo před ním. Pomalu zvedla ruce a položila mu je na kolena. Usmála se, když uslyšela, že Jack přestal mluvit.
„Je všechno v pořádku, plukovníku?“ zeptal se Benson zvědavě.
„Um ano, všechno je v pořádku.“opáčil Jack „Prosím pokračujte.“
Sam potlačovala hihňání. Bylo to na Bensona nebo na ni? Počkala než Benson zase začal mluvit než znovu začala ve své péči. Pomalu jela rukama po jeho nohách nahoru, zastavila se uprostřed jeho stehna. Jack při této něžné akci rozkoše rozkročil nohy, dávajíce jí lepší přístup a ona výzvu přijala, sjela na vnitřní stranu jeho stehen a potom směle ke svému cíli. Pevně ho uchopila a pomalu ho začala hladit přes kalhoty.
„Oh, Bože, doufám, že je to Sam.“ Pomyslel si, jak to pokračovalo. Skoro začal protestovat, jakmile to přestalo. Když ucítil, že se ty ruce posunuli výš, zakašlal aby zakryl zvuk jak se rozepínal jeho opasek a zip na kalhotách.
„O’Neille, opravdu jste v pořádku?“ zeptal se Benson
„Pohoda… jsem v pohodě.“ Ujistil ho, přičemž ruka vklouzla do jeho otevřeného poklopce, zabořujíce se do jeho boxerek a uchopujíce jeho tvrdého ptáka. Potom ho ruka začala hladit v pomalém rytmu než úplně ztvrdnul.
Jack málem projevil svoji nespokojenost, když to náhle přestalo. Ucítil pár rukou, jak se pohybovali k jeho hýždím škubajíce za pás jeho kalhot a boxerek. Přesunul se, aby dovolil, aby jeho oblečení bylo staženo dolů pro lepší přístup. Jack zaryl nehty do opěradla židle, aby udržel zpět svůj vzdech, jak teplá ruka uchopila jeho pytel a začala si hrát s jeho koulema. Zkoušel nechat svoji tvář lhostejnou a udržovat si svoje ticho, ale bylo to téměř nemožné, jak to sladké dobývání pokračovalo.
Jackova drahocenná kontrola dostala pořádný zásah, když ucítil teplo a vlhkost jazyku pohybujícího se po ptákovi nahoru k žaludu. Tam se zastavil a kroužil okolo.
Sykl, když se okolo něj ta teplá ústa uzavřela.
Samina ruku pomalu laskala jeho ptáka a zvýrazněno to bylo pohyby jejích úst a jazyku. Ucítila jak se Jack jemně dotknul její hlavy a prsty ji povzbuzoval. Sam vystrčila jazyk a špičkou mu začala dráždit žalud. Svůdně u toho zavrčela. Jack nemohl zadržet výsledný vzdech.
„Plukovníku?“zeptal se Benson vyzvídavě.
Jack se zhluboka nedechl „To nic není.“ Řekl Bensonovi a doufal, že jeho hlas nezněl moc nervózně. 
Když Benson znovu začal číst jeho hlášení, ruka se začala pohybovat rychleji, jazyk se rychle otíral o žalud a Jack věděl, že je v háji.
Zkousl si spodní ret, aby utišil jeho sten, jak se udělal se silou jako přílivová vlna.
Jack si náhle všimnul, že Benson přestal mluvit. Odkašlal si „Um, děkuji, plukovníku.“
Benson vstal a kývl než se otočil ke dveřím. Když se k nim dostal, otočil se zpět k Jackovi. „Opravdu by jste měl něco udělat s tím kašlem.“ Řekl a vůbec nevnímal to co se dělo pod stolem.
„Děkuji, Bensone. Souhlasím.“ Opáčil Jack.
Sam uslyšela, jak se za Bensonem zavřely dveře a Jack se na židli posunul zpět. Usmála se, když uviděla jeho ruku natáhlou k ní. Vzala ji a on ji vytáhl z pod stolu.
„To bylo…“ začal, když si ji přitáhl blíž „Neuvěřitelné… fantastické… Nejlepší které jste kdy měl.“ Zásobila ho Sam, přičemž si ji Jack posadil přes klín. Zavěsila mu ruce okolo krku a naklonila se blíž. „Přiznejte to, to že tady byl Benson to udělalo mnohem vzrušující.“ Dokončila když se naklonila ještě blíž.
„Odplata. Sladká odplata.“
Jack se usmál a zamotal prsty do jejích vlasů. „Dobře, tady je taky sladká odplata.“ Zašeptal chraptivě, přičemž přitáhnul její rty k těm jeho.