4. července 2005

 

Jenny pohodlně ležela Sam v náruči. „Mami?“

„Hm?“

„Půjdeme na ohňostroj?“

„Ano, Jenny,“ odpověděla ji Sam a hladila ji přitom po vlasech. „Půjdeme, jak se táta vrátí domů.“ Jack byl na schůzce s generálem Hammondem a presidentem a měl by se vrátit domů během hodiny. A Jenny snad bude spát, až Jack přijede.

„Ok,“ řekla Jenny, dala si palec do pusy a zavřela oči.

Sam ji začala potichoučku zpívat „Into the West“. Tahle byla její nejoblíbenější z těch, které ji  zpívala.

Jenny zívla a pomalu usínala. Jakmile si byla Sam jistá, že už spí, přenesla ji do její postele.

Zakryla ji. „Sladké sny,“ zašeptala a dala ji pusu na tvář.

U její postele ležel Simba. Miloval Jenny a ona s ním taky často hrála. A když Jack musel odjet do Washingtonu, dovolili Simbovi, aby s nimi byl v domě. Sam k němu natáhla ruku, aby ho pohladila, Simba zavřel oči a i on se chystal spát.

 

Sam se vrátila co obývacího pokoje a netrpělivě čekala, až se Jack vrátí. Byl pryč už týden a půl a Sam už se ho nemohla dočkat. Ale taky se obávala toho, jak bude reagovat na novinky, které pro něho má. Nebyla si jistá, jestli by mu to měla říct.

 

Ale tak moc jí chyběl. Sex po telefonu byl skvělý…trochu zvláštní…ale skvělý. Ale Jack jí opravdu chyběl….jeho horké tělo….pocit jejich vzájemného vzrušení….to, jak skvěle chutná.

 

A nemusela ani čekat moc dlouho. Asi za dvacet minut přijel k jejich domu taxík. Sam rychle otevřela dveře a vyběhla ven, aby se mohla s Jackem přivítat. A jakmile byla u něho , dala mu ruce kolem krku a vášnivě ho políbila.

„Hm, chutnáš skvěle,“ zamumlal Jack, když už se potřeboval nadechnout. Vzal Sam do náruče a nesl ji do domu.

„Kde je Jenny?“ zeptal se.

„Spí. Asi už hodinu a půl.“

Jack ji k sobě znovu přitiskl a hluboce ji políbil. „Tak moc jsi mi chyběla.“

„Mmm…ty mně taky.“

A Jack ji ponenáhlu tlačil směrem k jejich ložnici. „Jenom se podívám na Jenny. Budu hned zpátky.“

„Ok,“ řekla Sam. „Jen abych nemusela začít bez tebe,“ dodala a smyslně se na něj usmála.

Jackovi spadla brada a jeho penis okamžitě ztuhl. Sex po telefonu byl úžasný. Ale jen jeho rukou to prostě nebylo ono. Chyběl mu pocit Samina těla, když ho objímá….to, jak voní. Bože, jak moc mu tohle všechno chybělo.

Jen zakroutil hlavou a vešel k Jenny do pokoje. A jak otevřel dveře, usmíval se. Jenny ležela na zádech, celá odkopaná a palec v puse.

Šel až k posteli, snažil se být co nejvíc potichu, aby ji nevzbudil. A když stál u její postele, Jenny se na něj ospale podívala. „Tati?“

„Už jsem tady, zlatíčko.“

„Chyběl jsi mi,“ řekla mu ospale.

Jack ji pohladil po vlasech. „Ty mně taky, zlatíčko.“

„Táta už bude doma?“

„Ano. Už budu doma a nikam nepůjdu,“ řekl, naklonil se k ní a dal jí pusu na tvář. „Spinkej. Až se vzbudíš, budu tady.“

„Ok, tati. Mám tě moc ráda,“ řekla mu a zívla.

Jack se jen usmál. „Já tebe taky. zlatíčko.“ Ještě jednou se k ní naklonil a políbil ji na tvář.

Jenny si lehla na břicho a Jack ji zakryl. „Sladké sny.“

 

Stál tu několik minut a pozoroval svou spící dceru. Byla tak nádherná. Vlasy jí začaly tmavnout...byly stále blond, ale dostávaly nádech dohněda. A oči, ty jí zůstaly modré, jako má její máma. Takže nemohl být šťastnější.

A  když mluvil o štěstí, uvědomil si, že nechal Sam samotnou. Takže se rychle vydal do ložnice. Když otevřel dveře, zůstal překvapeně stát.

Sam ležela na posteli a byla nahá. Bylo jasné, jak moc po něm touží. Rukou si přejížděla po svém těle. Jack ji jen bez jediného slova sledoval.  Jeho pohled klouzal po jejím těle až k jejím očím. Měla je otevřené a čekala, jak on bude reagovat.

„Já jsem ti říkala, že pokud nebudeš dost rychlý, tak začnu bez tebe,“ řekla mu a těžce oddychovala.

Jack okamžitě pocítil, jak jsou mu jeho kalhoty strašně těsné. Rychle se svlékl a lehl si vedle Sam a nahradil její ruku, kterou měla na jednom prsu, svými rty, jazykem a zuby. Svůj pohled přesunul k jejímu rozkroku, kde měla svou druhou ruku.

Neochotně opustil její bradavku. „Jsi při orgasmu tak nádherná….víš to?“ Když mu Sam neodpověděla, podíval se na ni. Oči ji zářily vzrušením. Byla už blízko. To, co viděl, mu nikdy nezevšední, tím si byl jistý. Ale i on chtěl být toho součástí.

Silou ji odtáhl ruku. „Jacku,“ zasténala. „Už jsem byla tak blízko. Proč jsi mě zastavil?“
“Protože, až budeš prožívat orgasmus,“ řekl a lehce jí kousal bradavku. „Chci já být mezi tvýma nohama…. ne tvoje prsty.“

Sam se snažila vrátit svou ruku, tam kde ji měla ještě před chvílí, ale Jack jí ji pevně držel za hlavou.

„Jaaacku!“ vyčítala mu to.

Jack ji místo odpovědi políbil a svůj jazyk zasunul hluboko do jejích úst. A když Sam ucítila jeho druhou ruku na jednom svém prsu, jak se mazlí s její bradavkou, jen zasténala. Líbal ji na krku, jemně ji sál, ale dával si pozor, aby tady nezanechal žádnou stopu. S tím, že tohle Sam nemá ráda, se smiřoval jen těžko.

Vrátil se zpátky k jejím bradavkám. Lízal a kousal je tak dlouho, dokud nebyly úplně ztopořené. Po té, co si to pořádně užil, líbal její tělo dál dolů přes břicho a ještě dál. A jeho jazyk s ní dělal divy.

„Jacku…já už…už to nevydržím.“

Když její orgasmu dozníval, Jack se položil na její, ještě chvějící se tělo a vsunul se mezi její stehna.

„Sam…“ prudce vydechl. Věděl, že to asi už dlouho nevydrží.

„Jacku,“ zašeptala Sam a uchopila jeho penis, aby ho navedla.

Byl to jejich vzájemný tělesný kontakt téměř po dvou týdnech, oba jen prudce vydechli.

„Bylo to tak dlouho…moc dlouho,“ jen vydechl.

Sam mu dala nohy kolem pasu a Jack se přetočil na záda a nechal veškerou iniciativu na ní.

„Chyběla jsi mi, Sam,“ zašeptal proti jejím rtům.

„Ty mně taky, Jacku,“ řekla. A Jack jí jazykem přejížděl přes čelist. Potom vzal jednu její bradavku do svých úst a Sam jen zasyčela v extázi. Milovala to, když ji takhle škádlil.

Jack věděl, že Sam už je hodně blízko. A taky věděl, že jakmile její orgasmus udeří, i on pocítí tu nádhernou rozkoš.

„Bože, jak moc jsi mi chyběla,“ řekl a lapal po vzduchu. Přesunul svou ruku k jejímu klitorisu a přejížděl přes něj ve stejném rytmu v jakém se pohyboval.

Sam se proti němu náhle prohnula a když slyšel z jejích úst své jméno, věděl, že ji opět přivedl k orgasmu a to dostalo přes okraj i ho.

Jack se na ni vyčerpaně položil a zabořil si hlavu k jejímu krku. Sam najednou začala posmrkávat a Jack zvedl hlavu a viděl, že pláče.

„Sam?“ Zvedl se na loktech a pohladil ji po tváři. „Zlato, co se stalo? Ublížil jsem ti?“

„Ne, Jacku. Je mi fajn.“

„Tak proč potom pláčeš?“

Prostě jsi mi chyběl...to je všechno,“ řekla mu a chtěla ho políbit.

„Ne, to není,“ řekl tiše. „Je v tom ještě něco jiného. Vidím ti to na očích.“

Sam se od něho odvrátila. Chytil ji za bradu a jemně ji otočil zpátky.

„Pověz mi to. Co se stalo?“

„Musím do koupelny,“ řekla mu tiše, hlas měla přiškrcený potlačovaným pláčem.

Neochotně ji pustil. Sam vstala, šla do koupelny a zavřela za sebou dveře – to bylo něco, co ještě nikdy neudělala.

Jack vůbec nechápal, co se s ní děje. Ale hodlal to zjistit. Natáhl si boxerky a šel za ní do koupelny. I přes dveře slyšel její vzlykot. Potichu otevřel a viděl ji, jak sedí na podlaze, v ruce drží nějaký list papíru, rukama si objímá kolena.

Posadil se vedle ní a vzal ji do náruče. „Zlato, co se děje? Ať je to cokoliv, spolu to překonáme.“

Sam zatřepala listem papíru, který držela a Jack si ho od ní vzal. A do očí mu vstoupily slzy, když si ho přečetl:

„Dr. Samanthe Carterové,

 je mi to líto, ale musím vám sdělit, že díky komplikacím, které provázely narození vaší dcery, je možné, že už nebudete mít další dítě.“

Jack si přečetl jen tohle a i to mu stačilo k tomu, aby pochopil. Podíval se na Sam a bylo mu strašně. V jejích očích mohl vidět obrovskou bolest, ale také pochybnosti.

„Sam, já vím na co teď myslíš,“ řekl tiše.

„A na co teda?“

„Myslíš si, že když už nemůžeš mít další děti, že od tebe odejdu.“

„No, nebudu tě z ničeho obviňovat. Vím, že bys chtěl syna,“ řekla Sam a rozvzlykaly se.

Jack ji pevně objal. „Sam, já tě miluju. Ty a Jenny jste můj život. Miloval jsem tě, ještě než jsem se dozvěděl o Jenny. A teď tě díky ní miluju ještě víc. Je mi jedno, jestli už nebudeme mít další děti. Jenny mi úplně stačí. Ona je to nejlepší, co jsi mi mohla kdy dát. Miluju tě. Nikdo jiný by nebyl schopný mi dát tolik, co ty.“

„Huh?“

„Když nejsem s tebou, mám pocit, že mi přestalo bít srdce a že nemůžu dýchat. A když jsme spolu, moje srdce zase začíná tlouct a zase můžu dýchat. Můj život začal ten den, kdy jsem tě potkal. Já chci jen tebe, jen tebe…nikoho jiného.“

Sam se na něj podívala a stále ještě vzlykala. Jack ji stále pevně držel, dokud se nevyplakala. Vstal se Sam v náruči a donesl ji zpátky do jejich postele. Objal ji a pevně ji k sobě přitiskl a oba dva za chviličku usnuli.

 

 

Jack přemýšlel o tom, co mu řekl Thor. Že pokud budou chtít další dítě, budou možná potřebovat jeho pomoc. A Jack si uvědomil, že Thor tohle věděl dávno předtím, než si to uvědomili oni sami. Věděl o všech komplikacích, které provázely narození Jenny. Věděl o možnosti, že by už Sam nemusela moct mít další dítě. A Jack věděl, jak byla Sam zdrcena

tím, že by mu už nedala další dítě. Takže až se vzbudí, budou si o tom muset promluvit.

 

 

Probudil je pláč jejich dcery. Když vběhli do jejího pokoje, Jenny stále spala, ale ve spánku spadla z postele. Sam se usmívala, když Jack jejich dceru vzal do náruče a pokládal ji do postele. Otřel jí slzy. A Jenny se ani nevzbudila.

 

Sam přemýšlela o tom, jak si zasloužila takového muže, jako je Jack O´Neill. Ale věděla, že se bude snažit každý den po zbytek jejich života, aby byl s nimi šťastný.

Jack se k ní otočila a viděl, že ho sleduje. „O čem přemýšlíš?“ zeptal se jí a přešel až k ní.

„Jaké mám štěstí, že tě mám,“ zašeptala.

Jack ji objal. „Ne takové, jaké mám já.“

Sam si položila hlavu na jeho hrudník a poslouchala tlukot jeho srdce. „Sam, já tě a Jenny miluju víc než svůj život.  A není nic, co bych neudělal, abych tě ochránil a udělal tě šťastnou.“

 

„Mami?“ ozvalo se ospale za nimi.

Sam se rozechvěle nadechla a potom se zvedla. Otočila se a viděla Jenny, která seděla na posteli a mnula si oči.

„Stalo se něco?“

„Chci k tobě,“ a zvedla ruce, aby ji Sam vzala. Sam  se usmála a zvedla Jenny do náruče. Stále byla tak lehoučká, ale rychle rostla.

Jenny si položila hlavu Sam na rameno a dala si palec do pusy. Potom si všimla Jacka.

„Tati!“ vykřikla radostně.

„Ahoj, zlatíčko,“ řekl jí s úsměvem. Natáhl k ní ruce a Jenny mu okamžitě skočila do náruče přitulila se k němu.

„Chyběl jsi mi,“ řekla mu a zívla.

„Ty mně taky,“ odpověděl jí Jack a pevně ji stiskl. Jenny ještě tak napůl spala, když za ní byl po svém příchodu a vlastně si teď neuvědomila, že je Jack už doma.

„Táta už bude doma?“

„Ano. Táta už teď dlouho nikam nepojede,“ řekl Jack a dal jí pusu. Vzal Sam za ruku a přitáhl si ji k sobě, obě je objal a dal Sam pusu na temeno hlavy.

„Moje žena a moje dcera…co víc bych si mohl přát.“

                

 

Ten den večer

 

Zatímco připravovali všechno na grilování, promluvili si spolu o nabídce, kterou jim Thor učinil. Jack věděl, že Thor to řekl i Sam a ujistil ji, že teď všechno záleží na ní. A to co řekl o Jenny, myslel vážně. Sam si nebyla pořád jistá. Vždycky chtěla alespoň chlapečka a holčičku. Takže holčičku už má. A bude to pouze její rozhodnutí, mít další dítě. Domluvili se, že si o tom znovu promluví po grilování.

 

Vypadalo to,jako by tu byla snad půlka základny. Ale Sam ani Jacka to nijak nepřekvapilo. Jakmile rozdali pozvánky, zpráva o grilování se rychle rozšířila po celé základně. A teď tady bylo nejméně třicet nebo čtyřicet lidí, kteří nebyli přímo pozvaní. Sam se jen ujistila, že mají dostatek steaků hotdogů, hamburgerů a kuřat pro víc jak polovinu základny a na chvíli se ztratila.

 

„Tati?“

„Hmm?“

„Kde je maminka?“

„Přímo tady za tebou,“ řekla Sam. Zvedla Jenny a vyhodila ji do vzduchu. A když ji chytla, Jenny se začala smát. Sam dala Jackovi pusu a pak se znovu věnovala jejich dceři.

„Kam jsi zmizela?“

„Byla jsem si promluvit s Thorem,“ řekla mu Sam, ale nic víc neprozradila.
“A o čem?“

„O tom, o čem jsme mluvil předtím,“ řekla , ale opět nic víc.

„A?“

„Řeknu ti to později,“ řekla tiše.

„Sam…“ zavrčel Jack.

„Později, Jacku. Víš, že má být ještě ohňostroj?“

„Sam…“ žadonil Jack.

„Později, zlato. Slibuji.“ Otočila se k němu a zlehka ho políbila. A než se posadila na židli za něho, podala mu pivo.

 

Jack jen našpulil rty a neochotně souhlasil, že teď opravdu není vhodná chvíle, aby o tomhle mluvili. Obracel hamburgery a celou dobu přemýšlel o tom, co mu Sam řekla. Byl zvědavý, jak se nakonec rozhodla. Ale vlastně  mu to bylo jedno. Řekl jí pravdu…ona a Jenny jsou všechno, co potřebuje.

 

„Tati, mám hlad,“ řekla Jenny.

„Chtěla bys hotdog?“

„Ano, prosím,“ odpověděla mu. Podívala se na Sam, která ji měla na klíně. „Dolů.“

Sam ji postavila na zem a usmála se, když se Jenny  pustila do Simby. Ti, co stáli nejblíž, se začali smát, když viděli, jak  s ním Jenny zápasí. Byl totiž stejně velký jako ona.

A když Jack slyšel, co jeho teprve dvouletá dcera řekla. „Já tě přimáčknu.“ Překvapeně mu spadla brada. Sam se snažila skrýt svůj úsměv. A Jack jen hleděl s očima dokořán, když Jenny znovu řekla. „ A ještě jednou tě přimáčknu.“

„Sam?“

„A co na to můžu říct? Lví král je její nejoblíbenější film.“

„A vy jste se na mě domluvily? Ty jsi hrozná!“

„A ty jsi její otec,“ řekla mu Sam, vstala a dala mu ruce kolem pasu. „Vždyť jsou jí teprve dva roky.“

„Dobře, já mám rád kreslené filmy.“

„No to je další věc, kterou má po tobě,“ řekla mu Sam a naklonila se, aby ho políbila.

„Ale no tak.. vždyť ty je máš ráda taky,“řekl Jack a políbil ji.

„Mmm hmm,“ odpověděla mu na to Sam.

„Tati, já už mám hlad,“ řekla Jenny a zatahala ho za košili.

Jack se sklonil a zvedl ji. Natáhl se ke grilu a podal jeden hotdog. Sam jí dala bryndáček, vzala si ji od Jacka a posadila ji do její vysoké židle. Jack jí hotdog a kousek hamburgeru nakrájel a Sam jí zatím přinesla čokoládové mléko.

 

Když už Jenny seděla, vzal talíře pro sebe a Sam.

„Je čas na jídlo!“ zakřičel na všechny kolem. A když se všichni vydali ke stolu, posadil se vedle Sam.

 

Asi o hodinu později, kdy se slunce začalo pomalu zapadat, se i když byl červenec, ochladilo. Sam vzala Jenny do domu, aby ji víc oblékla. A když se vrátily, Daniel s Teal´cem už měli připravený ohňostroj.

Jack pro ně našel tiché místo a rozprostřel tam deku. Sam s Jenny k němu přišla a podala mu ji a potom se mu posadila mezi nohy. Jack jí dal Jenny na klín a obě je objal.

„Řekneš mi to teď?“ zašeptal Sam do ucha a jí přeběhl mráz po zádech.

„Ne. Až všichni odejdou a Jenny bude v posteli.“

„Sam,“ žadonil. „Prosím.“

„Ještě ne, Jacku.“

A když ohňostroj začal, tak to vzdal. Jenny se nejprve toho hluku bála, ale věděla, že zvuk jí nemůže ublížit a že je v bezpečí……má přece u sebe svoje rodiče.

Uplynuly asi dvě hodiny a Jenny Sam usnula na klíně.

Všichni jim postupně děkovali za krásný večer a tiše odcházeli. Jack pomohl Sam vstát i s Jenny v náruči. Vzal si ji od ní a opatrně ji vzbudil. Potřebovala se vykoupat a vyčisti si zuby.

 

Když ji vzbudil, rozplakala se. A plakala celou dobu, co ji Jack umýval a i při čistění zubů. Už byla převlečená a Jack ji držel v náruči a Jenny stále tiše plakala. Posadil se s ní do houpacího křesla a začal se s ní houpat, aby ji uspal. Tak tohle mu chybělo, když byl ve Washingtonu. Bylo to něco, co si zvykl dělat, když se Sam a  Jenny k němu přestěhovaly.

Když si byl jistý, že spí, dal jí pusu na tvář a nechal Sam, aby ji uložila do její postele. Simba si okamžitě lehl vedle postele. Bylo to legrační, že to štěně okamžitě pochopilo, že patří k Jenny, pomyslel si Jack. Byl to nějaký šestý smysl.

Dal Jenny pusu na tvář a Sam udělal totéž. Rozsvítil noční světlo a vzal Sam za ruku a vedl ji do jejich ložnice.

„Takže Sam, teď mi to už řekni!“ žádal svou ženu, když zavřel dveře.

„Jsi nějak moc netrpělivý.“

„Sam?“ zavrčel na ni varovně.

Sam ale od něj svůj pohled odvrátila. „Půjdu se osprchovat a vyčistit si zuby. A potom ti to řeknu.“

„Sam…“

„Nechtěj, abych ti ublížila, Jacku O´Neille.“

A když Sam zmizela v koupelně, svěsil schlíple hlavu.  Sešel dolů po schodech, vypnul všechna světla. Zkontroloval Jenny a ujistil se, že je zakrytá.

Když se vrátil do ložnice, Sam už ležela v posteli.

„Jdu do sprchy,“ řekl naštvaně.

Sam bylo jasné, že je Jack hodně naštvaný, že mu neřekla, co jí Thor pověděl. Nechtěla ho rozčílit. Jenom chtěla počkat, až všichni odejdou. Tohle bylo přece jenom něco, o čem s ním nechtěla mluvit přede všemi.

Jack se vrátil asi za deset minut, vlezl si do postele a vůbec nepromluvil. Sam ho objala, ale on se k ní otočil zády.

„Jacku?“

„Byl to dlouhý den, Sam. Jsem opravdu unavený.“

„Jacku…“ začala, ale nebyla schopná větu dokončit. Bylo jí to tak líto. Otočila se a rozplakala se.

Teď se otočil Jack a vzal ji do náruče. Tohle bylo něco, co nechtěl udělat. Nechtěl Sam nikdy ublížit nebo ji rozplakat.

„Sakra, je mi to líto, Sam. Jenom jsem chtěl, abys mi to řekla. Odpusť mi to, zlato…prosím.“

Sam se mu protočila v náruči a její slzy mu smáčely jeho hrudník.

Hladil ji po zádech a šeptal jí slova lásky, aby ji uklidnil. Když se utišila, podívala se na něho. Něco, co viděl v jejích očích, způsobilo, že mu začalo jeho srdce divoce tlouct.

 

„Mluvila jsem s Thorem o tom, že bych podstoupila tu proceduru.“

„A?“¨zeptal se opatrně.

Sam jen zavrtěla hlavou. „Neexistuje nic, co by pro mě mohl teď udělat,“ řekla Sam tiše.

„Ale mně řekl…“

Sam ho políbila, aby ho umlčela.

„Nemůže pro mě nic udělat, protože už jsem těhotná, Jacku.“

 

pokračování příště