Titul: Terapie
Autor: Eliza
Překladatel: Alis
Žánr: Romance/sex
Páry: Sam/Jack
Hodnocení: Dospělí
Délka: Krátké
Časová osa: Neurčeno
Stav: Kompletní
Synopse: Každý pár přece může mít problémy.... :o)

______________________________________________________________

„Takže, pane a paní O´Neillovi …“
„Radši generále,“ přerušil ho Jack.
„A podplukovníku,“ dodala Sam.
„Uh, ano…generále a podplukovníku …..“ řekl doktor Stein a všiml si, že jeho noví pacienti se na sebe srdečně usmívají.
„Jsem si jistý, že vám vaši nadřízení vysvětlili, proč tu jste.“
Oba se na něho podívali. Jejich obličeje byli bezvýrazné, oba stejně chladní. Profesionální výrazy, které dávaly jasně najevo – nepočítejte s naší spoluprací.
Terapeut se rychle podíval do složky, kterou měl na klíně, odkašlal si a potom pokračoval. „Vypadá to, že na základně došlo k ….určitým…..událostem a vaši nadřízení chtějí, abychom to probrali.“

„Tyto události,“ začal Jack a sbíral z kalhot své uniformy neexistující smítka,„byly jaké podstaty…?“ Podíval se na terapeuta, jeho výraz byla samá nevinnost.
„Generále, prosím, všichni jsme přece dospělí.“ Terapeut si všiml, že ti dva se na sebe zase usmáli. „A prosím vás neurážejte mě tím, že se teď budete stydět,“ pokračoval. Oba se na něj podívali stejně, a vylekali ho tak, že se mu scvrkávala varlata.
Doktor si jen pomyslel,* jenom to vydrž*. „Jste tady na žádost nejvyšších důstojníků z Pentagonu, tak snad můžete spolupracovat a můžeme to nějak vyřešit nebo mě tu můžete trápit a já potom tuhle skutečnost uvedu do hlášení.“

Sam se naklonila dopředu, vzala svého manžela za ruku a stiskla ji. Komunikovali spolu beze slov a jako jeden muž se obrátili na terapeuta.
„Dobře, doktore Steine… na co se nás chcete zeptat?“ Zeptala se Sam potichu.

„Takže, začneme s vámi, generále,“ řekl doktor a bylo mu jasné, že Jack O´Neill by mohl být tvrdší oříšek.

„Doooobře….“ okomentoval to Jack.
Doktor se podíval z jednoho na druhého a čekal, až začne generál mluvit. Nakonec, k jeho překvapení, to byla Sam, kdo promluvil.
„Jacku…“ řekla jemně.

Jack se na ni podíval trochu popudlivě a potom se obrátil zpět na doktora. Nakonec začal.
„Takže, co očekáváte, doktore?“
„Huh?“
„Podívejte se na ni! Je nádherná, je neukojitelná a skočila na mě!“
Sam se na svého muže zděšeně dívala.
„Jacku!“
„No a, co je na tom,“ pokračoval Jack bezstarostně. „Přišla ke mně do kanceláře, zvedla si sukni a…no, však víte, co se potom stalo…tím mám na mysli, co má chlap dělat, že doktore?“ Jakým způsobem se Jack na svou ženu usmál, byl bezpochyby ten nejsamolibější úsměv, jaký kdy doktor viděl. „Kromě toho,“ pokračoval generál, „dveře byly zavřené.“ vzdorovitě a vztekle se na doktora podíval a potom se podíval na svou ženu.

Doktor dobře věděl o čem generál mluvil. Viděl tu nahrávku bezpečnostní kamery. Generál seděl za stolem a pracoval, dokud nepřišla jeho žena. Obešla stůl a začala ho líbat. Během vteřiny měla zvednutou sukni …neměla kalhotky!...rozepla svému muži kalhoty, stáhla mu je dolů a líbila jeho penis, který už samozřejmě zareagoval. Obkročmo si na něj sedla a začala se pohybovat nahoru a dolů, což dělala tak dlouho, než oba dosáhli orgasmu. I pro doktora tohle bylo velice vzrušující, když viděl, jak to vášnivě dělají. Ale mnohem dráždivější bylo slyšet něžná slova lásky, která si potom říkali, jak se něžně mazlili a objímali, než Sam odešla. Tohle byl velice těžký případ k posouzení.

Doktor zase sledoval jejích neverbální komunikaci. Podplukovník Samantha O´Neillová se na svého muže zděšeně dívala a on se stále usmíval. Ale potom se stalo něco zajímavého. Její výraz se změnil. vypadala nejprve zamyšleně a potom samolibě. A když generál viděl změnu v chování své manželky, jeho sebeuspokojení začalo pohasínat. Dívala se mu přímo do očí a řekla, „Já, že jsem neukojitelná? Já jsem neukojitelná, Jacku?“

Otočila se na doktora, lehce se naklonila dopředu a její uniforma jí pevně obtáhla její plná prsa. Doktor musel sám sobě přiznat, že Samantha O´Neillová je opravdu mimořádně krásná žena. Dovedl si představit, že ….generál to s ní nemá zrovna lehké. Doktor si odkašlal, aby tak skryl svůj úsměv.

„Doktore, mluvil jste o událostech..... tedy v množném čísle.“
Ten jen rychle pokýval hlavou.
„Potom jsem si jistá, že jste viděl i nahrávku, kdy ke mně generál přišel do laboratoře.“
Doktor viděl, jak si Sam olízla spodní ret a dívala se na svého muže. Potom se podívala zpět na doktora a zvedla obočí.

„Ano, podplukovníku,“ řekl doktor. „Mám několik nahrávek, kdy k vám….. do laboratoře…přišel váš muž.“
„Tak potom jste viděl, doktore, že je to generál, kdo je neukojitelný…neřekl byste to tak?“ Její hlas byl jemný jako hedvábí. Byla tak strašně přitažlivá, že se z toho doktor orosil. Zjistil, že jí přikyvuje, aniž by si to, co právě řekla, nechal projít hlavou, prostě s ní souhlasil.

Nahrávka z laboratoře byla úžasná. Uprostřed podivných přístrojů a zvláštních věcí a nářadí viděl, jak podplukovník nesmírně soustředěně pracuje na nějakých artefaktech. Dokud nepřišel generál O´Neill. Pokaždé, než začal, zavřel dveře laboratoře. Jeho smyslnost přímo brala dech, položil ji na její pracovní stůl a vzal si ji zezadu s takovou silou až to nahánělo strach nebo ji zvedl a přivedl ji k orgasmu svými ústy. Doktor pocítil vzrušení, když si vzpomněl na výraz jejího obličeje, když ji generál přivedl k extázi. Musel zatřepat hlavou, aby se té vzpomínky zbavil.

Doktor se na ně podíval. Sam se na generála usmívala, ale v jeho očích se objevilo varování. Až sebou doktor trhnul.
„Uh… generále, podplukovníku… v podstatě nezáleží na tom, kdo to začal…ani jak to bylo často…“a když si doktor vzpomněl na nahrávky, které mu poslali z SGC, jeho hlas se vytratil. Kolikrát bylo kamerami zaznamenáno, jak měli ti dva sex, jak byli vynalézaví, jejich láska a to jak se jednomu na druhém záleží, to bylo obdivuhodné a
….. skličující. Jak by mohl průměrný muž nebo žena doufat, že to ohodnotí? Uvědomil si, že srovnává své vlastní vybavení s generálem O´Neillem. Doktor v duchu zasténal. Generál byl v úplně jiné *lize*.

Znovu se na ně podíval a málem ho vyděsilo, to jak sebou při vzpomínkách trhnul.
Jack zvedl ruce, aby tak zabránil dalšímu komentáři.
„Podívejte se doktore, Sam a já jsem manželé. Milujeme se. Pracujeme hodně dlouho. Někdy jsme sotva doma. A někdy to znamená, být spolu pouze tehdy, když jsme na základně.“ Stiskl své ženě ruku. „Náš sexuální život by měl být privátní, kvůli podstatě naší práce ale není. Vypadá to, že jediný problém jsou bezpečnostní kamery.“

„Můžete uvést jediný případ, kdy naše….aktivity…“ Sam se začervenala, „ ohrozily bezpečnost nebo jsme rozhodujícím způsobem zdrželi důležitou poradu nebo jsme se kvůli tomu nedohodli na diplomatickém jednání?“ Když doktor zavrtěl hlavou, Sam pokračovala. „A je tu nějaká stížnost na naše chování od lidí, se kterými úzce spolupracujeme?“ Doktor zase odpověděl záporně. „Takže jsou tu tvrzení, že jsme zanedbávali svou práci nebo že jsme nedokončili nějaký důležitý úkol, kvůli našemu…“ Sam se podívala na svého muže, aby jí pomohl najít to správné slovo.
„…píchání…?“ odpověděl. Sam ho plácla po ruce. Dost silně. Doktor sykl, ale generál se jen zachechtal. Doktor si pomyslel, že je to silný muž. Zase se pohledem vrátil k Sam, která čekala, ne zrovna trpělivě, na jeho odpověď.
„Ne, myslím, že ne, podplukovníku,“ odpověděl jí doktor.
„Takže, v čem je problém, doktore?“ Zeptal se Jack.

Ten si povzdechl. „Myslím, že tady žádný vlastně není.“
Oba vstali. Doktor měl najednou nutkání, aby tu ještě zůstali. Oba ho zjevně fascinovali. „Ale opravdu byste měli…“ oba se na něho v očekávání podívali, „odpojit některé kamery. Jinak budou vaše nahrávky suplovat pornografické video pro celé letectvo.“
Oba dva měli dobrý důvod se červenat.
„Takže, můžeme jít, doktore?“ Zeptal se ho generál.
„Ano, generále, podplukovníku ... můžete jít. Udělám náležitá doporučení pro Pentagon.“

„Jacku, počkej,“ řekla Samantha a chytila ho za ruku, když chtěl rychle otevřít dveře.
Generál se zastavil a podíval se na ni.
„Přesně jaká doporučení to budou, doktore?“ zeptala se.
„Vypnout bezpečnostní kamery v generálově pracovně, vaší laboratoři a ve skladu ve 27 poschodí…“ oba se zase začervenali. Sam se potom na něho zase podívala. „A…a vetší postel do vašeho pokoje,“ pokračoval doktor a červenal se.

„Děkuji, doktore,“ řekl Jack a podal doktorovi ruku. „A teď, pokud vám to nevadí, potřebuji se svou ženou odejít a milovat se s ní na předním sedadle mého auta, na vašem parkovišti.“ Jack na něho mrknul a usmál se. A doktor se červenal čím dál víc.
Oba důstojníci odešli z jeho pracovny. Doktor vykoukl z okna. Viděl je, jak jdou ke generálovu autu a jak nastoupili. Za chvíli se na důkaz generálových slov začalo auto v pravidelném rytmu pohupovat.

konec!!

KONEC!!!