Titul: Tiché trápení 2 - dozvuky
Autor:
Překladatel: Alis
Žánr: Romance
Páry: Sam/Jack
Hodnocení: Dospělí
Délka: Krátké
Časová osa: Neurčeno
Stav: Kompletní, pokračování "Tiché trápení"
Synopse: Existují lidé a věci, pro které byste udělali cokoliv. I ty nějak musí skončit.

__________________________________________________________

Tenkými závěsy v Jackově ložnici prosvítalo světlo. Jack se opíral o čelo postele a tiše sledoval Sam, jak spí. Ta se zavrtěla a něco nesrozumitelného zamumlala. Ale i tohle znělo jeho uším jako hudba, po tom co několik dní vůbec nemluvila.
Povzdechl si a zajel si rukou do vlasů. Včera večer to bylo neuvěřitelné. Všechno, o čem tak dlouho snil. Ale věděl, že tohle není konec jejich problémů. Sam se jen tak zázračně přes noc nezotaví z toho, co se jí stalo a navíc jsou tu pořád předpisy o nadřízeném důstojníkovi, se kterými se budou muset vyrovnat.
Sam se znovu ve spánku pohnula, otočila se k němu a když jí odhrnoval vlasy z obličeje, nemohl si pomoct a usmál se. Když se jí dotkl, pomalu otevřela oči a dívala se přímo do jeho nádherně čokoládových.
"Ahoj kotě," zašeptal Jack.
Sam se snažila posadit, aby na něho lépe viděla, ale on měl jiný nápad. Zlehka se dotkl jejího ramene a zatlačil ji zpátky. Potom si lehl na bok, aby k sobě byli otočení tvářemi.
"Spala jsi dobře?"
Sam se usmála a přikývla. Jack zvedl obočí a zlehka jí poklepal prsty na rty, aby promluvila. Sam se zamračila, pootevřela pusu a odkašlala si. Musel se k ní sklonit, aby její slova slyšel.
"Ano, velice dobře, děkuji."
Jeho úsměv bylo vše, co potřebovala, ale Jack se k ní ještě víc naklonil a objal ji.
"Jsem na tebe hrdý Sam, jsem šťastný, že slyším tvůj hlas."
Zlehka ji hladil po zádech a cítil svou narůstající erekci. Mírně proti ní zatlačil. Potom se trochu odtáhl a přetočil ji na záda. Sklonil se a rty jí přejížděl po krku. Jeho strniště ji příjemně škrábalo. Když se jeho rty dostaly až k jejím prsům, zasténala a zvedla se proti němu. A než přešel k druhému prsu, aby je potrápil stejným způsobem, nechal její bradavku vyklouznout ze svých úst a usmál se.
Přesunul se dál dolů, opřel si bradu o Venušin pahorek a podíval se na Sam.
"Řekni mi, co bys chtěla, abych ti udělal. Pověz mi přesně, co chceš, abych ti dělal."
Když mluvil, cítila Sam, jak jeho slova vibrují skrz její tělo. Cítila, jak se její vnitřní svaly stáhly a jak moc je najednou vlhká. Trošku zčervenala a snažila se zformulovat slova, o kterých věděla, že chce Jack slyšet. Díval se na ni v očekávání, jedno obočí měl zvednuté a drze se usmíval. Nemohla si pomoct a začala se tomu, jak se chová, smát a cítila, že se trochu víc uvolnila.
"Jacku, nejsem si jistá. Co chceš, abych říkala?"
Jack zvedl obočí ještě vyš a sebejistě se usmál.
"Mluvit se mnou sprostě, Sam?"
Sam se rozšířily údivem oči a nervózně polkla. V těhle věcech nebyla nikdy moc dobrá a teď nevěděla, jak začít. Vypadalo to, že Jack si její nejistotu uvědomil.
"A co takhle, kdybych začal já? Nemůžu se dočkat, až dám tvoje kozy k sobě. Chci mezi ně zasunout svého ptáka a pohybovat se mezi nimi sem a tam, abych pocítil tu sladkou rozkoš, dokud to budu schopný vydržet. A potom se chci vystříkat a svým semenem si tě označit."
Sam si přitiskla stehna k sobě, aby zmírnila bolest, kterou tahle jeho slova vyvolala. Jeho oči byly úplně tmavé, plné vášně a čekal, až začne ona. Věděl. že je nervózní, ale potřeboval to, potřeboval Samanthu Carterovou přesvědčit, že ji miluje.
Sam začal zdráhavě, ale potom jí slova plynule klouzala ze rtů a jeho svaly v oblasti břicha ztuhly a jeho tvrdý pták se chvěl.
"Já ..um... chci tě cítit uvnitř, mít tvého tvrdého ptáka hluboko v sobě. Chci, abys mě přetočil na záda a zasunul ho do mě zezadu, abych mohla cítit, jak se na mě tlačíš. Chci, aby mi tvoje silné ruce tiskly bradavky a přitom jsi se ve mě pohyboval. Chci tě v sobě tak hluboko a tvrdě, abych nerozeznala, kde jsi ty a kde já."
Jack zavrčel a přitáhl si ji k sobě. Rychle se k ní sklonil a divoce ji políbil. Když se nadzvedl, rychle a přerývavě dýchal. Jemně ji obrátil na břicho, přejížděl jí po její jemné kůži a líbal ji a lízal. Když se jí takto dotýkal, Sam se hihňala a Jack si to nesmírně užíval.
"Zlato, na kolena, podepři se."
Pomohl jí a klekl si za ni. A když nasměroval svůj penis proti její pochvě, jen zasténal. Vklouzl dovnitř, ne celý a slyšel, jak přitom Sam zasténala rozkoší.. Naklonil se na dni a dostal se celý dovnitř. Hrudníkem se přitlačil na její záda a tím, jak změnil úhel, Sam jen zalapala po dechu. Na chvíli se zastavil a užíval si tuhle intimitu, kterou tahle ta jejich poloha přinesla. Cítil, jak se jeho penis uvnitř jejího těla chvěje a jak touží po tom, aby se pohyboval. Za chvíli už to nemohl vydržet, vytáhl se a znovu se pohnul kupředu. Sam se pod ním pohnula, její svaly ho sevřely.
Chytil ji za boky tak pevně, že jí tam asi zůstanou modřiny. Začal se pohybovat rychleji a víc tvrdě. V čemž ho povzbuzovalo to, jak Sam tiše sténala. Slyšel, jak nepravidelně dýchá a jak znovu a znovu říká jeho jméno, jak v ní narůstal orgasmus. Jednu ruku zasunul mezi jejich těla a přejížděl prsty po jejích vlhkých stehnech a rozkroku. Jako by použil lubrikant, přejel jí vlhkými prsty přes zadeček a zastrčil jeden z nich dovnitř a když s ním pohyboval sem a tam, ješte jím otáčel, takže Sam pociťovala zvyšující se rozkoš.
"Bože Jacku, víc, prosím, ještě víc!"
Takže se začal pohabovat ještě rychleji a při každém pohybu svými koulemi narážel do jejího nádherného zadečku. Svůj prst zasunul ještě hlouběji a pohyboval s ním ve stejném rytmu, jako se pohyboval sám. Cítil, jak se její svaly začínaji stahovat a věděl, že si společně vychutnají to sladké zapomnění. Sam se proti němu prohnula a vykřikla jeho jméno, on prudce zaklonil hlavu a vydechl to její. Pevně ji proti sobě držel a cítil, jak jeho penis pumpuje jeho semeno do jejího sladkého těla. Nechtěl, aby tenhle nádherný pocit někdy skončil.
Sam se složila na postel a on sám musel bojovat s tím, aby nezkolaboval přímo na ni. Vytáhl se a užíval si to, jak cítil, jak jeho sperma vytéká ven. Položil se na bok a sledoval Sam, která ležela na břiše a hlavu měla zabořenou do polštáře. Naklonil se nad ni a lehce do ní srtčil svým ramenem a když na něj vykoukla, usmál se.
"Takže, bylo to dobrý?"
Sam se jeho poznámce a tomu, jak samolibě se tváří, zahihňala.
"Jo, to si piš!"
Jack se zasmál, zvedl ruku a plácl ji přes zadek.
"Dobře, vstávej, čeká na nás snídaně a taky rybaření, nemůžeme tady zůstat ležet celý den."
Přehodil nohy přes okraj postele a vstal. Natáhl se k ní a pomohl jí na nohy a potom ji pevně objal. Sam se o něho opřela a užívala si, jak se jí Jack dotýká. Kdo by si to pomyslel, že Jack O´Neill může být roztomilý jako medvídek?

Takže si dali něco k jídlu, rybařili a povídali si. Janet, Daniel a Teal´c jeden po druhém volali a byli rádi, že Sam dělá pokroky. Když si povídali, nikdy se nebavili o budoucnosti, nikdy nemluvili o předpisech, prostě to nechávali na pozděj. Užívali si svoje štěstí a to, co se dověděli jeden o druhém. Byly to dny, kdy si vzájemně šeptali a mazlili se, ale jako vždy realita, v tomto případě SGC, zasáhla.
Když Sam vešla do obývacího pokoje, Jack s někým telefonoval. Sam ho objala a opřela se hlavou o jeho záda. Prostě si užívala to, jak jeho hlas vibruje jeho tělem.
"Ano pane, hned odjedeme. Nechám auto na místním letišti, pokud pro nás budete mít vrtulník, aby nás vyzvedl."
Pohladil Sam po paži, cítil její dech na svých zádech a usmíval se.
"Dobře pane, děkuji, budeme tam brzy. Nashledanou generále."
Položil telefon a otočil se, vzal Sam do náruče a sklonil se, aby ji políbil. Se zdráháním se narovnal a usmál se na ni.
"Takže, myslím, že jsi to slyšela. Hammond nás chce zpátky. Co nejrychleji. Vypadá to, že je tam táta a má pro nás nějakou misi, takže pro nás posílají vrtulník. Musíme si zabalit a rychle odjet. Je mi to líto, Sam."
Sam si povzdechla a objala ho.
"Povinnost volá, ale já ve skutečnosti odjet nechci. Zamilovala jsem si to tady."
Jack se při jejích slovech usmíval.
"Já vím zlato, ale zase se sem brzy vrátíme. Kromě toho vím, že chceš vidět tátu a potřebujeme SG1."
Sam ucukla a odstoupila od něho. Jack si povzdechl, věděl, na co Sam myslí.
Přitáhl si ji k sobě zpátky a položil si svoji tvář do jejích vlasů.
"Sam, všechno bude v pořádku, slibuji. Tuhle situaci vyřešíme a potom zajdu za Hammondem.Nic mě nazastaví, abych byl s tebou, nic."
Sam přikývla, v tomhle mu věřila. Jack ji vzal za ruku a vedl ji nahoru, aby si sbalili věci. Ani jeden z nich nepromluvil, oba byli pohroužení do svých myšlenek o tom, co by mohlo být.
O tři hodiny později už byli převlečení v pracovní uniformě a seděli v zasedačce u stolu. Daniel už důvod Jacobovy návštěvy znal a nemohl si pomoct, ale měl obavy, jak na to Sam bude reagovat. Jacob vstal a začal mluvit.
"Selmak a já jsme byli pro tuhle misi vybráni už před několika týdny. Sledovali jsme méně mocného vládce soustavy, který se jmenuje Beldos."
Všichni ji bedlivě sledovali a viděli, že sebou téměř neznatelně cukla, když to jméno uslyšela. Jack Jacoba přerušil.
"No, Sam a já jsme se s ním na naší poslední misi celkem dost zblízka poznali. Je to sadistický bastard, o co mu jde teď?"
Jacob se ustaraně podíval na Sam.
"Ano, takže byste měli vědět, jak je zlý. Rozhodl se, že být jen méně významným členem mezi vládci soustavy již nechce, chce si s velkými hochy pohrát. Zorganizoval útok na jednu z Baa´lových pevností, kde měl Baa´l jen základní posádku, takže se mu ji podařilo získat. Taky má mateřskou loď, kterou může zamaskovat a hyper pohon.Myslíme si, že tohle dopustit nemůžeme, takže máme v plánu ji vyhodit do vzduchu."
Jack si odfrkl a zvedl obočí.
"Oh a předpokládám, že to má udělat SG1, něco jako munice pro dělo!"
Jacob zavrtěl hlavou, na to, že Jack Tok´ry rád neměl a moc jim nevěřil, byl zvyklý. Věděl, že je to kvůli tomu, co se stalo s Jolinar a nezlobil se na něho, protože věděl, že Jack má o jeho holčičku starost.
"Jacku, chceme vás proto, že to umíte provést elegantně. Jste experti na likvidaci mateřské lodi a taky jste experti na to, udělat to nenápadně. Myslíte si snad, že bych poslal svou dceru na misi, kterou byste nezvládli?"
Jack přikývl a rychle se podíval na Sam, která se tomu jejich rozhovoru usmívala. Jack se na ni taky usmál a byl rád, že její napětí povolilo.
Generál se opřel o opěradlo své židle a díval se na členy svého nejoblíběnějšího týmu skoro otcovským pohledem.
"Plukovníku, jsem ochotný vás na tuhle misi pustit, pokud si myslíte, že je major Carterová připravená vrátitse zpět do aktivní služby."
Jack přikývl.
"Major Carterová je na to připravená, pane, všichni jsme. Takže jdeme vyhodit mateřskou loď a doufejme, že s ní i Beldose."
Generál byl chvíli potichu, znovu si prohlížel svoje lidi. Major Carterová vypadala, že je v pořádku a on názoru Jacka O´Neilla věřil. Pravděpodobně je to dobré, že se zase vrátí k náročným věcem a navíc je tu možnost, že by se ve stejný okamžik mohli zbavit Beldose. Měl pro Sam Carterovou slabost a po brífinku po poslední misi moc šťastný nebyl, když slyšel, co jí Beldos udělal.
"SG1 máte zelenou. Odcházíte v 8.00. Hodně štěstí a vraťte se zpět v pořádku."
Jacob a SG1 se rozcházeli, aby se připravili na misi. Jacob si všiml, že Jack něco Sam pošeptal a zlehka ji tlačil směrem na ošetřovnu. Sam se zasmála a něco mu taky pošeptala a potom se vydali najít Janet. Jacob uklonil hlavu na jednu stranu a vyšel z místnosti, aby zjistil, o co tady jde.
O dvě hodiny později již procházeli bránou. Jacob, Teal´c a Daniel se na druhé straně přikrčili, aby byli připraveni ji jistit. Sam a Jack se vydali k budově a když došli ke vchodu, všechno se zvrtlo. Najednou byli obklopeni jaffy. První muž před ně předstoupil a prohlédl si je od hlavy k patě.
"Na vás dva si pamatuji. Jste opravdu blázni, když se sem vracíte. Můj pánNvám ukáže, že nemá žádné slitování."
Jack se podíval na Sam, vypadala hodně zamyšleně a viděl, že se jí trochu třesou ruce. Stoupnul si proti ní a podíval se jí do očí.
"Bude to v pořádku Sam, slibuji. Jen zůstaň se mnou."
Jaffa je postavil k sobě ještě blíž a potom uslyšeli známý zvuk, jak se aktivovaly kruhy. Jack Sam stále sledoval, vypadala klidně, až na drobné záchvěvy jejího těla.
Nedívala se mu do očí a on měl obavy, že tohle by ji mohlo dostat, zrovna, když se jim podařilo to překonat. Věděl, že Teal´c, Daniel a Jacob je odtud dostanou a doufal, že přijdou na to, že je připravili kruhy na mateřskou loď, která se vznáší nad budovou.
Jaffa je vedl dolů směrem k Beldosovým komnatám a Jack měl pocit, jako by na malou chvíli zahlédl v pohledu Sam zlost.
Když je předvedli před Beldose, Jack Sam pozorně sledoval. A ke svému zděšení viděl, jak se začala třást, po tvářích jí tekly slzy. Když ji stráž pustila, padla před Beldose, chytila jeho plášť a brečela.
"Prosím, prosím, neubližujte mi znovu. Už bych to nevydržela, prosím!"
Jack na to, co Sam dělala, jen šokovaně hleděl. Tohle nebyla jeho silná Sam, která měla vždycky všechno pod kontrolou, Sam kterou tak dobře znal. Mohl by klidně přísahat, že ji takhle nikdy nic nezlomilo. Bojoval s jaffou, který ho držel, snažil se dostat k ní, ale jaffové ho pevně drželi a navíc ho přinutili, aby si klekl a díval se na scénu, která se odehrávala před ním.
Beldos se lítostivé ženě před sebou smál. Věděl, že ji během její poslední návštěvy zlomil. A tak už s ní nehodlal ztrácet čas. Zohnul se a veškerou silou ji zkroutil ruce za zády. Potom s ní hodil přes celou místnost, kde srazila tác s různými mučícími předměty, které tady měl. Sam tu tiše a bez pohnutí zůstala ležet. Beldos svoji pozornost obrátil na muže, který byl přinucen před ním pokleknout.
Jack se zoufale podíval na Sam, ale Beldos ho chytil za bradu a tak ho donutil, aby se otočil.
"Já jsem tuhle ženu zlomil již, když tu byla posledně. A bude mi potěšením, tohle vše tentokrát udělat i tobě."
Rukou máchl smerěm ke svému prvním muži.
"Přines mi ozbrojenou ruku."
Natáhl ruku a čekal. Ale ten jaffa se ani nepohnul, naopak nervózně ustoupil o krok dozadu. Beldos se otočil, aby věděl, co se tam děje.
A tehdy se díval přímo do modrých očí, velice rozzlobené Samanthy Carterové, která měla na své pravé ruce navlečenou ´ozbrojenou ruku´ a mířila s ní jeho směrem, její střed jasně zářil.
"Hledáš tohle?"
Beldos mírně ustoupil. Cítil, že dřív byla hostitelem, ale nevěděl, že by někdo mohl přežít ztrátu symbionta a navíc mohl ovládat goa´uldské zařízení. Sam se o kousek posunula, cítila, jak v ní narůstá síla, její vztek a zlost.
Její pohled byl prázdný a jako by zastřený, Jack se otřásl. Tenhle pohled už viděl. Když Sam zabila Setha. Beldos začal ustupovat, aby byl dál od Sam i od Jacka. A na tohle Sam právě čekala. Nechala svou sílu, aby zaktivovala ozbrojenou ruku, energie se uvolnila a přešla přímo do jeho těla. Odhodila ho na jeho zdobený trůn, kde zůstal zlomeně ležet.
Otočila se na prvního muže, který to s úžasem sledoval. Ten poklekl.
"Prosím, má paní, ušetři mě. Jsi jasně mocnějsí než můj pán, svolám všechny jeho muže a budeme ti přísahat svoji věrnost."
Sam na něho stále mířila a sledovala Jacka, který se pomalu postavil a pohnul se směrem k ní, aby se postavil vedle ní. Pevně ji položil ruku na rameno a tiše řekl.
"Nechej ho to udělat Sam. Dostaneme je tak všechny. Udělala jsi správnou věc a teď ho nechej jít."
Sam přikývla a nechala jaffy odejít. Když se jí Jack snažil stáhnout dolů ozbrojenou ruku, dala od něj ruku pryč. Zamračil se, ale nechal to tak. Přešla na druhou stranu místnosti a vzala si zat. Otočila se k Beldosovi, vystřelila na něho jednou, potom podruhé a nakonec i potřetí. A když jeho tělo zmizelo, s uspokojením pokývala hlavou.
Potom zat podala Jackovi, který ho od ní vzal, pevně ji chytil za ruku a odváděl ji pryč.
Asi za hodinu Jacob a SG1 stáli v peltaku. Jaffy poslali na planetu a řekli jim, aby prostě šli domů. Celá operace se obešla bez krve prolití. Teď měli mateřskou loď, jako válečnou kořist. Jako první promluvila Selmak.
"Jako vždy jsme Zemi vděční, že nám při tom asistovala. A získat mateřskou loď je velmi cenné."
Sam prudce zvedla hlavu a otočila se k Selmak.
"Můžete být vděčná, jak chcete, Selmak. Tohle byla operace letectva USA a loď tedy patří letectvu USA. Rádi vás vysadíme, ale tuhle loď si bereme my. Zatraceně jsme si ji zasloužili."
Jack se usmíval, přešel k Sam a opatrně ji objal. Tak tohle byla Sam, kterou znal a miloval. Žádné pošetilé chování. Byl rád, že už nemá tu ozbrojenou ruku.
"Slyšela jste majora, Selmak. Dost nás to stálo, takže teď sklízíme ovoce. Dejte nám vědět, kde chcete vysadit, protože si bereme Saminu loď domů."
Teď převzal kontrolu Jacob. Zvedl obočí.
"Saminu loď?"
Sam si nemohla pomoct a zasmála se, když viděla ten jeho neuvěřitelný pohled a ty potutelné pohledy, které si vyměnili Teal´c s Danielem.
"Jo, moji loď. Teal´cu převezměte peltak. Tati, ty a Selmak můžete překontrolovat hyper pohon a Danieli, vy se přestaňte smát a než se vrátíme na Zem, máte tu službu."
Jack se uklidnil. Sam bude zase v pohodě, oba budou v pořádku. Objal ji ještě pěvněji.
"A co já majore, co mám dělat já?"
Sam se na něho usmála a rozhlédla se po mužích, kteří pro ni tolik znamenali.
"Vy plukovníku, vás potřebuji s sebou na obhlídku lodi."
Jack zvedl obočí, jako by tomu, co slyšel nevěřil. Obhlídka lodi?
"A co jako budu prohlížet, majore?"
Sam se otočila na patě a mávla před ním rukou.
"Cokliv budete chtít plukovníku, cokoliv budete chtít."
Daniel a Teal´c se na sebe v úžasu podívali a Daniel potom protočil panenkami a něco zavrčel.
"Myslím, že si mi víc líbilo, když nemluvila."
A když uslyšeli její odpověď. "Já jsem to slyšela, Danieli!"
Jacob si jen se smíchem odfrkl.

KONEC