2.července 2009
Krásné prázdniny všem!

Tak konečně dodávám měsíce slibovaný povídkový update, na naše klasické poměry je vcelku velikostně pěkný.

Asi nemá moc cenu, abych se tu rozepisovala o důvodech, které mne takhle zdržely - někteří to vědí, jiní ne, takže pokud vás zvědavost hryzá v noci místo spaní, houkněte a já vám to třeba napíšu.

V nejbližších dnech zde přibude další update, protože jsem se v mezičase domluvila s pár děvčaty a tak se nám rozšíří i řady music videí. Také se dost možná objeví ještě několik dalších povídek v druhém prázdninovém balíčků.

Rovněž, tento update poslouží jako mírně informativní - přes léto se budu snažit předělat vzhled i formát webu, konečně nahodit sekci s historií a pokud bude čas, zprovoznit u každé povídky možnost tam zanechat komentář. Také by mne docela zajímalo, jestli byste měli zájem o nějaký chatovací koutek na těchto stránkách? Dejte mi vědět buď emailem, nebo přes guestbook.

A naposled, na povídkovém rozcestí ode mne přibyla malá prosba ke všem autorům. Pro vás to může znamenat pár minut ji vyplnit, ale mne ušetříte hodiny práce.

Pěkné čtení a za pár dní nahodím výše zmínění zbytek!


--------------------------------------

11.ledna 2009
Uh, sorry...? Hrozně se omlouvám za tuhle prodlevu. Nejprve jsem se přes měsíc nemohla dostat na fpt této stránky kvůli změně hesel, pak jsem se stěhovala do Ohia, zabydlovala v Ohiu... Ale konečně je to tu! A super zpráva je, že update není až tak malý - kdyby byl ten listopadový, tak jste bohužel dostali jen dvě povídky. Teď jich je ale víc :). Děkuji všem autorkám/překladatelkám a omlouvám se, že jsem neodepsala každé zvlášť, ale viz výše, prostě jsem nestíhala. Takže si ono čtení zde užijde! A info pro všechny - ano, mám nejnovější word, takže klidně posílejte ve formátu doc/docx.

P.S., 6.listopadu 2005 byla tato stránka založena. Docela neuvěřitelné, že jsme tu už přes tři roky, co? :) Takže opožděně: Vše nejlepší k tříletému výročí, SaJ!

P.S.2., Štastný nový rok Vám všem!


--------------------------------------

29.července 2008
A udělala jsem to opět. Opět se mi podařila neuvěřitelná pauza mezi updaty, snad mě tedy omluví, že skutečně nebylo, co sem přihodit. Takže dnes tu pro vás mám jen další díl Egeria's Legacy a pak od nové autorky Channach dva překlady, oboje zde. Tak si je užijte a pokud jsem nedejbože na někoho zapomněla - a mám dojem, že ano, tak to ještě dnes napravím :). Pěkné léto vám všem!


--------------------------------------

29.března 2008
Vánoce, Nový rok a Velikonoce jsou za námi. Já doufám, že jste si všechny zimní/jarní svátky naplno užili a přináším vám zpětně vánoční a velikonoční povídkový dáreček . Sice je skromný, ale obsahově kvalitní, plus se k nám připojily dvě nové autorky. Příjemné čtení!


--------------------------------------

26.listopadu 2007
Ani ne za měsíc jsou tu Vánoce, venku nádherně sněží... A já pro vás mám malou aktualizaci fanfiction, do které přispěly jak stálice, tak dvě nové autorky. Příjemnou zábavu a klidné začátky vánočních nákupů!


--------------------------------------

20.září 2007
Skoro zimní pozdrav ze severu Norska a povídkovou aktualizaci pro vás dnes mám! Hádám, že nejspíš jedna z posledních před změnou designu. Prý je na to čas :o). A vzhledem k tomu, jak jsou tyto stránky dělány, to zabere poměrně dost času. Tak buďte se mnou trpěliví ;o).


--------------------------------------

15.června 2007
Tak jak jsem slíbila, mám tu pro vás takovou mini aktualizaci a to dokonce v mírném předstihu. Obsahuje však jen pár povídek (přesto velmi dobrých!). Slíbené bannery a zbylé 2-3 povídky budou následovat za pár dní.


--------------------------------------

16.dubna 2007
Sice neprináším aktualizaci - zatím! :-) - ale mám pro vás pozvánku na Gatecon - nejvetší con v naší republice pořádaný fanklubem Stargate Command. Takže neváhejte!

Gatecon banner


--------------------------------------

27.ledna 2007


--------------------------------------

20.ledna 2007
Pro začátek, a hodně opožděně, Vám všem přeji šťastný nový rok. A přináším i již hodně dlouho slibovanou aktualizaci. Samozřejmě opět ve Fanfiction (není toho mnoho, ale většina je hodně dlouhá a vážně velice pěkná), ostatní sekce teď trošku stagnují, ale časem snad napravím i to, pokud zas otevřu PP/PS a Peg stvoří nějaké to videjko :o). Zatím se mějte!


--------------------------------------

17.září 2006
Začínám mít takový pocit, že 17. den v měsíci je pro mě zakletý a pro vás nejspíš šťastný :o). A přísahám, není to úmyslně, prostě... to tak nějak poslední 3 měsíce vycházelo :o). Takže maličký update jako vždy ve Fanfiction. A na závěr přeji vše dobré do nového školního roku pro studenty, pracujícím by se hodilo to popřát spíš až na Nový rok :o). Tak užívejte babího léta, dokud je to ještě možné!


--------------------------------------

17. srpna 2006
Měsíc uběhl jako voda, je půlka srpna a my vám přinášíme menší update ve Fanfiction. Zvláště bych chtěla upozornit, že druhé objevení se povídky Slow dances není omyl, nýbrž její prodloužení o oficiální "konec", který Gail zřejmě dopsala až po přeložení do češtiny.
Dnešní aktualizace bude něčím nová. Je velmi pravděpodobné, že jste tyto obrázky a články již někde viděli, ale byla by neodpustitelná chyba, kdybychom to zde přesto neuveřejnily. Jedná se o 200. epizodu, jsou to tedy spoilery, takže koukejte, čtěte, radujte se, rozplývejte se a bůhví co ještě jen na vlastní nebezpečí :o). Enjoy it!!


--------------------------------------

17. července 2006
Všechny zdravíme :o). Jak tak koukám na datum, opět jsme si udělaly pořádnou pauzu mezi updaty. Tak snad to trochu vynahradíme další várkou povídek ve Fanfiction. K dnešnímu updatu je to vše, ale slibuji, že brzy dodám další. Pár autorek totiž nestihlo dodat info k povídkám, tak je sem hodím, jakmile je budu mít kompletní :o). Zatím užívejte letních měsíců a tepla! :o)


--------------------------------------

29. března 2006
Takže po velmi dlouhé době přinášíme opět aktualizaci. Konečně se nám podařilo dát dohromady sekci Fanfiction a dále přibyl ještě jeden wallpaper. Už bychom jen rády dodaly, že konečně přišlo jaro a s ním snad i spousta inspirace.


--------------------------------------

24. prosince 2005
Veselé Vánoce Vám všem! Rok se nám pomalu chýlí ke konci a my stále pracujeme na *té* aktualizaci :o). Proto pro vás máme jen jedno videjko (trailer na Lost City), nový banner a tohle přáníčko :o)
. Přejeme hodně dárků a krásné prožití vánočních svátků!!!


--------------------------------------

2. prosince 2005
Zdravím váš všechny!!
Přidáno jedno nové music video. Chystáme velkou aktualizaci, proto je toho dnes tak málo :-).

--------------------------------------

17. listopadu 2005
Sekce Fan Fiction se nám rozrostla. Přidali jsme několik nových autorek - a daleko víc báječných povídek :-). Také 3 nové wallpapery.

--------------------------------------

06. listopadu 2005
Vítejte ve světě, který neskončil, ale který začal... Aneb dali jsme zrodu stránkám věnovaným dvojici z Hvězdné Brány, a to Sam a Jackovi. Důvod? Chtěli jsme alespoň jedny české stránky a také mít místo, kde bychom mohli uveřejňovat naše výtvory. Naleznete zde music videa, povídky (které jsou rovněž na stránkách www.amanda-tapping.sg1.cz), dále wallpapery, avatary... Tedy obecně koláže. Speciální sekcí je J&S history, to je v podstatě jeden velký příběh doplněný videi aneb vývoj vztahu od začátku do konce, který zatím ješte není tak docela známý... A kdo ví, zda-li vůbec bude. Doufejme, že ano :o). Na této sekci ještě pracujeme, takže mějte strpení :o).

TOPlist